Chrápání, silný kašel u 15měsíčního mimča

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 111 příspěvků 11.12.16 19:41
chrápani, silny kasel u 15.m. mimca

Mám 15 měsíčního chlapečka, začal mi chrápat jak dospělej chlap. celou noc ho hlídam, jelikož mám o něj strach. Poslední dva dny má strašně silný kašel, ale kašle mi jen když spí. Přes den jen parkrat ale ne tak moc jako v noci. Nesetkal jste se s tím někdo? ráno se chystám zajít k mudr.

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 11.12.16 20:09

Má asi i rýmu, že?

filija
Kecalka 439 příspěvků 11.12.16 20:13

Pokud chrape a neni ryma, co by sla odsat, bude to nejspis nosni mandle, ktera se zvetsila, a tlaci a proto dite chrape a kasle..

Lucc23
Kecalka 111 příspěvků 11.12.16 20:17

Rýmu právě nemá

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 11.12.16 20:18

Na Orl.. syn taky chrape a ma zvetsene nosni i krcni mandle a musi na operaci

luca241
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 11.12.16 20:20

Ani zadní? Přes den nechrčí? Jelikož chrápání a noční kašel způsobuje rýma (klidně ta zadní, jakože mu z nosu neteče, ale huhle).POkud se ti to nezdá, vem ho ráno k doktorce.Ale jinak na utlumení kašle je např. Stoptussin, na odpuchnutí sliznic je Fenistil (ale netuším dávkováni u 15m), větrat, zvednout pod hlavou a klidně mokré pleny kolem postýlky /na radiátor…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >