Chrápání kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18300 příspěvků 14.06.10 22:15
Chrápání kojence

Ahoj :-)

Chtěla jsem se jen zeptat, zda je normální chrápání u kojence. Darek dneska chrápe pomalu jak starej chlap…nos vypadá čistej :nevim:

Reakce:
ciniminisek
Echt Kelišová 7686 příspěvků 14.06.10 22:21

Nevím jestli normální :-) ale náš mladej chrápal snad už v děloze :-)

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 14.06.10 22:21

Doporučuji si přečíst článek Proč děti chrápou: http://www.rodina.cz/clanek6633.htm

Můj syn chrápal asi celý první měsíc svého života, jednalo se o záněty (ne vždy byl zahleněný) a možná nějakou alergii (už je to OK). Pomohl zvlhčovač vzduchu.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 14.06.10 22:42

mě dokonce tak pochrupuje moje i moje dcerka, hele manžel chrápe, dokonce i náš pes chrápe jak dřevorubec, a poslední dva měsíce pochrápuje i klárka, takže u nás doma já jsem takovej malej exot co se nehodí k nim do party :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17256 příspěvků 14.06.10 23:06

Já si občas říkám, že máme nejhlučněji spící mimino ve střední Evropě :mrgreen: Ta naše chrápe, frká, prská, chrochtá, mlaská no vlastně jakýkoliv zvuk, jaký si dokážete představit :mrgreen:
Pročetla jsem si článek a na nás to nevypadá, protože je noc, kdy je zticha. A stejně tak při kojení - někdy to vypadá, jako kdyby měla vzadu v krku rýmu a za hodinu dýchá naprosto čistě :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 15.06.10 06:58

Taky děti chrápaly :mrgreen:
Dr.říkala,že je to způsobeno měkkými nosními kůstkami a měkčím hrtanem,napomáhá tomu přesušený vzduch..Je to fyziologické.

Emička chrápala víc.Narodila se v zimě.Dost jsme topili,protože jsme bydleli v přízemním bytě vedle sklepa.Zvlhčovala jsem vzduch.

matka představená
Kecalka 146 příspěvků 15.06.10 10:33

Taky máme zařezávající medvídě. Dr. nás uklidnil, že je to u mimin normální, je to známka HLUBOKÉHO SPÁNKU (což je jedině OK, ne?), ve kterém se natolik uvolňuje hrtan/hltan(?), že dýcháním tam „plandá“, což způsobuje to chropšení. Prý do jednoho roku se to buď uplně vymizí nebo přinejměnším zmírní nebo je to jen výjimečně a jen pokud by to bylo hodně silné, časté, dítě to budilo apod., tak se prování drobná operace, která to upraví.

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18300 příspěvků 23.06.10 08:30

Já pro jistotu koupila odsavačku hlenů na vysavač, ale ať vysávám jak vysávám, pár kapek vysaju ale - Darek chroptí jak čert dál, takže to asi bude jak píšete :nevim:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 23.06.10 08:52

Ahojky,když se malá narodila,tak jí diagnostikovali stridor,takže chrápala a při dýchání chroptila.Teď je to lepší,stejně občas chrápe,ale jen když leží na zádech.

Dephulka
Stálice 64 příspěvků 23.06.10 10:23

Ahojky mám měsiční dceru Emičku a taky si pochrupuje má dokonce při spaní otevřenou pusinku tak mám strach aby ji to nezustalo - přitom nosánek ji pravidelně čistím.A když ji dávám mlíčko tak mi příjde že má rýmu jakoby posmrkovala ale v nose nic nemá.Je možný že by to dělala pusinkou?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >