Chlorella a mladý ječmen

2319
27.9.17 06:43

Chlorella a mladý ječmen

:mavam: máte někdo zkušenosti? Pozitivní i negativní? V čem vám pomohl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1414
27.9.17 08:12

@Lamicka2016 já jsem nadšená, měla jsem zdravotní problém, doktoři mi pořád dávali atb, která sice pomohla, ale stále se mi to vracelo, začala jsem pátrat až jsem se dostala ke chloreře a ječmenu a je po problému. Pak jsem také prodělala zamlklé těhotenství, tak jsem zase nasadila větší dá ku, aby se tělo alo dohromady a do dvou měsíců jsem opět otěhotněla. V druhém případě nevím, zda to je zásluha chlorelly, každopádně na ní nedám dopustit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
27.9.17 08:16

@katrih Děkuji za zkušenost. Já bych jí tedy primárně chtěla na detoxikaci a následně na pomoc s otěhotněním. Tak uvidíme jestli bude mít význam :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
27.9.17 08:19

@Lamicka2016 já právě když jsem jí objevila, tak jsem také brala na detoxikaci a za mě teda pomohla hodně, i jsem se cítila o moc lépe a nevím jeatli to bylo tím, ale v tu dobu mi hodně lidí řeklo, jak mi to poslední dobou sluší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
27.9.17 08:21

@katrih tak pokud po ní i zkrásním :P :mrgreen:  :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
27.9.17 08:26

@Lamicka2016 :lol: no určitě braním nic nezkazíš, přeju ať mimi vyjde co nejdříve :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
27.9.17 10:09

Od jaké firmy chlorellu a ječmen berete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
27.9.17 10:12

Já zvažuji Green Way :think: na ně jsem četla nejlepší recenze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
27.9.17 11:01

Beru několik let a nejlepší je od Green Way, jinou značku nemá cenu kupovat. Jsem spokojená, mám v plánu už to brát celý život :lol:. Ale počítej, že pozitivní účinky poznáš až tak za 3 měsíce, než se tělo očistí, tak to trvá. Po ječmenu mám strašně moc energie a nejsem vůbec unavená, doporučuji ho pít s pomerančovým džusem, protože jinak je to na poblití 8). A po ránu si do něj můžeš přimíchat chia semínka a pak budeš mít tolik energie, že budeš moct kácet lesy :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
27.9.17 11:07

@Martina1991 Děkuji a jiné další účinky než „jen“ ta energie? Odkud kupuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
27.9.17 11:20

@Lamicka2016 Zmizely mi vyrážky, ucpaný nos a cítím se i psychicky líp :) Kupuji si obojí v prodejně se zdravou výživou. Jelikož stojí všude stejně, tak je jedno, kde si to koupíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
27.9.17 11:22

@Martina1991 Děkuji :kytka: Koukala jsem, že na internetu jsou ceny od 1150 Kč, ale kdyř to člověk rozpočítá do 3 měsíců tak to taková darda není 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
27.9.17 11:25

Naprosto vyhozené peníze, ale pro některé lidi to funguje dobře jako placebo. Jinak to má nulové účinky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
27.9.17 11:29

@Kristyna_ww tak to si o řasách a zelených potravinách moc nemyslím… tohle jde asi říci třeba o homeopatikách, ale něco co obsahuje xx vitamínů a minerálů asi při každodenním braní na tělo nějak působit bude…jde jen o to jak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
27.9.17 11:36

@Lamicka2016 to bych si za ty peníze raději koupila čerstvé ovoce a zeleninu než podivný zelený prášek bůhví odkud. Většinou je v těchto doplňcích stravy daleko více škodlivých látek než těch prospěšných. Je to tím, že v Číně a Taiwanu apod. nikdo neřeší postřiky ani chemikálie při výrobě, ale když si někdo myslí, že mu to pomůže.. Z něčeho ti výrobci, respektive dovozci doplňků stravy žít musí, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama