Chování partnerky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berry6666
Povídálka 41 příspěvků 30.08.11 23:21
Chování partnerky

Ahoj ,
nějakou dobu jsem tady nebyl,trápí mě opět partnerka.Nevím ,proč se tak chová.Byli jsme domluveni ,že budeme spolu bydlet ,potřeboval jsem jen dát do pořádku své bydlení ,no a teď ,když spolu můžem bydlet ,tak mi řekne ,že jsem to chtěl jen já.Ona má svůj dům ,zřejmě se nechce dělit o místo ,nebo co to je?Pohádali jsme se ,ani nevím proč ,ona je teď mstivá ,jen mi nadává ,že jsem magor ,debil ,že za všechno můžu já ,už se ze mě stává blázen ,protože ji mám moc rád ,na vztahu mi záleží ,city se mnou cvičí ,partnerka ale nasadila ledovou tvář a jakoby si ze vztahu utahuje.Jakoby ji ani naše budoucnost nezajímala.Vím ,chová se hloupě ,provokuje,až mě vydráždí a pak vinu svalí na mě.Když ji vysvětluju ,že říká nelogické věci ,tak mi její reakce přijdou jak by měla v hlavě seno.Přitom vím ,že je prima ženská ,ale 4 dny v týdnu jakoby to nebyla ani ona.Člověk ji nesmí urazit ,nesmí odporovat ,nesmí mluvit upřímně ,dělá ze sebe chytrou.Co to je?Říká chci s tebou bydlet ,pak nechci s tebou bydlet.Pohádali jsme se ,řekne ,udělej něco hezkého ,já dám ti pusu ,projdem se parkem ruku v ruce,podíváme se na hvězdy ,ona řekne ,jsi magor ,dej mi pokoj ,takhle vytáčí mě a chce ,abych zůstal v klidu?Co to znamená?Pak se chvíli baví normálně ,druhý den ani nezavolá.Poradťe.Dík

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
berry6666
Povídálka 41 příspěvků 30.08.11 23:25

Jo a jsme spolu 2 a půl roku ,moje i její děti v pohodě ,s rodičema taky ,všechno vypadalo fajn ,ona teď jen provokuje a vyčítá každou blbost.

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.11 00:00

Pripadá mi, že nemá v sebe ujasnené, čo vlastne chce… Skús pre zmenu ty hrať chvíľu nedostupného, a uvidíš, či sa rozhúpe k nejakej akcii. Možno má len pocit, že to všetko ide príliš rýchlo, možno na ňu priveľmi tlačíš… :nevim: Môže to byť čokoľvek…

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 31.08.11 00:20

Možná si společné bydlení rozmyslela a teď neví, jak z toho vycouvat ? Hádkami hledá viníka, jen aby to nebylo na ní ? :think:
Všechno je o společné komunikaci. Jedině vy dva si to musíte vyjasnit.
Pokud o ní moc stojíš a dáváš jí to příliš najevo - to někdy vztahu může škodit. Zkus být nepřístupný ty, zkus dělat, že ti to nevadí. Nenech se vyprovokovat. Možná by to chtělo odpočinek od sebe.
Já osobně bych takovéto partnerovo chování netolerovala.

berry6666
Povídálka 41 příspěvků 31.08.11 05:05

Máš na mysli moje chování nebo mé partnerky?A že na ni tlačím ,no opravdu ji mám moc rád a úplně jsem se tomu vztahu bohužel otevřel.Dělat se nedostupným je pro mě úplné peklo.Já se pohádám a pak v klidu jsem schopný věcně diskutovat ,bohužel u partnerky jsem zjistil ,že se chová pomstychtivě a je uražená za každé slovo.Nevím ,jak s ní mluvit.Jak ji přesvědčit ,ža do toho chci jít na 200% .

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 31.08.11 07:48

Zřejmě budeš hodně tolerantní!
To, jak to popisuješ, mi spíš připadá, že má obavy ze společného bydlení, a nechce ti to přímo říct :nevim: Těžko do toho vidět jen na základě tvého příspěvku..
Asi bych ti taky poradila se na nějaký čas stáhnout /píšeš, že más své bydlení/, nechat to vyšumět a počkat na její odezvu..třeba jen potřebuje čas vše si srovnat v hlavě.
Taky nemám ráda,když na mě někdo příliš tlačí :wink: , pak jsem z toho ještě víc nervózní, až protivná :roll:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 31.08.11 07:52

V úvahu mohou připadnout i další varianty:

• že má jiného
  • chce se s tebou rozejít

A pak se chová takto záměrně, aby tě odradila, abys to ukončil ty sám. Někdo holt neumí říct přímo: Je konec, už s tebou nechci být..

dada1511
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.11 08:36

Myslím si,že ty pro ni z jejího pohledu nejsi ten „pravý“,ale nechce být sama,než toho pravého potká,tak je s tebou,a protože je si tebou jistá,dává to najevo takto,aby jsi s případným rozchodem v budoucnu počítal :think:

Gábika má pravdu,buď nedostupný,a pak ať se konečně rozhodne,nebo to bude pořád takové.

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 31.08.11 08:46

mám pocit, že si vzpomínám na tvou diskusi před časem, kdy jsi taky řešil nějakou krizi (snad před dovolenou?),
ani navím, jak to nakonec dopadlo …
touhle situací možná jenom vyvrcholila už tamta krizovka, možná už tehdy chtěla vycouvat a ty jsi se snažil situaci zachránit
asi tě nepotěším, ale taky mám pocit, že ta „ženská“ vyloženě vyrypuje, hledá chyby, kde nejsou, a to mi napovídá (jak už píše Katrinka), že s tebou nechce být a je zbabělá to říct narovinu, možná je v tom opravdu i někdo jiný :nevim:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 31.08.11 12:52

Ahoj,
já bohužel souhlasím s holkama. V první chvíli mě napadlo, že je na drogách, ale to neber vážně. Chová se divně a hnusně. Pokud by plánovala společnou budoucnust, bude to asi jiné. Myslím, že má někoho jiného nebo chce někoho jiného a neví, jak vycouvat z vašeho vztahu. Nezlob se na mě, ale nenech si takhle s.át na hlavu a přestaň být ten rozumný a tolerantní. Prostě ji řekni, že takhle ne a ať se rozmyslí, co vlastně chce a začne se chovat normálně a dospěle. Nevím, kolik vám je, ale její chování odpovídá tak věku 17ti let.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 31.08.11 14:29

Bud je ona hysterka, nebo ty až příliš submisivní typ - vhodný na to, aby s tebou vytřela..

Takže bud si to nenecháš líbit, nebo to budeš žehlit do nekonečna..
Proč se pořád vnucuješ?? Nech ji vykvasit..

ps. a jinou variantu nehledej, takhle funguje.

dada1511
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.11 16:21
Lizbeth píše:
Bud je ona hysterka, nebo ty až příliš submisivní typ - vhodný na to, aby s tebou vytřela..

Takže bud si to nenecháš líbit, nebo to budeš žehlit do nekonečna..
Proč se pořád vnucuješ?? Nech ji vykvasit..

ps. a jinou variantu nehledej, takhle funguje.

jj,asi tak,to je ono :think: ,jasně stučně ,vystižně,i když asi jsme tě moc nepotěšily :think:

berry6666
Povídálka 41 příspěvků 01.09.11 06:07

Dovolená nakonec proběhla v klidu ,byla v pohodě .Byli jsme pak sami v SR na 3 dny ,klid ,pak ještě víkend v Tatrách s dětma ,klid ,a teď zase najednou pořád jen Ty za něco můžes ,ty jsi vzteklý ,takového nechci.Pak se na chvíli uklidní a znovu.Naše rozhovory jsou už jen pořád o mé vině ,neumí se bavit jen tak ,pořád někde hledá chyby,vyčítá ,ale vím ,že ji nejsem lhostejný ,jen je nějaká rozjetá.Příklad ,teď se stěhuji ,viděli jsme se za poslední 2 týdny tak 3× a ona mi vyčte ,že za ní málo jezdím. tak ?????????

klaraja
Kecalka 454 příspěvků 01.09.11 12:35

promiň, ale jak to tu popisuješ, připadá mi, že sama pro sebe hledá alibi a důvody, proč váš vztah ukončit. A že ti vyčítá, že se málo vidíte? ZAse alibi, že vina není jen na její straně, že za to přece taky můžeš ty…i když je to objektivně nelogické :evil:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 01.09.11 14:22
berry6666 píše:
Dovolená nakonec proběhla v klidu ,byla v pohodě .Byli jsme pak sami v SR na 3 dny ,klid ,pak ještě víkend v Tatrách s dětma ,klid ,a teď zase najednou pořád jen Ty za něco můžes ,ty jsi vzteklý ,takového nechci.Pak se na chvíli uklidní a znovu.Naše rozhovory jsou už jen pořád o mé vině ,neumí se bavit jen tak ,pořád někde hledá chyby,vyčítá ,ale vím ,že ji nejsem lhostejný ,jen je nějaká rozjetá.Příklad ,teď se stěhuji ,viděli jsme se za poslední 2 týdny tak 3× a ona mi vyčte ,že za ní málo jezdím. tak ?????????

Přijde mi taková celá rozpolcená :nevim: , neléčí se např. antidepresivy :?:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama