Chat s babama - závislost?

Anonymní
4.6.17 15:00

Chat s babama - závislost?

Lidi co byste si mysleli o chlapovi, ktery si porad pise s zenskyma a hlavne s byvalkama a kolegyní z prace nebo s holkama co hraji stejnou onlinovku jako on…? Jednou sel pritel na zahradu a nechal zaply chat na socialni síti - evidentně omylem. No a me to nedalo, sla jsem k pc a jako prvni tam stalo, jak ma jeho kolegyne peknou postavičku, jak je vubec cela krasna a pusinky atd, proste s ni flirtoval. Me se zalily oci slzama a sedla si k pc a cetla a cetla. Pise si i s byvalkou veci typu : vzpominas, jak jsme byli tam a tam a jak se ti tam libilo a jak sis vzdycky davala to a to k jidlu, to bylo nadherne a opet pusinky, dalsi zensky pise, kdy zajdou na to vinko a opet pusa smajlik..takto si pritel pise asi se sedmi zenskyma, rozebira jejich problemy a zda se mi, ze je chce za ne vsechny vyresit. Pritom me prezentuje jako svoji nastávající ženu :? Tvari se jak je vse super, sex super..a pak se dozvim toto? Pise si s nima i v praci, pravidelne kazde ráno kolem 9 zacina konverzaci s nejakou z nich. Me tvrdi, jak v praci nestiha a musi tak byt pres cas a pak vidim, ze cele dny chatuje? Od pondeli do patku??? To uz je snad nejaka závislost, ne? Podotykam, ze to neni zadny mlady ucho, ale 35lety chlap. A jemu to prijde v poradku, ze o nic nejde… ja z toho bulim, strasny zklamání!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.6.17 15:03

No co, máš doma lháře :P

Příspěvek upraven 04.06.17 v 15:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
4.6.17 15:05

Nemyslím si, že by byl ochotný něco měnit…pokud chceš s ním být, tak asi nezbývá nic jiného než se s tím smířit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.6.17 15:13

Když to považuje za normální, tak se s tím ty buď smiř nebo odejdi. Je úplně jedno, co si myslí ženské na epipi, ty s ním žiješ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
4.6.17 15:29

To bych teda netolerovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
4.6.17 15:38

Buď si na to zvykneš nebo odejdi. Já na tvém místě bych si na to nezvykla a ani zvykat nechtěla. On si tím prostě honí ego, dělá mu dobře, že mu všechny ty ženský skáčou na laciný řečičky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4207
4.6.17 15:40

Nebyla bych s ním dál, buhví co dělá v reálu.. jestli se s nějakou nestýká, fuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 15:44

Mne je 27,strasne mi to ublizilo, protoze jsem si myslela ze ziju se serioznim clovekem. Na sve okoli tak pritel pusobi, tohle bych do nej nikdy nerekla. Neni to zadny nagelovany model, vlastne naopak. Je galantni a hodny, jen bohužel, ne jenom ke me. Tohle uz je asisnad závislost, na vic mu to prijde ok, takze rozchod asi logicky vypliva ze situace. Ale cim to, ze tohle je častým problemem vztahu? Co si o takovych chlapech myslite? Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
pohledmuze
4.6.17 15:46
@Anonymní píše:
Mne je 27,strasne mi to ublizilo, protoze jsem si myslela ze ziju se serioznim clovekem. Na sve okoli tak pritel pusobi, tohle bych do nej nikdy nerekla. Neni to zadny nagelovany model, vlastne naopak. Je galantni a hodny, jen bohužel, ne jenom ke me. Tohle uz je asisnad závislost, na vic mu to prijde ok, takze rozchod asi logicky vypliva ze situace. Ale cim to, ze tohle je častým problemem vztahu? Co si o takovych chlapech myslite? Zakladatelka

Ma to tak hodne chlapu, ze hleda prilezitosti jinde. :think: Tenhle je akorat dost aktivni, byt v kontaktu pravidelne se 7 zenama je trochu moc. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
4207
4.6.17 15:47
@Anonymní píše:
Že nemá sebevědomí a jak tu už bylo psáno - honí si ego
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
4.6.17 15:50

Dělá to tolik lidí, že by si koukala…ženy, muži je to úplně jedno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
4.6.17 15:53

Řekla bych mu, ať s tím přestne a nebo konec. Žádné pusinky a flirtování bych netolerovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 15:53

To by me zajimalo, jak poznat chlapa, ktery toto nemá zapotřebí???

• Nahlásit
  • Citovat
5429
4.6.17 15:54
@Anonymní píše:
To by me zajimalo, jak poznat chlapa, ktery toto nemá zapotřebí???

Ty který na to nemají čas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
4.6.17 15:55
@M-Kytka píše: Řekla bych mu, ať s tím přestne a nebo konec. Žádné pusinky a flirtování bych netolerovala ;)

A co myslis, ze rekne? Slibi vsechno mozna, ale nic se nezmeni. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama