Reklama

Cestování v 6. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 13.07.11 22:57
Cestování v 6. týdnu

Prosím Vás napište mi svůj názor, jinak se asi zblázním.
Zítra jsem 6+0tt. Přítel za mnou po 14ti dnech přijede a na víkend by mě chtěl vzít někam na výlet (asi Telč nebo Vranov). Asi by jsme někde přespali v hotýlku, abych se nenachladila a nebyla zbytečně unavená z cesty tam a zpět v jeden den.
No jo, ale co jsem si musela vyslechnout od rodiny - jeď si kam chceš, ale až o to přijdeš, tak nesvaluj vinu na nás! Já nevím, asi jim hráblo. Přijdu o malý z jejich blbejch řečí…
Myslím si že by maličkému cesta autem neublížila (někdo jezdí na motorce v 3. měsíci a v pohodě). Dr. mi zakázal akorát sexík, nezvedat nic těžkého a protože mi minulý týden bylo šoufl, tak mi doporučil prostě nic nedělat. Teď už je mi líp, tak já vážně nevím co dělat. Řekněte, může se takhle cestovat?

Nejspíš nakonec zbalím piknik koš a deku a nikdo nás od rána do večera doma neuvidí.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kitri
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 13.07.11 23:04

Prosim te, kdyz se neco ma stat , tak se stane i bez cestovani, ted jsem se ratila z 14h cestovani autem a to jsem ve 28tt, pokud se citis dobre, takk neni co resit :wink:

Scarlett2011 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.11 23:07

Ja bych teda jela a ani by me nenapadlo, ze nemam jezdit v 6tt. Vzdyt to snad ani vetsina zen jeste nevi, ze jsou tehotne? Ja jsem takhle jela 1400km z Anglie do Cech v 6.mesici a prezili jsme. :-)
Ne, vazne, tehotenstvi neni nemoc. :-)

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 13.07.11 23:09

záleží na tobě, jak to cítíš, pokud nejsi na rizikovém, tak nevidím problém, pokud jo, tak bych si to nelajzla. Já teda musím říct, že mě bylo a doposud je hrozně nevolno při cestování, tak to nevyhledávám, musíme zastavovat, abych se vydýchala.a vadilo mi drncání v autě, docela jsem se o mimi bála, aby tam bylo dobře zahnízděné. strach budem mít už pořád :kytka:

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 13.07.11 23:10

Ahoj, neblázni a nestresuj se řečma příbuzných :zed: Já odfičela při prvním těhotenství v 8.tt do Itálie a jak mi to prospělo 8-) Copak ženská, jakmile otěhotní zaleze doma a bude čekat, až to přijde? :roll: To bys za chvíli lezla nudou po zdi :wink: Dělej to, co je ti příjemné a přeju klidné těhotenství :kytka:

Příspěvek upraven 13.07.11 v 23:10

essmy
Kecalka 184 příspěvků 13.07.11 23:10

ve 30tt jsem jezdila na bruslích, ve 25tt jsem byla tyden pod stanem a uplne v pohodě, vyprdni se na ně nejseš nemocna a uvazana k posteli..

Martina T
Extra třída :D 11385 příspěvků 13.07.11 23:14

Ja jezdim autem porad a predminuly tyden jsem byla letecky v Madarsku, ted jsem ve 33.tydnu. Tak klidne cestuj a uzivej si.

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 13.07.11 23:26
kitri píše:
Prosim te, kdyz se neco ma stat , tak se stane i bez cestovani, ted jsem se ratila z 14h cestovani autem a to jsem ve 28tt, pokud se citis dobre, takk neni co resit :wink:

Díky, tohle si myslím taky. Potřebuji vypadnout, a s přítelem jsme se vážně dlouho neviděli :hug: no vlastně už tři týdny!(
Jsem po ivf, a tak je mi trochu divně z těch léků.
Jen to okolí o mě má strach jak o skleníkovou princeznu :roll: A pak mi řeknou něco tak hnusného…
Na rizikovém nejsem, asi zatím, můj dr. mi něco takové naznačoval-asi až dostanu průkazku.

Tak díky moc za odpovědi a po víkendu pak dám vědět jestli byl nějaký ten výlet :palec:

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 13.07.11 23:40

já jsem se v 6. týdnu ve vedru tloukla do HK na hematologii a nikomu to nepřišlo divný, že jedu :wink: pak jsme si to ještě protáhli a dojeli jsme se podívat na Nové Hrady :)
pokud vyloženě nepojedete třeba po D1 na Brno nebo po podobném tankodromu a pokud se nebudeš přepínat, tak ti výlet jen prospěje :wink:

terak
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 13.07.11 23:57

Nevim nakolik pomuzu, ale podelim se o zkusenost. Ja jsem v sestem tydnu netusila, ze jsem tehotna, normalne jsem jezdila na koni. Treningy byly denně a byly i skokové tréningy, takže jsem denně několikrat byla z koně na zemi. A o nic jsem neprisla ;) Nevim, co je to za kravinu, ze bys mela potratit kvuli ceste autem. Jak si predstavuji, ze bys fungovala zbytek tehotenstvi? Lezela v posteli a kynula? :)

Jestli nemas rizikove, tak bych to vubec neresila a chovala se normalne.

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 14.07.11 00:24

ahojky..moje mamca porad rika ze jizda v aute neni dobra atd..
ja osobne jsem jela mesic po otehoteni..cca taky 6..tt autobusem do italie..meli jsme zamluveny alpy a lyzovani..tak jsem jela ale jen jsem byla na pokoji a odpocivala..az posledi den jsem se vydala na kopec lanovkou a pak plavat do bazenu..s ty jizdy autobusem jsem mela silenej strach..kord kdyz jsem byla po jednom prodelanym potratu..ale nic se nestalo a jsem uz 36.tt

jen si davej pozor na to aby jsi nebyla unavena..moc dlouho se neprochazela atd…a hodne odpocivej…

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 14.07.11 00:35

My teda cestujem celý moje těhotenství, v cca 3. měsíci jsme koupili auto a od té doby jsme skoro každej víkend někde ( i když teď už mě to fakt unavuje :oops: :mrgreen: ) na konci dubna jsme jeli na týden na Šumavu (cca 3 hodiny cesty autem) jednou - dvakrát do měsíce jedeme ke tchánovcům (to je tak hoďka a půl autem…), cestování bych fakt asi neřešila, pokud vyloženě nemáš nějaký problémy :nevim:

V prvním těhu jsme auto neměli a ještě ve 38tt jsme byli na návštěvě u tchánovců - tři hodiny vlakem :mrgreen:

Řeším a řešila jsem teda spoustu věcí, co v těhu dělat nebo nedělat, ale zrovna cestování autem mě fakt nenapadlo 8-o

Lindusa
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 14.07.11 03:05

Smarjaaa, ja v kazdem tehotenstvi letam pres Atlantik, turbulence jak krava, let vojenskym letadlem a combat start (to je mazec!!!!), take jsem nekolikrat za kazde tehotenstvi jela autem z Nemecka do CR cca 8 - 9 h, sem tam vymleta silnice, to jsme si zahopsali :) , v 1. tehotenstvi jsem jezdila do 6. nebo 7. mesice na kole, pak uz jsem nemohla, kopala jsem se do bricha :lol: a celkove jsem zrovna moc nelenosila. A to jsem pri svych aktivitach stale zvladla pribrat 25 - 27 kg. Nevim, jak bych vypadala, kdybych po zjisteni tehotenskeho testu zalezla do postele a vylezla az, idealne, 6 tydnu po porodu. Tehotenstvi neni nemoc! Linda

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 14.07.11 03:48

No jestli teď nemůžeš na výlet, tak za měsíc už bys nesměla ani pro rohlíky :lol:
Výlet je náhodou super nápad, projdeš se na vzduchu, budeš mít zážitky, krásně si odpočineš. Kdežto doma se budeš jenom nudit, pozorovat se a vyčítat si, že nic neděláš, že by to chtělo ty okna umejt, ale máš strach o mimi… Takže rozhodně výlet :palec:

werryjane
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 14.07.11 05:40

Já jsem v těhotenství několikrát letěla (8tt, 11tt, cca 16 tt a 32tt) a denně jsem řídila (velmi často Brno-Praha a nazpět) a v životě mě nenapadlo, že bych měla místo toho ležet doma v posteli.. Je pravda, že mi mamka říkala, jak mě obdivuje, že jsem tak aktivní, že za nich se skoro nic nemohlo, ale mně to opravdu ani nepřišlo na mysl.. S přítelem jsme neustále jezdili na výlety (do hotelu, s karavanem atd.), bylo to skvělý, sice jsem se rychleji unavila, ale jinak to bylo úžasný :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >