Chci zrušit televizi od O2

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 21:21
Chci zrušit televizi od O2

Dobrý večer, téma zakládám anonymně, mám k tomu své důvody, v rodině tady chodí manželova švagrová a pracuje u O2 a nechci dělat zlou krev, že chci služby zrušit.
Máme set-top-box od O2 a využíváme služby televize napojení přes O2.
Jak jsem se zmínila, chci tuto službu zrušit a chytat základní programy. Co je potřeba pro to udělat? Jaký si pořídit kabel atd?

Reakce:
Jukat
Povídálka 50 příspěvků 13.02.19 21:27

Jestli bydlite v byte, tak by jste tam meli mit zasuvku od anteny, takze koaxial. Pokud v RD, tak buď prenosnou antenu do zasuvky, nebo klasiku na strechu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 21:29
@Jukat píše:
Jestli bydlite v byte, tak by jste tam meli mit zasuvku od anteny, takze koaxial. Pokud v RD, tak buď prenosnou antenu do zasuvky, nebo klasiku na strechu.

v bytě, ale tomuto vůbec nerozumím

Jukat
Povídálka 50 příspěvků 13.02.19 21:50
@Anonymní píše:
v bytě, ale tomuto vůbec nerozumím

No tak mrkni nekde v obyvaku bys mela mit tohle

Jukat
Povídálka 50 příspěvků 13.02.19 21:52

Koupis v elektru koaxial, radsi si vyfot, co presne tam mas a ukaz jim to. Jen spojis tu krabicku s tv a naladis programy. Ty se ladi nekde v menu, nastaveni nebo tak, to najdes.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 22:18
@Jukat píše:
Koupis v elektru koaxial, radsi si vyfot, co presne tam mas a ukaz jim to. Jen spojis tu krabicku s tv a naladis programy. Ty se ladi nekde v menu, nastaveni nebo tak, to najdes.

Díky, tu krabičku jsem našla, mám typ ten druhý vpravo nahoře, v tom horním už kabel je nahoře, pod tím je prázdná zdířka a nad tím nadpis TV, tam se dá tedy ten koaxiál a do televize se dá kam?
Ten kabel - výše popsaný tam být má?

samá práce
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 13.02.19 22:32

Souložit umíš snad. Tak řekni sousedovi, budeš to mít bez starostí a ještě ti koupí kabel. ;)

alun-ka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 13.02.19 23:00

To je dost hnusný.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 13.02.19 23:03
@Anonymní píše:
Dobrý večer, téma zakládám anonymně, mám k tomu své důvody, v rodině tady chodí manželova švagrová a pracuje u O2 a nechci dělat zlou krev, že chci služby zrušit.
Máme set-top-box od O2 a využíváme služby televize napojení přes O2.
Jak jsem se zmínila, chci tuto službu zrušit a chytat základní programy. Co je potřeba pro to udělat? Jaký si pořídit kabel atd?

A manzel to neumi napojit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:16
@TopSecret píše:
A manzel to neumi napojit?

On je právě do konce března v zahraničí.

ebroker777
Stálice 51 příspěvků 13.02.19 23:46
Televize
@alun-ka píše:
To je dost hnusný.

To je pravda, čumět na TV se základními programy nestojí za nic.

Petronelkaaa
Nováček 3 příspěvky 14.02.19 00:34

Tak to běžte zrušit až na konci února :nevim: O2 má stejně 30 denní výpovědní lhůtu, tak Vám to zruší, až bude manžel doma a zapojí to

Verun83
Echt Kelišová 9243 příspěvků 33 inzerátů 14.02.19 06:20
@Anonymní píše:

A to to tak hori? Vzdyt i O2 ma zakladni programy + ty dalsi.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 14.02.19 08:26
@Anonymní píše:

Jak pisou. Stejne te neodpoji hned. Az za mesic.

prokopa
Stálice 79 příspěvků 14.02.19 09:52

Aha, tak manžel je pryč.. přiznej se, ty chceš zrušit O2 tv za jeho zády aby nečuměl na sport :mrgreen:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >