Dětský dotykový tablet

2529
7.8.13 14:00

Dětský dotykový tablet

Je to v anglickém jazyce. Máte někdo doma? A spokojenost? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1103
7.8.13 14:10

Ve školca má většina dětí iPad, a ty z chudších rodin něco s androidem tohle bych rozhodně nekupoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
7.8.13 14:14

My jsme malemu na iPad koupili tohle a je spokojenost na obou stranach:
http://www.amazon.com/…p/B0072BKZOQ

nicmene ten detsky tablet by me zajimal, jestli to je dostatecne funkcni. snad nekdo bude mit zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
7.8.13 14:40

@martin 35 proboha, kam vaše dítě chodí do školky, že tam má většina dětí iPad? to jako fakt? malá de do školky v září ale něco takového bych jí rozhodně nekoupila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
7.8.13 14:50

Ja planujem detom kupit nieco levnejsi s androidem, predsa len su male a mohli by to rozmlatit :-)) povodne som chcela nejake tie detske tablety ale u deti uplny nezaujem :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
7.8.13 15:02

Syn ma innotab. Kupovali sme to pred lety v usa. Neni spatny, ale stejne nam bere ipady a innotab lezi ladem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15549
7.8.13 15:09

8o no já tedy koukám. My jsme asi úplní somráci, protože kluk bude teď nastupovat do školky ve čtyřech letech a nemám ani v úmyslu mu to kupovat.
Můžu jen vědět, k čemu je to vlastně dobré? (hlavně v té školce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
7.8.13 15:24

Tyhle dětský pocitace a podobně jsou uplne na nic. Deti chtějí klasický tablet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
7.8.13 15:44
@123l píše:
Tyhle dětský pocitace a podobně jsou uplne na nic. Deti chtějí klasický tablet.

Souhlasím. Ty dětské sou strašné plasťáky, navíc to má jen omezený počet her. Tablet s Androidem (nebo jiným OS) si můžeš zdarma nebo za pár korun stáhnout různé hry i výukové programy.

• Nahlásit
  • Citovat
1103
7.8.13 15:47

No na ipady je spousta výukových aplikací na pocitání na učení písmenek a tak ale ve skolce jsem na tom vyděl nějaké koniký o které se tam starali. Jinak to bylo v době kdy mně deti chodily o pár mněsícu do kindergatren v ormální školce ipady nenajdete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
7.8.13 18:54
@martin 35 píše:
Ve školca má většina dětí iPad, a ty z chudších rodin něco s androidem tohle bych rozhodně nekupoval

:lol: Jak říká drahá polovička „Kdo nekupuje Apple, je chudej. Kdo kupuje Apple, bude chudej.“

Jinak bych taky raději šla do slušnějšího tabletu s Androidem. Vlastně i klidně do nějakýho chcípáčka. Výukové programy se dají normálně stáhnout. Pokud chceš nějaké hezčí a bez reklam, tak zaplatit. Her úměrných věku je fůra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
7.8.13 20:20

Dceři je sice 6 let, ale počítač jí vůbec nebere, proto se mě jí nechce kupovat nic drahého. Myslela jsem si, že bych pořídila tenhle levný, s tím, že by se vidělo, jestli jí to bude byvit a pak by se event. pořídilo něco normálního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
7.8.13 20:36

Kup ji levnej android :) na hry je to ok ale webove stranky to moc zvládat nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
7.8.13 22:58

@klafina123 Jestli za něj nechtěj víc, jak dvě stovky, tak ho klidně vyzkoušej. Ale osobně si myslím, že dost rychle omrzí a poletí do kouta. Aktivita, že něco zmáčkneš a ono to „promluví“, je tak pro tříleťáka. Pokud je to navíc tohle , tak o nějakém učení výslovnosti nemůže být ani řeč. Ten zvukový čip je prostě příšerný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
7.8.13 23:28

Ty dětský jsou naprostá zbytečnost my a naši kámaradi milujeme ipad :dance: záleží jak chces investovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama