Česká pošta obyčejný dopis

46
18.3.17 13:44

česká pošta obyčejný dopis

Ahoj kdyz jsem podavala obycejny dopisvcera rano do cca 200km vzdalene obce..kdy mohu ocekavat doruceni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2514
18.3.17 13:46

Do středy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
18.3.17 13:46

V pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5707
18.3.17 13:47

V pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
18.3.17 13:52

Dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15150
18.3.17 15:07

V pondělí, max. v úterý, ale na 95% v pondělí. Já posílala dopis z Olomouce ´do Aše a přišel hned druhý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3874
7.9.18 09:26

Obnovuji. Včera jsem hodila do oranžové schránky dopis obyčejný. Vyváželi v 16h. (Praha)Vezou to do depa samozřejmě… cílová adresa je 20km za Prahou. To dorazí asi v pondělí až že jo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4783
7.9.18 09:28

@novakova.t Pravděpodobně ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2514
7.9.18 09:28
@novakova.t píše:
Obnovuji. Včera jsem hodila do oranžové schránky dopis obyčejný. Vyváželi v 16h. (Praha)Vezou to do depa samozřejmě… cílová adresa je 20km za Prahou. To dorazí asi v pondělí až že jo :think:

Některý určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
7.9.18 09:29
@novakova.t píše:
Obnovuji. Včera jsem hodila do oranžové schránky dopis obyčejný. Vyváželi v 16h. (Praha)Vezou to do depa samozřejmě… cílová adresa je 20km za Prahou. To dorazí asi v pondělí až že jo :think:

Myslím, že to dorazí už dneska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4783
7.9.18 09:33

@Ignácie U nás (15800) by dost možná dorazil až v úterý i na jinou adresu se stejným PSČ :roll: . Dopis vhozený v sobotu, schránka vybraná dopoledne, mi dojde ve středu :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.18 09:37
@novakova.t píše:

my jsme odesílali poohled před 12 lety dodnes nedošel. Takže možna ano některé pondělí dojde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3874
7.9.18 09:38
@smajlik345 píše:
my jsme odesílali poohled před 12 lety dodnes nedošel. Takže možna ano některé pondělí dojde :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Mazec. No mě třeba OZP posílalo přihlášení syna k pojišťovně a přišlo to druhý den obyčejně…zatím vždy vše dorazilo
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
7.9.18 10:18

Ahoj

v pondělí mi byla posílána velká obálka, s tím že obsah tento víkend nutně potřebuji. Obyčejně, protože abych si došla na poštu musela bych si brát dovolenou a v sobotu nejsem doma.

Je pátek a obálka nikde. Od středy tam vždy odpoledne volám, zda jim tam neleží (občas tvrdí že by se nevešlo do schránky a nedoručují). Včera mi paní oznámila že jako co chci, že obyčejná pošta chodí minimálně týden, obvykle deset dní, není výjimka ani 14 dní. A co chci když jsem si nepřiplatila za doporučenou.

Dále nekomentuji :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Tzn. pokud dnes obálka doma nebude a na poště taky ne, čeká mě večer obíhání a shánění obsahu - který pokud přijde můžu vyhodit, protože je nutný na neděli.

:zed: :zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
4783
7.9.18 10:20

No jako sorry, ale něco, co nutně potřebuju, bych si nikdy nenechala poslat obyčejně, už kvůli ztrátám obyčejných zásilek a nemožnosti jejich cestu sledovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama