Čestné prohlášení. Hypotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 14:42
čestne prohlasení. Hypotéka

Ahojky. Bratr má dvě hypoteky tu druhou vzal semnou nebo by mi to nedali chcem podat danovy ale potrebujou od bratra ze neuplatnuje dane na moji hypoteku. Neznám jak bych to měla napsat. děkuji.

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 23.02.17 14:50

Ahoj, až chlap přijde z práce, můžu ti to nadiktovat,, také jsme podávali :)

Nikuu
Stálice 68 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 14:56

Stačí jen: čestne prohlašuji že neuplatňuji slevu na dani k hypotečními úvěru číslo:…Vedeném u banky… Uzavřeném dne..

V… Dne.. jméno, datum narození. A podepsat.

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 15:50

@Kskaja to byste byla hodná

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 15:50

Děkuji

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 23.02.17 16:09

Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Atill
Povídálka 41 příspěvků 23.02.17 16:15
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

myslím, že to není nutné, podpis by měl stačit

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 19:03
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Mockrát vám děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >