Chce ho asi jen pro sebe

Anonymní
6.1.20 12:25

Chce ho asi jen pro sebe

Ahoj, už tu bylo hodně témat ohledně mamanku a jejich maminek S přítelovou matkou od začátku nemáme dobré vztahy :roll: Už od začátku na mě žárlila :zed: Máme štěstí že s přítelem bydlíme sami.Ona je také sama, bez manžela. Ke mě je dost neuprimna Je taková miloučka hodňoučká zkratka aby jeji syn neviděl tu, nenavist co ona ke mě cítí. A teď k věci poslední dobou začala svému synovi, předemnou říkat, že, když byl sám beze mě tak se měl daleko líp Nevim co bych jí na to měla nebo neměla odpovědět? Ale poslední dobou to říká často přitom se s přítelem milujeme máme hezký vztah Jak byste reagovali vy?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1562
6.1.20 12:28

Tak především by se měl asi ohradit on a postavit se za tebe. Jak na to reaguje on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 12:29
@JancaS84 píše:
Tak především by se měl asi ohradit on a postavit se za tebe. Jak na to reaguje on?

Nijak to nevnímá říká že to ani neslyšel

• Nahlásit
  • Citovat
6.1.20 12:35

A věříš mu to? Přijde mi to jako alibismus.. nechce si rozházet maminku ani tebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3862
6.1.20 12:36
@Anonymní píše:
Nijak to nevnímá říká že to ani neslyšel

Selektivní hluchota :mrgreen:
Jiste, ze to slyšel, ale jako každý chlap nerad něco řeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 12:36

Já bych nereagovala nijak. Tohle je věc tvého přítele, srovnat si mámu, aby, pokud už si myslí co si myslí a nehodlá z toho ustoupit, si svoje nevyžádané rady a kecy do vašeho života nechala pro sebe.
Ty ji můžeš maximálně tiše tolerovat, kecy ignorovat.
A nebo, když před tebou řekne, že by se měl líp, tak co se zeptat:„Myslíte?“ usmála se a dál ignorovala. Ono co na to taky říct. Hádat se? Vysvětlovat jí, proč jsi pro jejího syna ta pravá? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
6.1.20 12:40

Ma i jine deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 12:42

@Leni_2019 Ne nema

• Nahlásit
  • Citovat
506
6.1.20 12:43

@Mína.Ell To chce asi málokterý chlap, rozházet si to u matky nebo partnerky, nedovedu si takového představit :mrgreen:.

Mě spíš přijde, že se k tomu staví tak, mámo povídej si, co chceš, já ti to nechám, ale budu si stejně dělat podle svého, protože s tebou žít nebudu. A pro tebe, osamělé tchýně je lépe brát opravdu tak, ať si kecají a žít si svůj život s partnerem dál, většinou s tím nic nezmůžou a ony si uleví. A nebo jí pořiďte pejska, ať není sama a má se o koho starat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1562
6.1.20 12:46

No tak bych asi příště řekla, jestli by to mohla zopakovat aby to slyšeli i ti hluší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 13:11
@Katy488 píše:
@Mína.Ell To chce asi málokterý chlap, rozházet si to u matky nebo partnerky, nedovedu si takového představit :mrgreen:.Mě spíš přijde, že se k tomu staví tak, mámo povídej si, co chceš, já ti to nechám, ale budu si stejně dělat podle svého, protože s tebou žít nebudu. A pro tebe, osamělé tchýně je lépe brát opravdu tak, ať si kecají a žít si svůj život s partnerem dál, většinou s tím nic nezmůžou a ony si uleví. A nebo jí pořiďte pejska, ať není sama a má se o koho starat.

Jooo, i to je možné, každopádně zlatý můj manžel, ten by se mě zastal :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 13:20

Já bych se obrátila na přítele a zeptala se ho napřímo před matkou a hned - „opravdu si myslíš, že beze mě ti bylo líp?“ Tohle už přeslechnout nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736
6.1.20 13:21

Ja bych 100% pronesla,,a proc myslite,,?.Co se muzes dovedet popravde? Zustane stat jak oparena a minimalne ti to nahraje tak, aby to pritel slysel, az z ni budou padat ty moudra.Ja bych si to uzila.Ale mne nedela problem si vyslechnout falesnou kritiku z oci do oci a usmivat se u toho jak mesicek :andel:.No druha vec je, ze to hodne stoji na tvem priteli, aby se te eventuelne zastal, mel by.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736
6.1.20 13:22
@PaníBovaryová píše:
Já bych se obrátila na přítele a zeptala se ho napřímo před matkou a hned - „opravdu si myslíš, že beze mě ti bylo líp?“ Tohle už přeslechnout nemůže.

Taky moznost, meli by u toho byt vyzvani vseci tri, at je jasno :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 13:35

Mám s tímto bohaté zkušenosti. Ono těmhle hodným maminkám strašně vyhovuje, že syn „neslyší“ a oni můžou před ním říkat partnerce ošklivé věci. Jednou to zkusí a když syn nereaguje, je vyhráno. Když ji okřikne a třeba ostře, začne ty jedy říkat zásadně, když to syn neslyší. Moje tchýně ohromně rozebírala předností holky, se kterou si přála, aby můj muž chodil, on ji ani nechtěl. No a tak asi napotřetí ji slabě okriknul, protože těm chlapům v jejich racionalitě ani nedojde, že je na tom něco špatně. Ale říkat, že by mu bez tebe bylo lépe, to je velice silná káva a měl by to pochopit kdejaký chlap. Až to příště zase před ním řekne a on nebude reagovat řekla bych - maminka ti něco říká, ty jsi neslyšel, maminko mohla byste mu to zopakovat? A odpověz mamince, co ty na to, že bych se podle toho zařídila?! A dala bych najevo, že je to urážlivé a že si to nenechám líbit. Ona tohle dělá, protože ji to oba dovolujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama