Čestné prohlášení. Hypotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 14:42
čestne prohlasení. Hypotéka

Ahojky. Bratr má dvě hypoteky tu druhou vzal semnou nebo by mi to nedali chcem podat danovy ale potrebujou od bratra ze neuplatnuje dane na moji hypoteku. Neznám jak bych to měla napsat. děkuji.

Reakce:
Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 23.02.17 14:50

Ahoj, až chlap přijde z práce, můžu ti to nadiktovat,, také jsme podávali :)

Nikuu
Stálice 68 příspěvků 23.02.17 14:56

Stačí jen: čestne prohlašuji že neuplatňuji slevu na dani k hypotečními úvěru číslo:…Vedeném u banky… Uzavřeném dne..

V… Dne.. jméno, datum narození. A podepsat.

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 15:50

@Kskaja to byste byla hodná

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 15:50

Děkuji

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 23.02.17 16:09

Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Atill
Povídálka 41 příspěvků 23.02.17 16:15
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

myslím, že to není nutné, podpis by měl stačit

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 23.02.17 19:03
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Mockrát vám děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >