Chlamydie, mykoplazmata, těhotenství

13.6.17 22:15

CHlamydie, mykoplazmata ,tehotenství

Přeji pěkný večer, dlouhou dobu už od 17 let(nyní 22) mam dole probléym neustály výtoky, záněty močo. měchýře, bolest podbřišku žádný doktor nevěděl co s tim…změnila jsme jich už tolik, urolog mi vždy dal jen ATB a nic…až dneska…mi jiný doktor řekl že to mužou být chlamydie, uroplasmata či mykoplazmata…Šíleně mě ot vyděsilovím ež se to dá lečit…kdyby náhodou, ale více mě děsí fakt, že to způsobuje neplodnost…má některá zkušenosti? prosim neukamentujtemě za dotaz…Předem všem děkuji :nevim: :nevim: :nevim: :,( :,( :,( " .{color:grey}"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3106
13.6.17 23:28

Neplodnosti se nebojte a nechte se testovat, ať víte, na čem jste. A kultivace Vám při zánětech močového mechýre delali? Vysla Vam nejaka bakterie pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 07:08

Ahoj, doporucuji opravdu jit na nejakou dermatovenerologii a nechat si vylozene udelat testy na vsechny pohlavni choroby.
Ja to udelala, kdyz tam pujdete s tim ze mate jisty problem, nebo se zadankou od sveho dr., tak to hradi pojistovna.
Me delali kompletni stery na vse a zjistilo se ze jsem mela chlamydie + ureaplazmata.
Dali mi spravne leky a uz mam konecne pokoj.
Navic jsem to v sobe nosila asi rok bez toho abych to vedela. Taky jsem mela strach z neplodnosti.
Ale po 3 letech jsem otehotnela dvakrat naprosto bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 08:22

Ano, muj urolog mě tam poslal dneska jsem odnesla moč na microbiologii a 21.6. jdu ke svému gynekologovi mu to sdělit a popřípadě i od něj si nechat udělat vše co je zapotřebí. Bohužel i kdyby se stalo…at se to aspon už vyléčí protože tohle je hruza :( kdo to měl asi ví jak to otravuje pohlavní život a vubec intimitu celkově. Děkuji za reakce :srdce: Ještě prosom je jedno dza je to z moči či výtěry z pochvy nebo se musí oboje? :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama