Oblečení pro vysoké

Anonymní
30.3.20 23:05

Oblečení pro vysoké

Ahoj, prosím potřebovala bych tip, kde koupit dámské pyžamo na vyšší postavu. Jsem zoufalá, nenávidím kalhoty nad kotníky a rukávy o fous delší než tříčtvrteční. Nejsem úplně z nejvyšších (180 cm) a přesto je to pro mě nadlidský úkol. Jsem štíhlá, takže se mi úplně nechce to řešit objednáním velikosti XXL.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14602
30.3.20 23:14

Dělej to jako já, kupuj si pánský.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 23:20

@Janli taky už mě to napadlo. Vidím to jako poslední možnost. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
5175
30.3.20 23:22
@Janli píše:
Dělej to jako já, kupuj si pánský.

sice merim tak cca.163 cm, koukla jsem se sem jen tak pro zajímavost. :)
A fakt jo?
Ja jako pyzamo mam treba satenove pyzamo s krajkou(kratky sortky a top), tak jako me to zarazilo Áe zakladatelka na 180 urcite neco sežene, kdyz je stihla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13030
30.3.20 23:23

Před brexitem a pandemií byl zdroj prodloužených kvalitních věcí ze spolehlivéh obchodu zde. I teď bych to vyzkoušela :-D

https://www.longtallsally.com/nightwear/c

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14602
30.3.20 23:30

@_.Emilyyy tak třeba sportovní a trekový oblečení kupuju opravdu pánský a barevně to rozhodím dámskou mikinou. Dámský už jsem vzdala. Džíny si kupuju taky pánský v lidlu, sedí mi naprosto dokonale. Dlouhý šaty si nechávám šít, stejně tak halenky, mám navíc velký prsa a konfekce se na mě nešije.. Kalhoty od pyžama kupuju pánský, tričko dámský. Saténový pánský pyžama jsem viděla v krásné královské modré. Ono se s tím dá vcelku vyřádit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5175
30.3.20 23:39
@Janli píše:
@_.Emilyyy tak třeba sportovní a trekový oblečení kupuju opravdu pánský a barevně to rozhodím dámskou mikinou. Dámský už jsem vzdala. Džíny si kupuju taky pánský v lidlu, sedí mi naprosto dokonale. Dlouhý šaty si nechávám šít, stejně tak halenky, mám navíc velký prsa a konfekce se na mě nešije.. Kalhoty od pyžama kupuju pánský, tričko dámský. Saténový pánský pyžama jsem viděla v krásné královské modré. Ono se s tím dá vcelku vyřádit…

jaki panský satenivy pyzamo s krajkou, jo? :lol:
A tak ja jsem hoden na tu modu, bůh věděl, proc mi nadělil malou vysku :mrgreen:.
Mne by neuspokojilo obohatit mikinou, dziny v lidlu…
Ale neber to osobne, je moc fajn, ze kazda jsme jina :mavam: a sva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14602
30.3.20 23:43

@_.Emilyyy víš, já bych taky chtěla to krásný něžný oblečení, ale tak nějak jsem se musela naučit pracovat s tím, co mi pán bůh nadělil :mrgreen:. Ale myslím, že jsem to zvládla obstojně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5311
30.3.20 23:47

Já mám taky 180cm a nakonec jsem po hromadě špatných zkušeností a předražených šuntů, co se po prvním vyprání na 30st smrskly o 30cm a po třetím vyprání rozpadly (např. Matějovský), zakotvila u toho nejobyčejnějšího pyžama z Lidlu :nevim:
standardně mám +/- vel. 40, v Lidlu pyžamo kupuji L a už nemám důvod měnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
30.3.20 23:47

Ty jo, měřím 176 a tohle teda neznám, a nemyslím, že mám úplně krátké nohy… Džíny mi stačí 34 a pyžama v pohodě z konfekce, fleecová, saténová - všechno akorát, i legíny… To musíte mít nohy až do nebes… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14602
30.3.20 23:50

@listento mám 177 a bohužel mi to nestačí. Ono stačí mít jinak pas nebo větší sedinku a už ti to vytahuje kalhoty nahoru a potřebuješ delší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5175
30.3.20 23:52
@Janli píše:
@_.Emilyyy víš, já bych taky chtěla to krásný něžný oblečení, ale tak nějak jsem se musela naučit pracovat s tím, co mi pán bůh nadělil :mrgreen:. Ale myslím, že jsem to zvládla obstojně…
:potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
30.3.20 23:53
@Janli píše:
@listento mám 177 a bohužel mi to nestačí. Ono stačí mít jinak pas nebo větší sedinku a už ti to vytahuje kalhoty nahoru a potřebuješ delší.

To je asi fakt, to mě nenapadlo… Ale třeba s tím Lidlem mám taky dobré zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 00:04

Děkuji všem za reakce, budu zkoušet štěstí dál a otestuju nejdřív asi ten Lidl, přece jenom je nejdostupnější :)

• Nahlásit
  • Citovat
14119
31.3.20 02:35

Mne teda neva mit kalhoty u pyzama kratsi. A stejne mam nejradeji neco uplne kratkyho. Jinak kalhoty jsou neustaly boj. Mam 178 a nosim S, takze kratky je mi vsechno. Do toho ty moje bezecky stehna a jsem uplne v cudu. Ale obcas se zadari. Vetsinou nahodou v outletu TJ max neco najdu, co mi najednou sedi dokonale a to pak beru bez ohledu na cenu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama