Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Předevčírem večer se mi z ničeho nic objevil červený flíček na hřbetu ruky trochu to svědilo ale jinak nic hrozného myslela jsem si že to je od komára no ale druhý den se tam objevily malé čiré puchýřky a začalo to svědit více no a dnes už mám docela strach ty puchýřky mi přijdou že zežloutly mám podezření na impetigo protože minulý rok mi to začínalo podobně na palci ale bylo to o hodně větší tak mám teď strach jestli to není to samé tak se ptám jestli náhodou Vás nenapadne co by to mohlo být jiného nebo jestli to je opravdu to impetigo ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!