Časté používání notebooku/PC v těhu

478
7.8.13 19:34

časté používání notebooku/PC v těhu

Ahoj, zakládám toto téma, protože mě zajímají vaše názory :-)
Jsem v 33.tt, od začátku těhu každý den používám notebook, od 20.tt sem na rizikovém těhu, od té doby i klidně 6 i více hodin denně ( internet, pouštím si filmy, muziku…), jsem celé dny sama doma asi bych se jinak zbláznila… ;-)
Nikdy si ho nepokládám na bříško ani jinou část těla, mám ho pěkně na mini stolečku vedle postele, ale stejně… myslíte ´, že může být škodlivý ( a to nejen v těhu)?
To samé mobil, často telefonuju, denně celkem tak půl hodiny…
Manžel říká, ať to neřeším, co mají dělat lidé, kteří v práci sedí u Pc i 8 hodin a musí také často telefonovat, že v dnešní době se tomu nevyhneme… např. kdyby jsme neměli v bytě wifi připojení my, tak k nám jde stejně signál z okolních bytů atd.
těšim se na názory :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3478
7.8.13 19:37

Souhlasím s tvým manželem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
7.8.13 19:37

Prvni tehotenstvi jsem stravila s notebookem nebo tabletem v tesne blizkost skoro nonstop. prcek se jevi v poradku, krome velke prichylnosti ke vsem podobnym pristrojum :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
7.8.13 19:38

Na youtube jsem o tom viděla dokument zde odkaz http://www.youtube.com/watch?…
obrázek si udělej sama :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
7.8.13 19:38
@Ali-Ali píše:
Prvni tehotenstvi jsem stravila s notebookem nebo tabletem v tesne blizkost skoro nonstop. prcek se jevi v poradku, krome velke prichylnosti ke vsem podobnym pristrojum :mrgreen:

Přesně :lol: Malej je úchyl na ovladače, mobily…Takže nějaký následky asi jsou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
7.8.13 19:39
@hanula23 píše:
Ahoj, zakládám toto téma, protože mě zajímají vaše názory :-)
Jsem v 33.tt, od začátku těhu každý den používám notebook, od 20.tt sem na rizikovém těhu, od té doby i klidně 6 i více hodin denně ( internet, pouštím si filmy, muziku…), jsem celé dny sama doma asi bych se jinak zbláznila… ;-)
Nikdy si ho nepokládám na bříško ani jinou část těla, mám ho pěkně na mini stolečku vedle postele, ale stejně… myslíte ´, že může být škodlivý ( a to nejen v těhu)?
To samé mobil, často telefonuju, denně celkem tak půl hodiny…
Manžel říká, ať to neřeším, co mají dělat lidé, kteří v práci sedí u Pc i 8 hodin a musí také často telefonovat, že v dnešní době se tomu nevyhneme… např. kdyby jsme neměli v bytě wifi připojení my, tak k nám jde stejně signál z okolních bytů atd.
těšim se na názory :mavam:

Já teda těhule nejsem, ale kdyby mělo být pravda, že je NTB škodlivý, tak já už jsem asi dementní :-D PC používám až 16 hodin denně někdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
7.8.13 19:39
@Ali-Ali píše:
Prvni tehotenstvi jsem stravila s notebookem nebo tabletem v tesne blizkost skoro nonstop. prcek se jevi v poradku, krome velke prichylnosti ke vsem podobnym pristrojum :mrgreen:

Ona se ti nenarodila malá myška?? 8o Já myslela, že jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
7.8.13 19:44

@lloren no to je ale…ještě mi tam chybí chemtrails a illumináti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
7.8.13 19:51

Manžel má pravdu. ;) U obou dětí jsem u PC seděla, u toho prvního od rána do noci - byla jsem na nemocenské, dva týdny jsem dokonce s ním proležela na břichu v posteli a světe div se, děti žijí a jsou zdravé jako řípy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
7.8.13 19:53

V těhu jsem musela ležet, u noťasu jsem byla nonstop + mobilem denně volám v souhrnu víc jak dvě hodiny… a všechno v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6250
7.8.13 20:02

Manžel má pravdu. Já v těhu seděla u nb celé dny a ani mě nenapadlo, že by to mohl být problém. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
7.8.13 20:07

Ležím u iPadu i notebooku denně, sice ne moc dlouho, pač mám malou holčičku a spoustu těhulenských vyšetření :lol: ale tohle už neovlivníš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
7.8.13 20:07

Já si zas myslím, že zdravotní dopady wifi a mobilů se teprve můžou zjistit. Jestli se nepletu, tak mobily opravdu způsobují rakovinné bujení v mozku, pokud používáte často. A neznamená to, že se následky projeví hned jak se mimi narodí :nevim: Já jsem používala ntb také, ale omezila jsem, problém je s wifi, od sousedů je tu plný signál :zed:, ale určitě bych nad tím nemávala rukou. Takže za mně - méně je více :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
7.8.13 20:09

@hanula23 Omlouvám se za upřímnost, ale pane bože prosím o zapojení selského rozumu…víš kolik je kolem nás nejrůznějšího záření atd.to by člověk nemohl nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
minki nepr.
7.8.13 20:16

Prvni tehotenstvi jsem pracovala denne s pc a nic to na mne nezanechalo. Jen osmy mesic jsem nevedela jak uz mam sedet v praci. Asi to chtelo postel a mini stolecek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama