Čestné prohlášení. Hypotéka

23.2.17 14:42

čestne prohlasení. Hypotéka

Ahojky. Bratr má dvě hypoteky tu druhou vzal semnou nebo by mi to nedali chcem podat danovy ale potrebujou od bratra ze neuplatnuje dane na moji hypoteku. Neznám jak bych to měla napsat. děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

996
23.2.17 14:50

Ahoj, až chlap přijde z práce, můžu ti to nadiktovat,, také jsme podávali :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
23.2.17 14:56

Stačí jen: čestne prohlašuji že neuplatňuji slevu na dani k hypotečními úvěru číslo:…Vedeném u banky… Uzavřeném dne..

V… Dne.. jméno, datum narození. A podepsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 15:50

@Kskaja to byste byla hodná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 15:50

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
23.2.17 16:09

Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.2.17 16:15
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

myslím, že to není nutné, podpis by měl stačit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 19:03
@Kskaja píše: Česně prohlašují já K…S…, neuplatňuji nárok na slevu na dani z úvěru číslo smlouvy.. za zdaňovací období 2016, slevu na dani uplatní J…K…

Dne.. Podepsat.

A myslím, že účetní radila, at to máme napsané rukou :) Nevím, jestli to je nutné, ale tak to máme.

Mockrát vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama