Jak oznámit těhotenství partnerovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 19:45
Čekáme

Ánó!!! Dnes jsem zjistila ze jsem těhotná!! Mám to potvrzené i testem clearblue! Je to nade první mimčo❤️Chtěla bych se zeptat jak jste partnerovi tuto nádhernou věc sdelily???????? vím ze se manžel na miminko strašně těší takže bude mít určitě radost, ale já bych mu to chtěla netradičně sdělit a samozřejmě co nejdřív ???? nějaké tipy??❤️

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 23.01.19 19:49

Ja na stavbe, nemohla uz jsem tahat tezky cihly :mrgreen: ale muj plan byl koupit fixy na textil a bile tricko a nejak vtipne to tam napsat nebo nakreslit, oblect a pak v nem jen tak chodit a cekat, az si vsimne :D

Uživatel je onlinesvapi
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 23.01.19 19:56

My jsme se snažili pár měsíců a když jsem si tehdy udělala test, byla jsem z toho tak vypleskla, že jsem ho volala do koupelny, ať se jde rychle podívat, že jsem asi těhotná..bála jsem se, že ta čárka zmizí a on to pak neuvidi :lol: ale plány jsem měla..mela jsem koupené tričko, na kterém byl meloun a napis „Přinesla jsem meloun“.. :)

Mala.ještěrka
Kecalka 371 příspěvků 23.01.19 19:57

Mě vyšel na normálním testu takový silnější duch, takže jsem letěla do ložnice, manžela vytrhla ze spánku a strkala mu pod nos počuranej papírek jestli to taky vidí :lol:

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 23.01.19 19:58

ty vole, pojď se na něco podívat…

Pidulka1991
Závislačka 3147 příspěvků 23.01.19 20:05

Poslala mu fotku do práce xD… Furt mě přesvědčoval, že nejsem tehotna :lol: 8)

axelina
Závislačka 2610 příspěvků 23.01.19 20:06

vydrž do toho 12 týdne…ty začátky jsou všelijkaý , říkala bych to až potom radši… tím nechci malovat čerta na zed ale spíš aby jsi nebyla zklamana třebas :hug:

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 23.01.19 20:09

@axelina tak pritelovi sem to taky hned rekla jak jsem to zjistila,chapu nerikat to nikam dal,ale chlap si myslim by to mel vedet

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 23.01.19 20:10

@axelina ja teda neznam zadnou, ktera by vydrzela to nastavajicimu otci rict az treba po mesici a pul… navic napriklad u me by to ani kvuli celodennimu 3 mesicnimu zvraceni hned od zacatku ani nebyli mozny. Vy jste to tak dlouho vydrzela?

Janli
Kelišová 7229 příspěvků 23.01.19 20:12
@axelina píše:
vydrž do toho 12 týdne…ty začátky jsou všelijkaý , říkala bych to až potom radši… tím nechci malovat čerta na zed ale spíš aby jsi nebyla zklamana třebas :hug:

Jako že by před manželem tajila těhotenství do 12tt? To nemyslíš vážně, že ne… :mrgreen:

Uživatel je onlinesvapi
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 23.01.19 20:13

@axelina pridavam se k ostatním, které to nechápou..neřekne mu to a kdyby se něco stalo, taky by mlcela? Byla by na to sama??..my jsme to nikomu neřekli, ale manželovi prostě říkám vše důležité… :nevim:

Térouš
Echt Kelišová 8476 příspěvků 23.01.19 20:21

@axelina to je teda nesmysl. A pokud by potratila, tak by na to měla být sama? Nebo pokud ji bude zle? :roll:

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 23.01.19 20:37
@axelina píše:
vydrž do toho 12 týdne…ty začátky jsou všelijkaý , říkala bych to až potom radši… tím nechci malovat čerta na zed ale spíš aby jsi nebyla zklamana třebas :hug:

Coooo???? 8o jako chapu nejakym pratelum, popriade i rodicum, ale partnerovi? Bude to rodic stejne jako ona, takze moc tohle nechapu teda…mymu manzelovi bych to neudelala, bylo by mu to lito…a kdyz to vezmu naopak, mne teda taky :zed:

Muminek2019
Stálice 83 příspěvků 23.01.19 20:40

Ja zabalila do krabice dudlik a na nem byl listecek" na ucpani pusinky", kolicek na pradlo-na prebalovani,spunty do usi-na chvilku klidu,orisky-na nervy,rivotril-v pripade nouze nejvetsi, na bily bodycko jsem napsala kam patri nozicky,rucicky…a dospod dala tehotensky test :palec:

Muminek2019
Stálice 83 příspěvků 23.01.19 20:43

A teda neřekla jsem mu to hned,ale asi az po 14 dnech :lol: chtela jsem az po prvni kontrole na gynde,sama jsem tomu neverila, ze po dvou letech se nam to trite podarilo :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >