Tipy na procházky a parky v MS kraji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 10:34
Tipy na procházky a parky v MS kraji

Zdravím, máte někdo nějaké tipy na procházky? S kočárkem i bez, se psem i bez. :-D Sem tam jezdíme do parku do Karviné nebo na Olešnou, to jsou takové naše stálice. Proto sháním nějaké další tipy, díky moc.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 10:47

Perfektní je lesopark u lázní Klimkovice…

LuciMik94
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 21.03.19 10:56

Bělský les, zaparkuješ u Lidlu, přejdeš přes cestu, ulici a jsi v hezky upraveném lese s nekonečnýma možnostma tras, běžeckýma dráhama, naučnýma stezkama, posezením, potokem…navíc tam téměř vždy natrefíš na srny, zajíce…pro děti ideální. Vede tudy i cyklostezka.

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 11 inzerátů 21.03.19 11:46

Komenského sady v Ostravě, pokud může být i něco dál, tak třeba pěkná procházka je na Ostravici podél řeky, nebo je hezky i v Rožnově pod Radhoštěm - tam je toho vice na jednom místě, pěkný park u řeky, Jurkovičova rozhledna, skanzen :)

honzek86
Kecalka 420 příspěvků 21.03.19 12:12

Já jsem studoval v Ostravě a nedám dopustit na lesy za studentskýma kolejema :) je tam dokonce naučná stezka. Klíčové body: hvězdárna, myslivna + všechny ty lesy okolo a za tím jsou plné krásných stezek sjízdných s kočárkem. Zaparkuješ nádherně a zadarmo v areálu VŠB u Technologického parku, kde je taky restaurace a točená Plzeň :palec: studenti tomu říkají Sherwood. Když zaparkuješ a zeptáš se na Sherwood, někdo tě nasměruje na nejbližší „vchod“ do naučné stezky.

Maxinika
Nováček 1 příspěvek 01.04.19 00:22

štěrkovna Hlučín nebo celá cesta z Ostravy Martinova na Hlučín (přes rybník Štěpán a Loděnici-občerstvení), naučné stezky podél Odry dá se jít ze Studénky, Jistebníku nebo Polanky až do Ostravy

Váš příspěvek
Reklama