Cestování s dítětem po viróze a očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciash
Kecalka 362 příspěvků 27.03.19 14:13
Cestování s ditetem po viroze a ockovani

Dlouho jsem zde nebyla a nutno podotknout ze pořídit si prcka v 38 neplanovane zcela nepridalo mým hysterickym vlastnostem to ze začátku :) Nicméně příští týden v pondeli mám jit na operaci se stitnou zlazou v nemocnici cca týden bylo domluvené hlidani u tchýně na šumavě my jsme z ostravy a teď k tématu min týden byl malý na očkování na pneumokoky vše v pořádku ale asi pak oslabena imunita a teď v neděli chytil od staršího virózu osklivou teploty sme měli pres 39.5 ještě včera zvýšená. Maly nechce moc papat a teprve ted se mi pokazdem spinkani budí z pláčem boli ho bříško nejspíš navíc začíná kuckat a ma rýmu což je banalita. Doktorka dnes kvůli bolestem bříška a prej mu tam pořád bublá dnes ještě smekta dieta apokud nebudou prujmy tak v pátek jogurt po lzickach…a ted sme u problémů v neděli ráno ma cestovat na šumavu celkem 6 hodin v aute pustil by jste svoje dítě a sli na operaci která neniat tak závažná a fa se odložit za 2 měsíce. diky

Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3321 příspěvků 27.03.19 14:33

@luciash Kolik mu je?

luciash
Kecalka 362 příspěvků 27.03.19 15:02

@vjerunqa ma rok

vjerunqa
Závislačka 3321 příspěvků 27.03.19 15:09

@luciash Já si neumím představit být týden separovaná od ročního nemocného dítěte. Ale to si musíš rozhodnout sama :kytka:

luciash
Kecalka 362 příspěvků 27.03.19 15:17

@vjerunqa díky :)

Alyss1
Závislačka 3059 příspěvků 4 inzeráty 27.03.19 15:22

Moje deti obe v aute spi takze cestu bych neresila. Resila bych zda to da hlidaci osoba. Nicmene je streda. Pokud ma teplotku a rymicku, muze byt v nedeli zcela ok. Ale taky nemusi. Rozhodla bych se v sobotu…

luciash
Kecalka 362 příspěvků 27.03.19 15:31

@Alyss1 děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama