MUDr. Josef Jantač - Říčany

28.7.15 08:16

MUDr. Josef Jantač - Říčany

Zdravím,
jsem objednána k tomuto lékaři, ale na netu jsem našla docela dost negativních hodnocení…
Nechodite k němu někdo prosím?
Jsem těhotná po dost dlouhém snažení, poprvé ve 32 letech a mám celkem strach, aby se něco nepokazilo…
Popřípadě jestli mi můžete doporučit jiného lékaře v okolí Říčan?
Děkuji L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8400
28.7.15 09:21

Chodím k němu už asi 10 let a musím říct, že se za tu dobu hodně zlepšil - hlavně co se týká komunikace. Dřív jsem z něj musela informace páčit, odpovídal jednoslovně a někdy i neochotně.

Teď je to úplně jiné, je příjemný, všechno mi vysvětlí. Prošla jsem s ním svá tři těhotenství. Při jakémkoliv podezření nebo komplikaci věc rozhodně nepodceňoval a vždy mě včas poslal na konzultaci k odborníkům - do Gennetu nebo potom přímo do porodnice.

Takže ač jsem ze začátku uvažovala o změně, teď u něj zůstávám a jsem spokojená. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 13:27

Děkuji za odpověď :)
Tak já to s ním skusím… Na „známý lékař“ jsem našla právě negativní komentáře, tak jak píšeš - nepříjemný, nekomunikativní… I tady na emimi, že nechce dávat fotky z UZ a že nebere těhotnou vážně do 20 týdne (nebo tak něco)… Což já fotky samozřejmě chci :-D
Jdu k němu v pondělí, tak snad to dobře dopadne…
Ještě otázka - je spíš starší? Resp. nějaký odhad věku máš? Ne že by to bylo směrodatné, ale abych byla připravená :-D
Díky L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
31.7.15 22:06

Odhadnout vek nejak neumim, ale mladoch to neni. :) Tak mozna kolem 50?

Fotku jsem dostala vzdy, kdyz jsem ji chtela. Vetsinou mi ji i sam nabidnul - to je taky jedna z veci, co se u nej zlepsuje v prubehu casu. Pred 9 lety pri mem prvnim tehotenstvi to bylo jine nez u toho posledniho. 8)

On pusobi trochu jako morous, ale je dobrej. :) Urcite je dobre vedet predem, co od nej potrebujes a nebat se ho zeptat, mne vzdycky vyhovel, v poslednich letech i s tou ochotou. ;)

Jo a ma trochu sveraznou sestru, zvlast kdyz se s ni clovek da vic do reci. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.18 18:53

Mudr.Josef Jantač - Říčany

Ahoj … Můžu se zeptat … Nevíte jestli je nutné se objednat předem? Předem děkuji za odpověďi :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
17.6.18 22:36

@Ájinkaaaaa určitě jo. Pokud je to něco akutního, je lepší ráno zavolat, jestli můžeš přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama