Reklama

Chrápání kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 14.06.10 22:15
Chrápání kojence

Ahoj :-)

Chtěla jsem se jen zeptat, zda je normální chrápání u kojence. Darek dneska chrápe pomalu jak starej chlap…nos vypadá čistej :nevim:

Reklama

Reakce:

ciniminisek
Echt Kelišová 7647 příspěvků 14.06.10 22:21

Nevím jestli normální :-) ale náš mladej chrápal snad už v děloze :-)

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 14.06.10 22:21

Doporučuji si přečíst článek Proč děti chrápou: http://www.rodina.cz/clanek6633.htm

Můj syn chrápal asi celý první měsíc svého života, jednalo se o záněty (ne vždy byl zahleněný) a možná nějakou alergii (už je to OK). Pomohl zvlhčovač vzduchu.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 14.06.10 22:42

mě dokonce tak pochrupuje moje i moje dcerka, hele manžel chrápe, dokonce i náš pes chrápe jak dřevorubec, a poslední dva měsíce pochrápuje i klárka, takže u nás doma já jsem takovej malej exot co se nehodí k nim do party :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 14.06.10 23:06

Já si občas říkám, že máme nejhlučněji spící mimino ve střední Evropě :mrgreen: Ta naše chrápe, frká, prská, chrochtá, mlaská no vlastně jakýkoliv zvuk, jaký si dokážete představit :mrgreen:
Pročetla jsem si článek a na nás to nevypadá, protože je noc, kdy je zticha. A stejně tak při kojení - někdy to vypadá, jako kdyby měla vzadu v krku rýmu a za hodinu dýchá naprosto čistě :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 15.06.10 06:58

Taky děti chrápaly :mrgreen:
Dr.říkala,že je to způsobeno měkkými nosními kůstkami a měkčím hrtanem,napomáhá tomu přesušený vzduch..Je to fyziologické.

Emička chrápala víc.Narodila se v zimě.Dost jsme topili,protože jsme bydleli v přízemním bytě vedle sklepa.Zvlhčovala jsem vzduch.

matka představená
Kecalka 146 příspěvků 15.06.10 10:33

Taky máme zařezávající medvídě. Dr. nás uklidnil, že je to u mimin normální, je to známka HLUBOKÉHO SPÁNKU (což je jedině OK, ne?), ve kterém se natolik uvolňuje hrtan/hltan(?), že dýcháním tam „plandá“, což způsobuje to chropšení. Prý do jednoho roku se to buď uplně vymizí nebo přinejměnším zmírní nebo je to jen výjimečně a jen pokud by to bylo hodně silné, časté, dítě to budilo apod., tak se prování drobná operace, která to upraví.

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 23.06.10 08:30

Já pro jistotu koupila odsavačku hlenů na vysavač, ale ať vysávám jak vysávám, pár kapek vysaju ale - Darek chroptí jak čert dál, takže to asi bude jak píšete :nevim:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 23.06.10 08:52

Ahojky,když se malá narodila,tak jí diagnostikovali stridor,takže chrápala a při dýchání chroptila.Teď je to lepší,stejně občas chrápe,ale jen když leží na zádech.

Dephulka
Stálice 64 příspěvků 23.06.10 10:23

Ahojky mám měsiční dceru Emičku a taky si pochrupuje má dokonce při spaní otevřenou pusinku tak mám strach aby ji to nezustalo - přitom nosánek ji pravidelně čistím.A když ji dávám mlíčko tak mi příjde že má rýmu jakoby posmrkovala ale v nose nic nemá.Je možný že by to dělala pusinkou?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >