Česká pošta - balík do ruky

1.4.20 16:29

Česká pošta balík do ruky

Ahoj holky chci se zeptat co znamená věta Geografická data z pokusu o doručení? Objednala sem si balík a dnes ráno přišla SMS že balík mi bude doručen dopravcem nejpozději do 14:30… Čekala sem do teď a nic a najednou mi přijde SMS že sem nebyla zastizena přitom sem čekala předbarakem a určitě vím o tom že tu nikdo nebyl tak nechápu ????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1470
1.4.20 16:45

@Jenniferstojkova sice nevím, co ta veta znamena, ale vcera mi prisla sms doruceni mezi 13-19, ve 13.30 vidim posta auto pred barakem, ridic s nekym telefonuje, tak jdu ven, ze urcite vola mne, kdyz jsem vysla, odjel, mne nevolal. (ac jsem presvedcena, ze jel s mym balikem) V 19.30 na sledovani zasilky jsem mela, ze balik nebyl dorucen z duvodu upresneni adresata. Dnes mi prisla sms o znovu doruceni mezi 13-19, byla jsem nakoupit v 11 a postak vola, ze je pred barakem s balikem :woman_shrugging_tone1: asi toho maji moc.. Sice me to nastvalo, protoze na ten balik cekam uz docela dloujo, na druhou stranu, ted se vse kupuje online a dopravci nestihaji. Chapu je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
1.4.20 16:49

Co na tom nechápeš? Tohle dělají běžně, neobtěžujou se k tobě jet a rovnou ti pošlou, že si nebyla doma. Zavolej tam nebo napiš a požádej o znovudoručení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50093
1.4.20 17:28

Já vím, že je to smutný, mizerný, nespravedlivý, na houby a tak vůbec, taky mě to pokaždý dovede nas.at, ale to se ti stalo poprvý a překvapilo tě to? Tohle jsou standardní služby Český pošty i v době, kdy kolem neřádí koronavirový šílenství a všichni z toho nepadaj na hubu. Tentokrát bych ale asi byla shovívavější než „za běžného provozu“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2213
1.4.20 18:37

Tyhle SMS ale neposilaji ridici, je to z automatu ;) ( kamosky mamka dela na CP )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
1.4.20 18:37

Bohužel běžná praxe, zavolej si o znovudoručení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
1.4.20 18:39

Jinak já se na to číslo poštákovi v životě nedovolala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
1.4.20 18:40

@lucynka25 tak když máš číslo zásilky, tak si to můžeš vyžádat na jejich stránkách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
1.4.20 18:45

Běžná praxe české pošty, balíky nedoručují, ať si každý balík vyzvedne na poště. Hlavně že si za to nechají pořádně zaplatit jako balík do ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
1.4.20 18:46

@korneli balík do ruky si taky nechá poslat jen blázen ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
1.4.20 20:33

V současné chvílí prý nedoručují z důvodu toho že se nemají přibližovat k lidem, takže házejí oznamení o nedoručení. Že si pak musejí jít lidé na poštu kde jich přijde 10- 15 a ohrožuju poštarku jim je asi jedno. Ale buď ráda že aspoň ty balík došel. Mě ho podle všeho ukradli na depu jak se k tomu vyjadřili na stížnostech poté co jsem začla zjištovat co se děje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13622
1.4.20 21:47

Smsku posílá automat.. jsem jen doručovatelka, ale co jsem mluvila s kolegou balíkářem, je toho teď děsně moc.. lidi se nudí, tak nakupují přes net.. a já se teda upřímně nedivím, že pošťák nezazvonil, nosím balíčky z aliexpresu, když se nevejdou do schránky, zvoním, ale jen dvakrát! mi přišli otevřít v roušce.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lebambule
1.4.20 21:49
@lucynka25 píše:
Jinak já se na to číslo poštákovi v životě nedovolala.

Podle me cisla na poštu ve skutečností míří nekam do jiné galaxie :lol:
Jinak mne dorucovali v pondělí, posilali sms, mail a ještě rabo volali, jestli budem doma 8o a doručili.

• Nahlásit
  • Citovat
12607
1.4.20 22:21

@lebambule mě to vždycky vytočí úplně. V sms je číslo přímo na řidiče a nikdy nic, vždycky to zkouším, třeba zda by mi řekl, jak to vidí, abych nečekala jak trubka a ne, nikdo to nezvedne a ani nepříjde :cert:
Jedině koho můžu hrozně pochválit, je naše doručovatelka, ta mi vše nosí do bytu, případně nechá za rohem u babičky v práci, když to je jen obyč, co se nevejde do schránky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama