Reklama

Čestné prohlášení. Hypotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 14:42
čestne prohlasení. Hypotéka

Ahojky. Bratr má dvě hypoteky tu druhou vzal semnou nebo by mi to nedali chcem podat danovy ale potrebujou od bratra ze neuplatnuje dane na moji hypoteku. Neznám jak bych to měla napsat. děkuji.

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 23.02.17 14:50

Ahoj, až chlap přijde z práce, můžu ti to nadiktovat,, také jsme podávali :)

Nikuu
Stálice 68 příspěvků 23.02.17 14:56

Stačí jen: čestne prohlašuji že neuplatňuji slevu na dani k hypotečními úvěru číslo:…Vedeném u banky… Uzavřeném dne..

V… Dne.. jméno, datum narození. A podepsat.

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 15:50

@Kskaja to byste byla hodná

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 15:50

Děkuji

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 23.02.17 16:09

Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Atill
Povídálka 41 příspěvků 23.02.17 16:15
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

myslím, že to není nutné, podpis by měl stačit

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 19:03
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Mockrát vám děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama