Červená čočka a prdíky
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Červená čočka a prdíky
Dobry den Synkovi je 9 měsíců ale začali jsme s prikrmy teprve před dvěma měsíci skrz zdravotní problémy ma chronickou zacpu a jeste stále trpi na prdiky, jelikož je i alergik a na tu zacpu jsme ve stravě trosku omezeny, ale chtela bych ji zkusit jen nevim jestli nebude mit po ni jeste horší prdiky? Mate nekdo zkušenosti? Moc diky
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Luštěniny namáčím a vodu slévám. Neprdím. Ale malé dítě si na ně musi zvyknout.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja tedy cervenou cocku zacala davat asi v 5. mesici a krome toho, ze mu nechutna, tak zadne problemy nema. Ani jina nadymava zelenina mu nic nedela. Ale syn na koliky netrpel a netrpi.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pridavam jenom trosku cervene cocky do zeleninovych polevek. Jako samostatny pokrm bych mu to radsi nedavala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Konkrétně červená čočka moc (skoro vůbec) nenadýmá, klidně bych dala, vařím z ní pro syna od cca 5 měsíců.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Červená čočka nenadýmá, je rychle uvařená. I mi chuťově moc chutná.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zkusila bych přidat malé množství do příkrmu a pokud bude ok, tak zvyšovat množství. S tím nadýmáním nevím nevím, dcera je po všech luštěninách jak balón. Vždy poznám, když je mají ve školce, protože v šatně odpoledne nedopne kalhoty jak je nafouklá. Dělá ji to i červená čočka, která prý nadýmat nemá ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dekuju vám za zkušenosti no maly jeveajy jak balonek skoro po vsem no :/
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak katastrofa :/ dala jsem dve lzicinky v noci se kroutil a z modeliny stolice mame žluté bahno, ale rostou mu i zoubky a ma zvýšenou teplotku myslíte ze by to mohlo byt i tim? Jinak cocku vykakal uz a i cele zrnicka
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Migelie to může být k těm zubům klidně.
Počkej až zuby vylezou s pak zkus, červená čočka je lehce stravitelná a neměla by nadýmat, ale samozřejmě výjimka může být vždycky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit