Chování Babiše - kdo ho podporujete?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5684
12.7.26 21:25
@Cenarius píše: Více

Mám na mysli družstevní bydlení viz Vídeň, něco podobného. Obce si při jednání s developerem můžou zadávat podmínky do družstevních stanov, navíc v dalším plánovacím období ESF budou na bydlení zvýhodněné úvěry pro obce. Někde se začít musí. Lepší než složit zbraně a neřešit nic. Družstevní bydlení asi zažije renesanci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15055
12.7.26 21:30

Škoda, že se tady primitivové, co chválí Bureše a jeho panoptikum, nedají blokovat. S takovými primitivy se mi nechce sdílet ani virtuální prostor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5684
12.7.26 21:31
@Paní.Norrisová píše: Více

U nás už teď nadbývají místa v MŠ a pak to proteče i do ZŠ. Než začnou rodit silnější ročníky 2005 - 2011, tak budou školky a školy ve středních a menších městech a obcích poloprázdné. U nás v porodnici klesla porodnost za 10 let na půlku. Už teď berou dvouleťáky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4193
12.7.26 21:33
@Kfětoslava píše: Více

Ty jsi přesně příklad opozičního rozeštvávání lidí mezi sebou.Ale tak prostor nesdílej, nebudeš chybět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8367
12.7.26 21:35
@Kfětoslava píše: Více

Neboj, ono je to vyrovnané, my také musíme sdílet zdejší prostor s lidmi, kteří skáčou na takové blbosti, jako jsi teď postovala :)

Příspěvek upraven 12.07.26 v 21:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15055
12.7.26 21:35
@884135 píše: Více

Prosím tě nebreč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4193
12.7.26 21:36
@Kfětoslava píše: Více

Já nebrečím, neboj :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15055
12.7.26 21:36
@rmot píše: Více

Další kašpar. No tak se tu rochněte 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8367
12.7.26 21:39
@Kfětoslava píše: Více

Babiše neřeším, o tom nemám valné mínění, ale dohledej si skutečný životopis agenta Pávka a porovnej to s tím, co jsi nám sem právě postla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4537
12.7.26 21:41
@Veveří píše: Více

Kanaradka dělá ve školce a tak jsme si i povídaly, jaká je aktuální situace. Dotace, co šly do školství - školek, tak Babišova vláda ubrala a přidala do hospodářství - Agrofertu. Po necelém půlroce jejich vlády má školka problém Musí dělat kurzy pro veřejnost, snaží se na sebe vydělat sami, jak jen to jde. Ředitelka nadnesla i možnost propouštění jako úplně nejhoršího scénáře… Kdo ví, kolik takových školek bude.
Bylo by také fajn vidět v té větě i to B - hlavně usnadnit a zlepšit návrat matkám nástup do práce. Ok, školku sice máme, ale v mém kraji je například nouze o ranní směny nebo zkrácené úvazky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15055
12.7.26 21:44
@rmot píše: Více

Jdi ty brepto… teda agente :D Tvé názory znám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8367
12.7.26 21:55
@Kfětoslava píše: Více

fakt jo? Tak schválně, jaký mám názor na rojení mravenců uprostřed parného léta?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.26 22:02

To je úroveň našich ministru :mrgreen: :mrgreen:
https://x.com/…096500039755

  • Citovat
  • Upravit
5684
12.7.26 22:39
@Paní.Norrisová píše: Více

Jaké dotace myslíš? Ono totiž končí plánovací období evropských strukturálních fondů, peníze na dotace se vesměs vyčerpaly a dojíždí již podané projekty. Moc toho už nebude. Letos bída, příští rok bude ještě větší a bude se čekat na nové období 2028-2034. To už ale nebudou klasické evropské dotace jak jsme zvyklí, ale hlavně zvýhodněné úvěry. Možná těmi dotacemi myslela dotace státu na kuchařky a administrativu, tak to jo, tam to skutečně Fiala zařízl a financování hodil na zřizovatele - obce. Teď vím, že školky mohly podávat žádosti na přírodní zahrady, ale to jsou národní dotace z NPŽP (SFŽP). Nějaké národní nebo krajské dotace budou vždycky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2483
13.7.26 02:24

@Kfětoslava máš pravdu, velká škoda že s tebou musím cokoliv sdílet. :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Revoluce v medicíně? Japonským vědcům se podařilo odstranit chromozom, který způsobuje Downův syndrom. Zjistěte jak!