Chat s babama - závislost?

Napsat příspěvek
4.6.17 16:03

Tím psaním se chce dokazovat jakej je borec, zvyšuje si sebevědomí, je to trapný… Zakaž mu to, na rovinu řekni, že to nehodláš tolerovat. No a uvidíš jak se zachová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
4.6.17 16:19

Rozchod kvůli virtuálním smajlíkům. Lidi lidi…
Za prvé, ne, nelíbilo by se mi to. Za druhé, nelíbilo se mi ani to, že přítel v klidu dával pusy jiným ženským, kamarádkám… a mně o tom říkal. Za třetí, ale s odstupem času - mám deset let hodného věrného chlapa a i když vím, že se bavím s kdekým a o ledasčem, tím myslím pochopitelně především ženské (to, že mi to sem tam upřímně prokecne, je normálka…a ne, za projevenou důvěru na něj neřvu ;) ) tak vím, že je mi věrný a že stejně hodný a pozorný je prostě i ke mně. Já jsem ta, s kterou žije, já jsem ta, s kterou se miluje… to snad říká o jeho volbě dost, ne? :) Že v jeho konverzacích lítají virtuální pusinky a kytičky, to si celkem umím představit, a je mi to srdečně jedno. Fakt mě nebere, když můj chlap má fajn kámošky - sociální kontakty jsou prostě potřeba, a dost si umím představit, že i v těch pětatřiceti. (Nám je jen o pár let míň.) Ne, nebudu ho držet zkrátka jen proto, že já se můžu podělat žárlivostí…
Ergo by mě zajímalo, kolik z přítomných dam má kamarády a pusa na tvář / pusa po zprávách je normální jev. Pokud nikdo, považuju to za rozhodně patologičtější, než smajlíky od chlapů ženským…

Takže ač „zabolí to“ upřímně chápu (jo, sama jsem se musela naučit to snášet, nešlo to úplně samo… na příteli mi hodně záleželo od začátku, a ten vztah prostě ještě nebyl tak pevný…), tak rozchod z důvodu posílání smajlíků mi opravdu, upřímně přijde absurdní, nesmyslný a zbytečný.
Já vám nevím dámy… fakt si všechny myslíte, že než k ženským obecně pozorný a milý chlap je lepší mít doma nějakého prevíta, ochlastu, mlátiče, ku..evníka nebo někoho, kdo vám nedá ani tu pusu a neobejme vás…?
Tolerance virtuálních pusinek je pro mě jen směšně malá daň za to, jak je jinak můj chlap bezva… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
4.6.17 16:23

PS ad přesčasy, no jo, chápu že chlap by za to doma dostal neskutečnou držkovou :mrgreen: nechci se hádat, třeba to opravdu závislost je… na druhou stranu prostě jo, fakt to chápu. Záleží, kolik má kolem sebe lidí. Třeba je mu tahle skupinka opravdu nejbližší, jeho „krevní skupina“, je s nimi rád a horko těžko pro ně krade čas…
Taky jsem svého času měla partu šesti, sedmi kámošů, se kterýma jsme se scházeli, a světe div se, můj chlap ani necekl, i když jsem s nima prokecala řadu večerů na chatu a dost dalších v hospodě :nevim:
Prostě… jestli to někdo chce řešit ultimáty, no budiž, ale za mě tomuhle uvazování chlapů na řetěz prostě fakt nefandím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 16:34

Kdyz me tak neskutecne vadi, jak obdivuje jinou konkretni zenskou, napr kolegyni z práce. Hloda ve me cerv, zda spolu neco nemaji, kdyz si tak vydatne pisou a flirtuji spolu… proste by me zajimalo, zda to konci jen u te virtualni nevery nebo ne..

• Nahlásit
  • Citovat
4.6.17 16:56
@Anonymní píše:
Kdyz me tak neskutecne vadi, jak obdivuje jinou konkretni zenskou, napr kolegyni z práce. Hloda ve me cerv, zda spolu neco nemaji, kdyz si tak vydatne pisou a flirtuji spolu… proste by me zajimalo, zda to konci jen u te virtualni nevery nebo ne..

Vadí ti to. Ubližuje ti to. Nevěříš mu.
Pokud jsi schopná věřit mu, že si tím honí ego a zůstane jen u psaní pak s ním můžeš zůstat. Pokud mu nevěříš a užírá tě to ukonči to hned. Stejně to k tomu spěje jen to bude trvat dýl a budeš se jen trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
4.6.17 17:20

@LAlezane takze sis zvykla. Beres to jako dan za to co ti nabizi. Ja ve vztahu zadnou dan platit nechci a ani muj partner predpokladam. :nevim:
Jakou dan plati tvuj pritel aby te mel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 17:23

Ono to ale vážně nemusí nic znamenat, jen ho to baví a i ta závislost tam může hrát roli. Já na seznamkach byla několik let. I co jsem se seznámila a sestěhovala s přítelem jsem tam chodila a psala si s chlapama takové kravinky :roll: Neměla jsem problém si to večer v posteli otevřít a psát si. Neustále jsme se kvůli tomu hádali a i málem rozešli. Až jsem to všechno smazala a musím se přiznat, že jsem ještě několik měsíců měla velké pokušení se tam zase vrátit. A to jsem s nimi opravdu nic neměla! Často jsem jen provokovala, a když začali chtít schůzky, zablokovala je a našla jiného. A tak jsem si psala klidně s 10 chlapama. Zkuste pohrozit, jako pohrozil rozchodem ten můj. Mi měli i malé miminko v tu dobu, takže jsem měla velký důvod, proč toho nechat a vím jistě, že by mě muž opustil. Teď jsem už přes rok bez toho a je mi líp. :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
pohledmuze
4.6.17 17:31
@Anonymní píše:
Ono to ale vážně nemusí nic znamenat, jen ho to baví a i ta závislost tam může hrát roli. Já na seznamkach byla několik let. I co jsem se seznámila a sestěhovala s přítelem jsem tam chodila a psala si s chlapama takové kravinky :roll: Neměla jsem problém si to večer v posteli otevřít a psát si. Neustále jsme se kvůli tomu hádali a i málem rozešli. Až jsem to všechno smazala a musím se přiznat, že jsem ještě několik měsíců měla velké pokušení se tam zase vrátit. A to jsem s nimi opravdu nic neměla! Často jsem jen provokovala, a když začali chtít schůzky, zablokovala je a našla jiného. A tak jsem si psala klidně s 10 chlapama. Zkuste pohrozit, jako pohrozil rozchodem ten můj. Mi měli i malé miminko v tu dobu, takže jsem měla velký důvod, proč toho nechat a vím jistě, že by mě muž opustil. Teď jsem už přes rok bez toho a je mi líp. :palec: :lol:

Tak to jsi uplne idealni uzivatelka seznamek. :roll:

• Citovat
  • Upravit
26173
4.6.17 17:37
@Anonymní píše:
Ono to ale vážně nemusí nic znamenat, jen ho to baví a i ta závislost tam může hrát roli. Já na seznamkach byla několik let. I co jsem se seznámila a sestěhovala s přítelem jsem tam chodila a psala si s chlapama takové kravinky :roll: Neměla jsem problém si to večer v posteli otevřít a psát si. Neustále jsme se kvůli tomu hádali a i málem rozešli. Až jsem to všechno smazala a musím se přiznat, že jsem ještě několik měsíců měla velké pokušení se tam zase vrátit. A to jsem s nimi opravdu nic neměla! Často jsem jen provokovala, a když začali chtít schůzky, zablokovala je a našla jiného. A tak jsem si psala klidně s 10 chlapama. Zkuste pohrozit, jako pohrozil rozchodem ten můj. Mi měli i malé miminko v tu dobu, takže jsem měla velký důvod, proč toho nechat a vím jistě, že by mě muž opustil. Teď jsem už přes rok bez toho a je mi líp. :palec: :lol:

8o…a co ti to přinášelo? Co sis tím kompenzovala? Dík, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
4.6.17 17:38
@Anonymní píše:

Co jsi z toho měla? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 17:50

Zakladatelko - já mám něco podobného doma :zed:
Ano - jedná se o závislost, jsem o tom přesvědčena.
Ten můj chodí na erotický seznamky a chaty…! Neustále… A vždy se nechá totálně blbě nachytat - zapomene zavřít chat, omylem si dá stránku na lištu :zed: blb!
Když jsme to zjistila poprvý - v zamilovanosti, vlastně v ideálním vztahu - srazilo mne to na kolena… :( Časem jsem otupěla. Dnes mi tím přijde směšnej…
Ale náš vztah to VÝZNAMNĚ poznamenalo - bohužel. Trochu jím za to pohrdám…
Ano - zůstala jsem s ním… :nevim: Dokonce máme ted´ roční dítě… :nevim: Rozumíme si, máme se rádi, je dobrý otec… :nevim:
Ale je to vůl, co roky (a desetiletí) chodí psát s ženskejma na internet, no :zed:
Btw - je mu 38!!!

• Nahlásit
  • Citovat
pohledmuze
4.6.17 17:52
@Anonymní píše:
Zakladatelko - já mám něco podobného doma :zed:
Ano - jedná se o závislost, jsem o tom přesvědčena.
Ten můj chodí na erotický seznamky a chaty…! Neustále… A vždy se nechá totálně blbě nachytat - zapomene zavřít chat, omylem si dá stránku na lištu :zed: blb!
Když jsme to zjistila poprvý - v zamilovanosti, vlastně v ideálním vztahu - srazilo mne to na kolena… :( Časem jsem otupěla. Dnes mi tím přijde směšnej…
Ale náš vztah to VÝZNAMNĚ poznamenalo - bohužel. Trochu jím za to pohrdám…
Ano - zůstala jsem s ním… :nevim: Dokonce máme ted´ roční dítě… :nevim: Rozumíme si, máme se rádi, je dobrý otec… :nevim:
Ale je to vůl, co roky (a desetiletí) chodí psát s ženskejma na internet, no :zed:
Btw - je mu 38!!!

Otazka je jak moc jses chytra ty, kdyz s nim porad jsi a jeste sis udelala dite. :think:

• Citovat
  • Upravit
4.6.17 18:05

Zakladatelko, ten se nezmeni. Prijde mu to jako zabava a navic si tim dokazuje, ze je samec :roll: ten uz jiny nebude. Vim, ze je to neprijemny :zed:, ale pokud zustava jen u psani.. :nevim: tak bych to asi tak nehrotila.
Pro priste -》 necti to :palec: ne nadarmo se rika, co oci nevidi, srdce neboli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 18:06
@pohledmuze píše:
Otazka je jak moc jses chytra ty, kdyz s nim porad jsi a jeste sis udelala dite. :think:

Myslím, že chytrá jsem dost ;-)…ale o chytrosti se tu přece nebavíme - ne?

• Nahlásit
  • Citovat
26173
4.6.17 18:17
@Anonymní píše:
Myslím, že chytrá jsem dost ;-)…ale o chytrosti se tu přece nebavíme - ne?

Tak psala jsi o něm, že je vůl, směšnej a že jím pohrdáš…kolik opravdu chytrých žen, toto napíše o svém partnerovi a otci svého dítěte? :think: (neb to svědčí o jejich výběru ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama