Proč s těma chlapama jste?

Anonymní
30.8.11 22:49

proč s těma chlapama jste?

taková úvaha… poslední dobou asi moc přemýšlím a tu se to dá ventilovat, tak kdyžtak odpusťte ;)

no k věci, vidím dost okolo sebe, že jsou ženy s chlapama co jsou uplně na nic… zahýbají, jsou to sobci, šiděj rodinu, kamarádi jsou víc… já nevim.. fakt je to nutný? Proč ženy zůstavají s někým takovým? Jsou tak zoufalé a pořád s takvoým volem je líp než kdyby se snažili postarat samotné… nebo proč?…

Je to samozřejmě i naopak.. že je chlap s uplnou hysterkou, fůrii, lakomou, tou co jen rozhazuje prachy co on vydře.. že neuvaří atd.

tak co se to děje s tím lidstvem, tolik moc se bojíme samoty, že obětujem raději život někomu kdo za to nestojí.. já v tom asi nedokážu vidět víc než nulovou sebeúctu, srabáctví a další podobný nelichotivý vlastnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

385
30.8.11 22:57

A co že máš takovou drsnou úvahu, osobní zkušenost z okolí, že tě to tak vytáčí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
30.8.11 22:58

já zase v té tvé úvaze hodně cítím nechuť k dodržování závazků.

Ono většina těch "blbých " partnerů není tak jednoznačně hrozná- u některých je to třeba pár měsíců, u jiného zase jen občas a jinak je docela fajn… jiný je gauner, ale zas není s jedním partnerem celý život, bo ho ten dotyčný/ta dotyčná po čase pošle do háje :nevim:
připadá mi tvůj dotaz dost nevhodný, zvláště když se ptáš žen, které mají možná partnerský život nalevačku.

har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792

ja nevim,ale podle meho ze zacatku ten clovek takovy nebyl a zmenil se az casem a je tezke opustit nekoho koho milujes …a porad doufas ze bude takovy jako driv… :nevim: muj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra

Bez chlapa je blbe a s chlapem jeste hur.. :lol: :lol: jinak k tematu,taky to nechapu mam v okoli nekolik kamaradek,co maji chlapaky na dvve veci,ale nijak se k tomu nevyjadruji,rikaji ze maji male deeti,ze by to nezvladly,,a kdyz jim reknu ze ja to taky zvladam,tak mi na to jen reknou ze ja jsem jina,a drzkata,ze nepotrebuji chlapa..takze mne z toho vypliva,ze bud jsou zeny putky,a je jim jedno co s nima chlap dela,ale pak je taky druha stranka,ze jsu nejak psychicky ci fyzcky deptane(neda se to taky pochopit,podle meho by zenska mela hned utect)a nedokazi odejit mji strach..a zakladatelko ty ses s chlapem nebo bez chlapa?no co se tyce muzu co maj dom mrchu zenskou,tak to fakt neporadim.. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
385
30.8.11 23:03

Chlapi někdy dost hřeší na to, že ženská je třeba na mateřské a nemá zázemí, kam by se vrátila a sama by to třeba finančně nezvládla, tak taková spousta zůstává u toho svýho despotu a musí to snášet. Je to smutný, ale je to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792
30.8.11 23:04
marra píše:
Bez chlapa je blbe a s chlapem jeste hur.. :lol: :lol: jinak k tematu,taky to nechapu mam v okoli nekolik kamaradek,co maji chlapaky na dvve veci,ale nijak se k tomu nevyjadruji,rikaji ze maji male deeti,ze by to nezvladly,,a kdyz jim reknu ze ja to taky zvladam,tak mi na to jen reknou ze ja jsem jina,a drzkata,ze nepotrebuji chlapa..takze mne z toho vypliva,ze bud jsou zeny putky,a je jim jedno co s nima chlap dela,ale pak je taky druha stranka,ze jsu nejak psychicky ci fyzcky deptane(neda se to taky pochopit,podle meho by zenska mela hned utect)a nedokazi odejit mji strach..a zakladatelko ty ses s chlapem nebo bez chlapa?no co se tyce muzu co maj dom mrchu zenskou,tak to fakt neporadim.. :think: :think:

jses sama jo? tak to smekam ted je to hodne tezke byt sama,ja takhle byla chvilku a to nemam deti a byla jsem uplne v pr… mela sjem sotva na najem…proste tohle obdivuju.nase mati s nama trema byla taky sama,proste mi to hlava nebere jak se to da zvladnout :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
30.8.11 23:06

Asi je pro ně lepší blbá jistota než nejistota, kvůli zajištění dětí, nemají kam jít, nechtějí být samy.. Nebo uvíznou v pasti, kdy uvěří že by to bez chlapa nezvládly, případně se cítí nějak ohrožené, třeba že by jim mohl sebrat děti.. Anebo taky „z lásky“, jak tu někdo psal, chvíli to trvá než člověk prohlídne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15460
30.8.11 23:07

Kdybys pod svým nickem napsala cokoli ve smyslu „jsem naštvaná, smutná, zklamaná, někdo mi ublížil a nevím, co si o tom myslet“… našla bys tady spoustu spřízněných duší.

Takovéhle zatrpklé ANONYMNÍ výlevy nesvědčí o ničem jiném než o „nulové sebeúctě, srabáctví a podobných nelichotivých vlastnostech“… na Tvé straně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
30.8.11 23:09
janca.markova1984 píše:
marra píše:
Bez chlapa je blbe a s chlapem jeste hur.. :lol: :lol: jinak k tematu,taky to nechapu mam v okoli nekolik kamaradek,co maji chlapaky na dvve veci,ale nijak se k tomu nevyjadruji,rikaji ze maji male deeti,ze by to nezvladly,,a kdyz jim reknu ze ja to taky zvladam,tak mi na to jen reknou ze ja jsem jina,a drzkata,ze nepotrebuji chlapa..takze mne z toho vypliva,ze bud jsou zeny putky,a je jim jedno co s nima chlap dela,ale pak je taky druha stranka,ze jsu nejak psychicky ci fyzcky deptane(neda se to taky pochopit,podle meho by zenska mela hned utect)a nedokazi odejit mji strach..a zakladatelko ty ses s chlapem nebo bez chlapa?no co se tyce muzu co maj dom mrchu zenskou,tak to fakt neporadim.. :think: :think:
jses sama jo? tak to smekam ted je to hodne tezke byt sama,ja takhle byla chvilku a to nemam deti a byla jsem uplne v pr… mela sjem sotva na najem…proste tohle obdivuju.nase mati s nama trema byla taky sama,proste mi to hlava nebere jak se to da zvladnout :palec:
:lol: promin nic ve zlem,ale me zase hlave hlava nebere,jak si to nemohla zvladnout byt sama bez ditete :lol: :lol: :kytka: jisteze se to da zvladnout,neni to na vyskakovani ale lepsi nez zit s nejakym magorem,co tryzni me i deti,takto zijeme spokojene,chude,ale s velkou laskou,a uzivame si v klidu bez hadek a rvani sami sebe..a proto sakra nechpu proc nektere zenske uz alespon kvuli detem neudelaji nejakemu tyranovi pritrz?holky proc delate?nevad vam ze vasse deti si budou nest nasledky celej zivot? :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.8.11 23:11
marra píše:

uhm ja sem s chlapem a asi sem ta mrcha.. dost ho cepuju.. svoje si plnim myslim na 100% ale jinak sem taky pěkně držkatá asama se sebou bych nebyla ani náhodou.. muj je teda takřka dokonalej…

jiank k nevhodnosti mého příspěvku :jazyk: je můj, komu se nelíbí ať si.. nebylo to myšleno zle..vážně je to jen úvaha.. je mi těch dotyčných líto… že jsou tak podřízené, nebo nesvéprávné, že se nesnaží dělat tak aby žili štastně.. nebo nevímjak to formulovat… prostě mi příjde uplně škoda si nechat ubýhat život jen tak mezi prsty a naivně doufat, že se to zlepší.. já teda od všech utíkala až se za mnou prášilo, až sem našla jednoho co je takovej jakej je a ním splodila rodinu… začít bejt na prd vím, že i s těma dětma bych šla… myslím, že lepší jeden vyrovnanej rodič než dva napruzený ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.8.11 23:15
BohunkaP píše:
Kdybys pod svým nickem napsala cokoli ve smyslu „jsem naštvaná, smutná, zklamaná, někdo mi ublížil a nevím, co si o tom myslet“… našla bys tady spoustu spřízněných duší.Takovéhle zatrpklé ANONYMNÍ výlevy nesvědčí o ničem jiném než o „nulové sebeúctě, srabáctví a podobných nelichotivých vlastnostech“… na Tvé straně.

já se ale do nikoho nestrefuji tak prosím o stejnou úctu.. ;) jen se ptám na něco čemu nerozumím a co mi příjde zbytečné…

to jak jsem svůj příspěvek sformulovala neřeš.. je můj a já to takto cítím… nehledám spřízněné duše, hledám asi rozhřešení… proč si někdo dobrovolně nechá ničit život…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.8.11 23:16
marra píše:
janca.markova1984 píše:
marra píše:
jses sama jo? tak to smekam ted je to hodne tezke byt sama,ja takhle byla chvilku a to nemam deti a byla jsem uplne v pr… mela sjem sotva na najem…proste tohle obdivuju.nase mati s nama trema byla taky sama,proste mi to hlava nebere jak se to da zvladnout :palec:
:lol: promin nic ve zlem,ale me zase hlave hlava nebere,jak si to nemohla zvladnout byt sama bez ditete :lol: :lol: :kytka: jisteze se to da zvladnout,neni to na vyskakovani ale lepsi nez zit s nejakym magorem,co tryzni me i deti,takto zijeme spokojene,chude,ale s velkou laskou,a uzivame si v klidu bez hadek a rvani sami sebe..a proto sakra nechpu proc nektere zenske uz alespon kvuli detem neudelaji nejakemu tyranovi pritrz?holky proc delate?nevad vam ze vasse deti si budou nest nasledky celej zivot? :zed: :zed:

máš muj respekt.. máš velkou pravdu.. ty špatné vztahy našim dětem nedávají nic dobrého do života… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Larr
30.8.11 23:20
Anonymní píše:
taková úvaha… poslední dobou asi moc přemýšlím a tu se to dá ventilovat, tak kdyžtak odpusťte ;)

no k věci, vidím dost okolo sebe, že jsou ženy s chlapama co jsou uplně na nic… zahýbají, jsou to sobci, šiděj rodinu, kamarádi jsou víc… já nevim.. fakt je to nutný? Proč ženy zůstavají s někým takovým? Jsou tak zoufalé a pořád s takvoým volem je líp než kdyby se snažili postarat samotné… nebo proč?…

Je to samozřejmě i naopak.. že je chlap s uplnou hysterkou, fůrii, lakomou, tou co jen rozhazuje prachy co on vydře.. že neuvaří atd.

tak co se to děje s tím lidstvem, tolik moc se bojíme samoty, že obětujem raději život někomu kdo za to nestojí.. já v tom asi nedokážu vidět víc než nulovou sebeúctu, srabáctví a další podobný nelichotivý vlastnosti…

Odejít chce připravenost a to každá neumí. A navíc, znám z okolí i od mý vlastní matky - hodně lidí lpí na věcech, nábytku, dělení si majetku, chtějí dělat naschvály....... důvod navíc proč zůstávat.

• Nahlásit
  • Citovat
Larr
30.8.11 23:24

Já osobně jsem 2× odešla bez ničeho. Skříně, byty, domky zůstaly. Chtěla jsem mít klid. Jiný ti ale řekne, že jsi blbá, takhle nikdy nebudeš nic mít. Taky názor:)
Je to pro mne snažší o to, že jsem nikdy nelpěla na věcech, taky jsem nikdy nic neměla:))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama