Chrápu v těhotenství

Anonymní
8.3.12 10:59

Chrápu v těhotenství

Zdravím,omlouvám se za anonym,ale je to pro mě maličko citlivé téma.Nikdy jsem s chrápáním problé neměla.Vždy jsem si myslela,že chrápat můžou jen staří ožralí chlapi,ale omyl :roll: Dneska ráno jsem se probudila,podívala se vedle sebe a přítel nikde :nevim: Spal na sedačce v obýváku a po probuzení tvrdil,že jsem chrápala hůř než chlap.Jsem v 35tt těhotenství,hodně oteklá,tak nevím,zda to nemůže mít nějakou spojitost s tím??Celkem mě děsí představa,že přítel vedle mě nechce spát a postýlku máme v ložnici hned vedle moji postele-vyspí se vůbec potom moje dítě?? 8o Někomu to možná přijde komické a primitivní,ale mě to docela trápí,za každý názor děkuju 8o :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2929
8.3.12 11:00

Já chrápu i bez těhotenství. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.12 11:01
Loll píše:
Já chrápu i bez těhotenství. :mrgreen:

Já taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.12 11:01
Anonymní píše:
Zdravím,omlouvám se za anonym,ale je to pro mě maličko citlivé téma.Nikdy jsem s chrápáním problé neměla.Vždy jsem si myslela,že chrápat můžou jen staří ožralí chlapi,ale omyl :roll: Dneska ráno jsem se probudila,podívala se vedle sebe a přítel nikde :nevim: Spal na sedačce v obýváku a po probuzení tvrdil,že jsem chrápala hůř než chlap.Jsem v 35tt těhotenství,hodně oteklá,tak nevím,zda to nemůže mít nějakou spojitost s tím??Celkem mě děsí představa,že přítel vedle mě nechce spát a postýlku máme v ložnici hned vedle moji postele-vyspí se vůbec potom moje dítě?? 8o Někomu to možná přijde komické a primitivní,ale mě to docela trápí,za každý názor děkuju 8o :hug:

mne to take zajima vcera se mi stalo to same jsem 20tt :think:

• Citovat
  • Nahlásit
817
8.3.12 11:04

My chrápem oba :-D a ani nepijem a nejsme staří :mrgreen: a dítě to nebudí :mrgreen: Jinak můj chlap se kvůli toho ještě do obývaku nikdy neodstěhoval, ale já tam chodím spávat pravidelně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
8.3.12 11:04

jj, taky jsem to řešila a je to normální - po porodu to ve většině případů odezní:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24607
8.3.12 11:05

Jsou víc prokrvené a „oteklé“ sliznice, nejen tam dole, ale všude, takže i v puse, nose… Chrápání bych stavěla na stejnou „úroveň“ jako třea krvácení dásní v těhotenství, až pak splaskneš, přejde to ;)

(Já jsem obviňována, že ze spaní moc funím, tak to fakt nevím, co s tím mám dělat :think: :P )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
8.3.12 11:06
Pipet píše:
Jsou víc prokrvené a „oteklé“ sliznice, nejen tam dole, ale všude, takže i v puse, nose… Chrápání bych stavěla na stejnou „úroveň“ jako třea krvácení dásní v těhotenství, až pak splaskneš, přejde to ;)(Já jsem obviňována, že ze spaní moc funím, tak to fakt nevím, co s tím mám dělat :think: :P )

Dejchej si jak chceš, ale nefuň… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pokymar
8.3.12 11:07

Dle mě to souvisí s váhou, jak jsem se v těhotenství dostala na určitou váhu, tak jsem začala chrápat. Je to teda trapas :lol: Taky jsem si myslela, že chrápou jen chlapi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.12 11:08

děkuji všem :hug: krvácení dásní taky nic moc,ale aspoň bych neodháněla přítele z postele :mrgreen: snad to po porodu uteče pěkně s těma otokama :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.12 11:10
pokymar píše:
Dle mě to souvisí s váhou, jak jsem se v těhotenství dostala na určitou váhu, tak jsem začala chrápat. Je to teda trapas :lol: Taky jsem si myslela, že chrápou jen chlapi :lol:

ani mi nemluv,už mám nahoře 25 kg 8o takže možná je to i tím,chtěla jsem se jen uklidnit,že to přejde a že ve svém mladém věku nebudu chrápat jako můj děda :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.12 11:11

Taky jsem v těhu chrápala :mrgreen: po porodu to přešlo :palec: Měla jsem strach, že budu chrápat i v porodnici, ale naštěstí jsem nechrápala :palec:
Manžel chrápe, funí… a miminko tím nebudí ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3158
8.3.12 11:15

Ahoj, taky jsem začala chrápat v těhu, a to opravdu strašně, budila jsem sama sebe. Po porodu už ne. Teda aspon o tom nevím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9018
8.3.12 11:18

Já chrápala tak, že jsem budila i sebe. Manžel si mě nahrál. :lol: Jsem myslela, že ho zabiju.
Uklidním tě, po porodu to přestalo. ;)
Jsou horší věci, třeba chrápající a slintající člověk v autobuse s otevřenou pusou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
8.3.12 11:35

V těhotenství jsem taky začala chrápat, sama jsem se budila, případně do mě muž strčil. Po porodu to samo odeznělo a po chrápání ani stopy, pokud tedy nespustí někdo jiný ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat