Reklama

Cestovní postýlka Dippo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 100 inzerátů 03.07.10 22:55
Cestovní postýlka Dippo

Ahoj, nemáte některá zkušenost s cestovní postýlkou Dippo? Uvažuji o její koupi a ráda bych věděla, zda je tato postýlka dobrá. Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 100 inzerátů 03.07.10 22:56

Tady je fotečka: děkuji ještě jednou za radu :-)

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 04.07.10 08:05

mari ja mam tuhle postylku u rodicu na obcasne prespani nebo odpoledni spanek, kdyz tam jsme na navsteve. Stoji tam rozlozena, mame do ni jeste matraci navic, aby nespal na te skladaci. Nevim, co se ma od cestovni postylky ocekavat, ale nam vyhovuje.
Uprimne receno, pokud tam nejsou ty veci navic jako zavesne patro, prebalovak, kolotoc apod., tak mi vsechny ty postylky pripadaji stejne. Stejny system skladani a rozkladani, cestovni matrace, nektere pak maji navic po stranach zipy (tahle zrovna jo). Prcek v ni zatim nijak nedovadi, takze zatim drzi hezky pohromade :dance:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 04.07.10 12:06

Je moc hezká.Vzhledově jsi vybrala dobře,Já mám ale jinou-přijdou mi,jak píše yvushka-všechny stejné(skládá­ní,rozkládání).

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 100 inzerátů 04.07.10 20:59

holky děkuji, jen jsem chtěla vědět,jestli postýlka něco vydrží, jak se skládá…taky ji chci k rodičům, ale pokaždé ji bude skládat, tak aby to vydržela :mrgreen: je za celkem poměrně dobrou cenu, tak jsem měla strach, aby se třeba po pár složeních nerozpadla :lol:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 05.07.10 08:47

Jak jsem psala mám jinou,ale také hodně skládáme a rozkládáme,když jezdíme k rodičům.Máme jí přes rok.Zatím drží dobře a malej v ní docela řádí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >