Chorobně prolhaná tchýně

Anonymní
3.1.20 09:02

Chorobně prolhaná tchýně

Tak dneska můj pohár trpělivosti přetekl. Mladší syn měl před 4-mi měsíci oslavu druhých narozenin. Tchýně byla pozvaná, celá rodina na ni čekala s dortem. Nepřišla. Když jí muž volal, kde je, vymyslela si, že jsem jí den předtím volala, že se oslava ruší… :zed: Po 4 měsících nulové komunikace z naší strany muže dnes kontaktovala (už asi zapoměla, co si předtím vymyslela), proč že se na ni zlobí, vždyť ona tehdy prý zvonila, já že jsem otevřela a vyhodila ji.. :pocitac: :pocitac: Jako mazec, na tohle fakt už nemám… :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25952
3.1.20 09:04

Nemá spíš nějakou nemoc? Nebo taková byla vždycky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
3.1.20 09:05
@pikola píše:
Nemá spíš nějakou nemoc? Nebo taková byla vždycky?

Napadlo mě přesně totéž, nějakej Alzheimer třeba :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
3.1.20 09:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19712
3.1.20 09:07

No, já bych tu nad ní nezvracela, ale fofrem bych jí zařídila pořádné vyšetření. Tohle smrdí alzheimerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13316
3.1.20 09:08

Taky si. myslim,, moje babicka byla stejna.. rychle na vysetreni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 09:12
@katkalaila píše:
Taky si. myslim,, moje babicka byla stejna.. rychle na vysetreni

Ta je zdravá jak řípa, jen dobrá manipulátorka. Už několik let se nás takhle obdobně s mužem snaží rozeštvat.

• Citovat
  • Nahlásit
7274
3.1.20 09:13

Alzheimer, stařecká demence, nebo prostě psychický problém. Může jít o jistou formu žárlivosti na Vaši fungující rodinu, obzvláště, pokud tchýně takový vztah nemá (či manžel umřel apod.) Časem se projevy budou zhoršovat.
Z vlastní zkušenosti radím snažit se takovým situacím prostě předejít - tedy opakovaně připomínat termíny, na oslavy osobně vyzvednout a dovést apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13316
3.1.20 09:16
@Anonymní píše:
Ta je zdravá jak řípa, jen dobrá manipulátorka. Už několik let se nás takhle obdobně s mužem snaží rozeštvat.

8o 8o tak pokid to ma v nature tak to vas lituju,, ale mozna by nebylo od veci ji nekam poslat,, prece jen je to rodina :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
3.1.20 09:18
@Anonymní píše:

A nebylo by tedy lepší se na ní vyprdnout s nějakými oslavami narozenin a podobně? Tvůj chlap to vnímá jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22991
3.1.20 09:20
@katkalaila píše:
8o 8o tak pokid to ma v nature tak to vas lituju,, ale mozna by nebylo od veci ji nekam poslat,, prece jen je to rodina :nevim:

Pokud je zdravá, tím spíš bych ji vzala na vysetreni… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31667
3.1.20 09:48

@Aries6 vzala na vysetreni? Ona je dite ktere lze nekam “vzit”? Kdyz nebude chtit, nedostanou ji nikam.

Zakladatelko, asi spis omezit styky na minimum, pokud to dela schvalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
3.1.20 10:00
@Anonymní píše:

Tohle sedí na manželovu babičku, až s výrazným zhoršením symptomů se přišlo na to že trpí maniodepresí a schozifrenií, bohužel v jejím věku (dost přes 80) je na léčbu pozdě, takže je ve hlídaném domově důchodců pod uklidňujícími léky aby neohrožovala okolí. Všichni na ní jen nadávali jak je zlá, prolhaná manipulativní ženská a přitom byla opravdu vážně nemocná. Jiné zdravotní problémy doteď skoro nemá, až na umělou kyčel protože v záchvatu mánie šla krmit ptáčky v lednu v pantoflích a uklouzla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 10:02
@Janli píše:
No, já bych tu nad ní nezvracela, ale fofrem bych jí zařídila pořádné vyšetření. Tohle smrdí alzheimerem.

Nesmrdi. Pasivni agrese a manipulace. Moje tchyne to same.

• Citovat
  • Nahlásit
3399
3.1.20 10:34
@katkalaila píše:
8o 8o tak pokid to ma v nature tak to vas lituju,, ale mozna by nebylo od veci ji nekam poslat,, prece jen je to rodina :nevim:

Za tohle bych ji poslala do p… tchyne, netchyne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat