Chlamydie co si mám myslet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 17:07
Chlamydie co si mám myslet?

Ahoj, potřebovala bych poradit nebo spíš znát názor více lidí. Jsem s manželem už 8 let a máme 2 deti (3 roky a ted cerstvi miminko měsíční) a manželovi bylo posledni dobou nejak blbe a tak šel k dr na kompletní vyšetření a zjistili u něj pohlavní chlamydie, jsem z toho dost v šoku a nevím co si o tom mám myslet přinesl i atb pro mě,, všude na netu čtu že se to přenáší pouze pohlavním stykem ja za celou dobu co jsem s nim tak jsem mu nikdy nezahla on mi tvrdi ze taky ne ale jak by tedy k tomu přišel? Je mozne aby je chytil i jinak nebo mi prostě lže. Další věc co mě zajímá, ted jsem byla těhotná vim ze se delaji v těhotenství testy na pohlavni choroby vse bylo v pořádku ale dělají se i na chlamydie?? No a právě posledni věc ktere se bojim asi 4dny před porodem jsme spolu smmanželem meli sex abychom porod vyvolali jibak předtím jsme spolu cele těhotenství nespali kvuli tomu ze jsme to meli zakázáno od dr. No ale rodila jsem normalne spodem a jelikož ma manzel ty chlamydie a ja tedy asi nejspíš taky je mozne ze je muže mít i dite ktere proslo porodnimi cestami??? Mam strach a jsem zoufala nevim zda manzelovi věřit a jak to ted cele řešit :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Amaranthe
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 11.11.14 17:13

Na chlamydie se nedělají. Pokud se u přítele potvrdily, jdi rovnou k obvodnímu doktorovi a nech si udělat odběry. Držím pěsti ať je nemáš!

milacekadelka
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 11.11.14 17:13

Jsou to určitě pohlavní chlamydie? Existují i plicní. :nevim: Jinak přenos na dítě při porodu možný je. Hlásila bych situaci svému lékaři

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 17:19

No bohužel má prej ty pohlavní, atb mi ta jeho doktorka dala i pro me a pak mame prijit po dobrani spolu k ni aby udělala dalsi testy jestli je to pryc, a ja nevim zda to mam brat a nebo ne a jit ke svému gynekologovi jenze jsem ještě v šestinedělí a krvacim stále tak nevim jestli to ma vyznam nebo ne stejne k nemu musim po šestinedělí…ach jo je mi z toho na nic jestli se to potvrdí ze mi manzel nekde zahnul tak fakt nevim jak se k tomu postavim meli bychom byt šťastný ze mame dve zdrave deti a misto toho budu řešit tohle :(

čekámenaštěstí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 17:19

Pokud vim, chlamydie rady cestuji, mohl mit klidne prvne plicni a ty se prestehovaly. Jinak me lekar tvrdil, ze neni az takovy problem je chytit nekde na bazene, pripadne za urcitych okolnosti na zachode. Ja je mela taky, spala jsem jen s manzelem a u predchozich partneru vzdy probihal chraneny styk. Chlamydie ma dnes kde kdo, jen o tom nevi. V tehotenstvi mi pro jistotu testy udelali a uz vse bylo vporadku. Rozhodne bych byla vklidu a nenicila si krasne dny po porodu a vztah s manzelem. Zbytecne se to tabuizuje.

kamiŠ
Generální žvanilka 23843 příspěvků 11.11.14 17:21

U přenosu pouze pohlavním stykem bych se neřídila. Když jsme se snažili o první dítě, dělali mi test na pohlavní choroby a i manželovi. Oba jsme je měli ale ovšem oba trochu jiný, já chlamydie a manžel už nevím co. Oba jsme si věrní, takže záhada a navíc že jsme to na sebe vzájemně nepřenesli :nevim:

Možný přenos při porodu bych řešila s pediatrem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 17:23

Mě taky před x lety vyšla pozitivní pohlavní nemoc, měla jsem problémy s výtoky…Samozřejmě padlo podezření na mě, že jsem nevěrná :roll:…Bylo velmi těžké dokazovat, že jsem absolutně věrná. Manžel mi byl taky věrný. Dodnes tomu nerozumím. Jen píšu z vlastní zkušenosti jaké to je z druhé strany - být podezřelý, ale absolutně nevinný. Zakladatelko, ještě nedělej závěry…

milacekadelka
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 11.11.14 17:24

@čekámenaštěstí Naprosto souhlasím ;)

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 17:27

No u nás na gynde na nastence je o nich povídání a prý jsou přenosné prakticky jen pohlavním stykem, byla tam ještě nějaká jiná možnost ale minimální a v čr prý ani jeden případ :think:

kamiŠ
Generální žvanilka 23843 příspěvků 11.11.14 17:31
@variska píše:
No u nás na gynde na nastence je o nich povídání a prý jsou přenosné prakticky jen pohlavním stykem, byla tam ještě nějaká jiná možnost ale minimální a v čr prý ani jeden případ :think:

To je leták asi z roku raz dva ne :mrgreen:

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 17:34

No nevím objevil se tam asi dva roky zpátky a ještě tam je. Asi zajímavé téma. Jinak si nemyslím, že by moje pokroková mladá gynekolozka nás krmila nějakými bludy.

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 11.11.14 17:45

Pro zakladatelku - nebála bych se a „googlila“ http://www.ulekare.cz/…amydii-72748

blumen
Hvězda diskuse 47040 příspěvků 11.11.14 17:55
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit nebo spíš znát názor více lidí. Jsem s manželem už 8 let a máme 2 deti (3 roky a ted cerstvi miminko měsíční) a manželovi bylo posledni dobou nejak blbe a tak šel k dr na kompletní vyšetření a zjistili u něj pohlavní chlamydie, jsem z toho dost v šoku a nevím co si o tom mám myslet přinesl i atb pro mě,, všude na netu čtu že se to přenáší pouze pohlavním stykem ja za celou dobu co jsem s nim tak jsem mu nikdy nezahla on mi tvrdi ze taky ne ale jak by tedy k tomu přišel? Je mozne aby je chytil i jinak nebo mi prostě lže. Další věc co mě zajímá, ted jsem byla těhotná vim ze se delaji v těhotenství testy na pohlavni choroby vse bylo v pořádku ale dělají se i na chlamydie?? No a právě posledni věc ktere se bojim asi 4dny před porodem jsme spolu smmanželem meli sex abychom porod vyvolali jibak předtím jsme spolu cele těhotenství nespali kvuli tomu ze jsme to meli zakázáno od dr. No ale rodila jsem normalne spodem a jelikož ma manzel ty chlamydie a ja tedy asi nejspíš taky je mozne ze je muže mít i dite ktere proslo porodnimi cestami??? Mam strach a jsem zoufala nevim zda manzelovi věřit a jak to ted cele řešit :,(

Ja teda nevim, ale prakticky lekar podle me nediagnostikuje pohlavni chlamydie :think: to by se musel nekde extra nechat vysetrit na pohlavni choroby, ne?

Jinak mne je znam prenos jen pohlavnim stykem, ale zapatrala jsem a je to mozne i na verejnem wc, bazenu atd. Tak bych ho phned nepodezirala zbytecne. Ale ze by to zjistil praktik se mi zda divne.

http://www.chlamydie-chlamidie.cz/…homatis.html

blumen
Hvězda diskuse 47040 příspěvků 11.11.14 17:56
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit nebo spíš znát názor více lidí. Jsem s manželem už 8 let a máme 2 deti (3 roky a ted cerstvi miminko měsíční) a manželovi bylo posledni dobou nejak blbe a tak šel k dr na kompletní vyšetření a zjistili u něj pohlavní chlamydie, jsem z toho dost v šoku a nevím co si o tom mám myslet přinesl i atb pro mě,, všude na netu čtu že se to přenáší pouze pohlavním stykem ja za celou dobu co jsem s nim tak jsem mu nikdy nezahla on mi tvrdi ze taky ne ale jak by tedy k tomu přišel? Je mozne aby je chytil i jinak nebo mi prostě lže. Další věc co mě zajímá, ted jsem byla těhotná vim ze se delaji v těhotenství testy na pohlavni choroby vse bylo v pořádku ale dělají se i na chlamydie?? No a právě posledni věc ktere se bojim asi 4dny před porodem jsme spolu smmanželem meli sex abychom porod vyvolali jibak předtím jsme spolu cele těhotenství nespali kvuli tomu ze jsme to meli zakázáno od dr. No ale rodila jsem normalne spodem a jelikož ma manzel ty chlamydie a ja tedy asi nejspíš taky je mozne ze je muže mít i dite ktere proslo porodnimi cestami??? Mam strach a jsem zoufala nevim zda manzelovi věřit a jak to ted cele řešit :,(

Ja teda nevim, ale prakticky lekar podle me nediagnostikuje pohlavni chlamydie :think: to by se musel nekde extra nechat vysetrit na pohlavni choroby, ne?

Jinak mne je znam prenos jen pohlavnim stykem, ale zapatrala jsem a je to mozne i na verejnem wc, bazenu atd. Tak bych ho phned nepodezirala zbytecne. Ale ze by to zjistil praktik se mi zda divne.

http://www.chlamydie-chlamidie.cz/…homatis.html

nikypiky92
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 11.11.14 18:22

Jak pise @blumen taky se mi nezda, ze to potvrdil prakticky lekar. Delavala jsem si testy na pohlavni nemoci odebranim krve a pripadne moci. A u praktika to nebylo. Gratuluji k miminku a snad je to tak jak psaly holky vise, ze to mohl chytit na wc apod. Ja si doted myslela, ze to jde pouze stykem. :think: ohledne miminka bych urcite kontaktovala pediatra :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >