Catrice HD liquid coverage

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
An0nymous
Povídálka 17 příspěvků 05.05.19 15:40
Catrice HD liquid coverage

Ahoj holky, některé mě asi zabíjí ale
Jsem jediná, které ten makeup nevyhovuje?
Všichni si ho hrozně chválili, tak jsem se ho rozhodla koupit taky, chvíli dobrý, ale pak mi dělal mapy na obličeji, zvyraznoval suchá místa a hlavně hrozně moc ucpával póry, jak to s tímhle makeupem máte vy?
Jinak mám normální- suchou pleť, myslím že je makeup na mastnou, ale vyhovuje i holkám se suchou pletí, tak nevím ????‍♀️

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 05.05.19 15:45

Každému vyhovuje něco jiného :nevim: A většinou matující makeupy jsou na mastnější pleť

ElisC
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 111 inzerátů 05.05.19 15:51

@An0nymous Také mi moc nesedl. Víc mi vyhovuje, když mám období spíš normální než mastné pleti. Hodně na mně oxiduje a pokud nemám perfektně připravenou pleť, dělá mi dost mapy.

LucieDom
Povídálka 47 příspěvků 05.05.19 16:06

Já jsem s ním naprosto spokojená, ale mám hodně mastnou pleť a spolu s jejich matujicim transparentním pudrem se konečně nelesknu celý den jak zrcadlo

jessikka
Extra třída :D 11050 příspěvků 05.05.19 16:19

Vyhovuje. Zkus dobře zhydratovat pokožku. Používám beauty blender a je to raz dva. Mám také suchou pleť

lachtanice86
Echt Kelišová 7890 příspěvků 05.05.19 16:23

@An0nymous je určen hlavně na mastnou pleť, já ji mám a make up mi vyhovuje dost, tedy porovnání cena/kvalita. Zapudruji a celý den se neleknu.

hanullllka
Kecalka 246 příspěvků 05.05.19 16:34

Mě zase ucpává póry. Vydrží sice celý den, ale při dlouhodobém používání se mi udělá akné.

LucieDom
Povídálka 47 příspěvků 05.05.19 19:56

@hanullllka vidíš jak je to hrozně individuální, mě se zase po tomto makeupu akné skoro vůbec nedělá

hanullllka
Kecalka 246 příspěvků 05.05.19 21:06

@LucieDom tak jasný. Každá pleť je jiná a reaguje na jiné věci.

admin
Extra třída :D 11952 příspěvků 06.05.19 14:01

Obvykle nezasahuju k tématu, ale touto diskuzí jste mi připomněla, že na našem sesterském webu Arome dostal make-up Catrice také rozporuplné recenze. Někdo je nadšený a někomu absolutně nesedl. Pokud byste chtěly přidat svou recenzi, budeme rádi (přihlašovací údaje jsou stejné jako tady na eMiminu :) )

Monika

Váš příspěvek
Reklama