Chamomilla 9ch na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:56
Chamomilla 9ch na spaní

Hezký den, máte prosím někdo zkušenosti s chamomilla 9ch na noční buzení? Malý se budí hodně často a hned knourani a pláč. Často u toho má zavřené oči. Když je u toho manžel tak přituli, pohladí a malý usne. Když já tak pláče a dokáže se rozbrecet až do hysteraku pokud mu hned nedám prso, to jediné ho uklidní :( v lékárně měli jen 9ch tak jsem ho vzala ale jak teď pročítám internet tak nevím jestli to nemělo být 15 nebo 30ch :nevim: děkuji za Vaše názory a zkušenosti

Reakce:
Lu1234
Kecalka 389 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 20:34

Homeopatika jsou neúčinná, radši mu z toho heřmánku nebo třeba z meduňky uvařte slabý čaj :)

yareah
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 29.05.19 23:48
@Lu1234 píše:
Homeopatika jsou neúčinná, radši mu z toho heřmánku nebo třeba z meduňky uvařte slabý čaj :)

Vyzkoušeno, nezabírá :D na homeo sama nevěřím, ale jsem ochotna zkusit

Lu1234
Kecalka 389 příspěvků 1 inzerát 30.05.19 07:54

@yareah to chapu, dcera se taky budila a člověk pak uz zkouší všechno. Tak mu to prso dejte, když mu to pomůže…? Nebo třeba dudlík. Mně přijde nepřirozené dávat miminu prášky, byť je to jen cukr se stopovym množstvím heřmánku…

yareah
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 30.05.19 08:22

@Lu1234 prso dostává, dudlík nemá :) mám ho u sebe v posteli celý jeho život. No já nejsem zastáncem léků ale homeo neberu jako chem léky, stejně jako bachovky. Spíš jako berlicku. Každopádně to stejně nepomohlo. Neřešila bych to kdybych nebyla na pokraji fyzického i psychického zhroucení. Byt 15× za noc vzhůru je šílené a často už nezvládám fungovat

Netopirek
Echt Kelišová 9580 příspěvků 30.05.19 12:20

Kolik mu je? Jestliže kňourá a pláče se zavřenýma očima. Tak to můžou být noční můry nebo noční běsy.
Mně se v obouh případech osvědčilo nebudit. A holka pak zas sami usnuly.

Delira
Povídálka 44 příspěvků 30.05.19 12:29

Cukr na dobré spaní není úplně nejlepší volba.

Lu1234
Kecalka 389 příspěvků 1 inzerát 30.05.19 13:10

@yareah taky by mě zajímalo, kolik mu je… Jestli je mu třeba rok, tak třeba by naopak pomohl přesun do vlastní postýlky, pokoje. My jsme to tak udělali a od té doby spí perfektně celou noc (do té doby pořád buzení atd.). Jinak buzení 15× za noc může být kvůli růstovému spurtu - pořád má hlad. Nebo zuby - potřebuje utěšit a za pár dní bude líp. Držím palce :kytka:

yareah
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 30.05.19 21:38

@Lu1234 je mu 13m… Zkusili jsme dát vedle do pokoje a bylo to ještě horší :( hlad určitě nemá, zkouší s ním spát manžel a budí se stejně, ale manželovi stačí ho pohladit a spí dal. Ale budí se stejně :( mě má jako dudlík a prostě pláče dokud prso nedostane

Váš příspěvek
Reklama