Časté močení při braní atb na močák

Anonymní
25.12.18 19:51

časté močení při braní atb.na močák

Ahojky, od pátku beru Zinnat na zánět močáku, začal mi zabírat v neděli, ale dneska opět celý den lítám na wc, bolest trochu je, ale řezání je ve srovnání s dobou před atb. o dost menší, problém je, že jsem na tom wc fakt každých 5-15 minut a chce se mi už když se z wc zvedám. Většinou mi tohle nucení mírnil algifen, ale teď to nezabralo, lítám i s ním. Nemáte nějakou radu prosím, jak se aapoň trošku vyspat?? dala jsem si i termofor mezi stehna, ten pocit, že musim se trošku zmírnil, jinak se zánětem jsem byla na urologii, na kontrolu tam mám přijít 7.1., předtím mám jít s močí na kultivaci, teď tam byla E.coli a atb, co jsem dostala by měla být citlivá :think:
těhotná nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24431
25.12.18 19:56

Ono se to na zánět asi nemá, ale pomáhá mi teplo, až horko. Vysprchovat od pupíku dolů horkou vodou a hned si omotat kolem pasu deku a pod peřinu.
To šílené nucení většinou poleví.
A kapky z lichořeřišnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 20:12

@Pipet děkuju, to s tou sprchou jsem zkoušela, pomohlo to asi na půl hodiny, zakázali mi vyloženě jen máčení ve vaně,, lichořeřišnici jsem kapala než jsem šla pro atb, tak jí zkusim

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.18 20:46
@Anonymní píše:
Ahojky, od pátku beru Zinnat na zánět močáku, začal mi zabírat v neděli, ale dneska opět celý den lítám na wc, bolest trochu je, ale řezání je ve srovnání s dobou před atb. o dost menší, problém je, že jsem na tom wc fakt každých 5-15 minut a chce se mi už když se z wc zvedám. Většinou mi tohle nucení mírnil algifen, ale teď to nezabralo, lítám i s ním. Nemáte nějakou radu prosím, jak se aapoň trošku vyspat?? dala jsem si i termofor mezi stehna, ten pocit, že musim se trošku zmírnil, jinak se zánětem jsem byla na urologii, na kontrolu tam mám přijít 7.1., předtím mám jít s močí na kultivaci, teď tam byla E.coli a atb, co jsem dostala by měla být citlivá :think:
těhotná nejsem

Na zanety mocaku též trpím dost často ale nic jiného mi nezabírá kromě antibiotik jen se snažím hodně pít ještě více než obvykle aby mě to při curani tolik nerezalo. Taky jsem to měla že mě šla.jen kapka jak píšeš po 5 minutách bylo to šílený. Ale jak píši mě nic jiného nezabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.18 21:01
@Anonymní píše:
Na zanety mocaku též trpím dost často ale nic jiného mi nezabírá kromě antibiotik jen se snažím hodně pít ještě více než obvykle aby mě to při curani tolik nerezalo. Taky jsem to měla že mě šla.jen kapka jak píšeš po 5 minutách bylo to šílený. Ale jak píši mě nic jiného nezabralo.

Tak atb.už mám od pátku, kdy jsem večer měla první tabletu. Vím že je to normální, ale já to mám to nucení s těma atb snad ještě větší než do doby, kdy jsem je začla brát, teď jak mám tu flašku mezi stehnama, tak mi leze bolest jakoby do ledvin, tak uvidim, co z toho bude, zase se mi nechce plašit na pohotovosti v nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
9549
25.12.18 21:06
@Anonymní píše:
Tak atb.už mám od pátku, kdy jsem večer měla první tabletu. Vím že je to normální, ale já to mám to nucení s těma atb snad ještě větší než do doby, kdy jsem je začla brát, teď jak mám tu flašku mezi stehnama, tak mi leze bolest jakoby do ledvin, tak uvidim, co z toho bude, zase se mi nechce plašit na pohotovosti v nemocnici

Normální mi to nepřipadá. Vždycky nejpozději druhý den braní atb. příznaky ustoupily a hlavně už se nevrátily. Já bych na tu pohotovost šla, aby se to nerozjelo třeba do zánětu ledvin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 12:52

Tak jsem jela na pohotovost, nedalo mi to, navíc to i cítím víc jak včera a na wc bych mohla spát a tam jsem se jen dozvěděla, že mám brát dál ten Zinnat, když je podle citlivosti, bolesti, co v teple lezou k místě ledvin jsou prý ok a mám jít zpět na uro nebo k praktikovi. Obojí ordinují až 7.1. a to mám psanou tu kontrolu na uro, s tím, že 2.1. musim do laborky s močema

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama