Centrum zrakových vad

503
28.7.15 11:16

centrum zrakovych vad

Holky byl někdo s mimcem v Motole na prefferential looking

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3493
28.7.15 11:25

Ahoj, já jsem byla. Co by jsi chtěla vědět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
28.7.15 11:33

@zejazeja jak to vyšetření probiha. a s jak starým mimcem jsi tam byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3493
28.7.15 11:40

Byla jsem, když nebylo malému ještě ani rok. Je to docela v pohodě, jsou tam příjemný. Nám to trvalo trochu déle, protože malej nechtěl moc spolupracovat, ale s tím se počítá, takže nebyl žádný problém. Trvalo to cca 30 minut a pani mu ukazovala černobílé karty a sledovala jak reaguje. Musela na to často klepat, protože malej jí na to prděl. Jinak je důležité, aby bylo dítě odpočinuté a nebylo před spaním, jinak pak nespolupracuje vůbec. S výsledky jsem pak šla ještě k očnímu. Jinak centrum zrakových vad je v Motole údajně jedno z nejlepších.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
28.7.15 11:45

@zejazeja my tam jdeme s pulrocnim…tak to jsem zvědavá…my chodíme k tomu na očním malecovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3493
28.7.15 12:07

No to zvládnete, oni budou poklepávat jak u nás, malej je sice větší, ale vůbec nespolupracoval, ale nakonec se to udělalo, jen to trvalo, paní byla dost trpělivá, dokonce jsem to několikrát přerušovala, když začal kňourat. Jen tam jděte, když bude po spaní, jinak tam usne, malej usnul ještě v kočáru než jsem vyjela z ordinace.
Malec je dobrej, je příjemnej a má rozumnej přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
28.7.15 14:49

@zejazeja no diky…pristi patek jedeme…pak dam vedet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3493
30.8.15 16:31

Ahoj, tak jak vám to vyšetření dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
30.8.15 16:45

ahoj

@zejazeja jo bylo todobry. ukazovaly mu hračky atak..zatim dobry. jeste nas pozvaly v květnu az bude vetsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama