Chřipka nebo koronavirus?

Anonymní
21.6.20 14:54

Chřipka nebo koronavir

Ahoj prosim o anonim. Chci se zeptat jestli si taky někdo klade otázku co to asi chytil? V pátek jsem byla v práci a děsně mě bolela hlava (věčně vydýchaný vzduch ve fabrice) tak jsem to přikládala k tomu jenže jsem večer přijela domů a byla mi zima a horečka žádná v noci jsem se budila se zimnici. V sobotu vše ok až na únavu a pobolivani v krku večer trochu zvýšená teplota a bolest v krku celkem velká. Dnes bez horečky ale bolest v krku o dost větší. :? Teď si člověk opravdu nemůže být jisty co chytil :( PS: máme skolkove ditko. V praci jsem se raději omluvila že nedorazim :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28496
21.6.20 14:58
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o anonim. Chci se zeptat jestli si taky někdo klade otázku co to asi chytil? V pátek jsem byla v práci a děsně mě bolela hlava (věčně vydýchaný vzduch ve fabrice) tak jsem to přikládala k tomu jenže jsem večer přijela domů a byla mi zima a horečka žádná v noci jsem se budila se zimnici. V sobotu vše ok až na únavu a pobolivani v krku večer trochu zvýšená teplota a bolest v krku celkem velká. Dnes bez horečky ale bolest v krku o dost větší. :? Teď si člověk opravdu nemůže být jisty co chytil :( PS: máme skolkove ditko. V praci jsem se raději omluvila že nedorazim :think:

Zavolej doktorce, zaridi ti testy. Není moc co řešit.

Pokud nechceš, tak buď alespoň doma dokud se neuzdravis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
21.6.20 15:01

Je to 50 na 50.. je to bud to nebo tamto :zed: jak máme vědět, co jsi kde chytila? takové příznaky může mit dalších 150 nemocí :lol: někteří by bez netu asi nechodili ani na wc, některé dotazy tady vážně jsou na vestecke koule :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
21.6.20 15:05

Velká bolest v krku + horečka, na prvním místě bych zvažovala angínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21651
21.6.20 15:06
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o anonim. Chci se zeptat jestli si taky někdo klade otázku co to asi chytil? V pátek jsem byla v práci a děsně mě bolela hlava (věčně vydýchaný vzduch ve fabrice) tak jsem to přikládala k tomu jenže jsem večer přijela domů a byla mi zima a horečka žádná v noci jsem se budila se zimnici. V sobotu vše ok až na únavu a pobolivani v krku večer trochu zvýšená teplota a bolest v krku celkem velká. Dnes bez horečky ale bolest v krku o dost větší. :? Teď si člověk opravdu nemůže být jisty co chytil :( PS: máme skolkove ditko. V praci jsem se raději omluvila že nedorazim :think:

Nemyslím, že tohle je covid. Bolest v krku je spíse angína či klasické nachlazení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21651
21.6.20 15:09

@Lucka1111 souhlas.

Doporučuju nešílet zakladatelko..nebo z toho zblbneš :mrgreen:

Covid tu je a bude..ale tak, trošku zdravý rozum…při s školkovém dítěti bys musela dělat covid testy co chvíla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
21.6.20 15:10

Co třeba angína? To tě první napadne nějakej vir? :roll: Zavolej doktorovi, popis příznaky, a bez tam. Coronavir smrtelný není, neboj. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.20 15:15

Bože já jsem v klidu jen mám doma dítě a chlapa který chodí do prace :lol: a pokud bych to chytla u nás v práci asi by to bylo dobrý vědět ;)

• Citovat
  • Nahlásit
914
21.6.20 15:17
@Anonymní píše:
Bože já jsem v klidu jen mám doma dítě a chlapa který chodí do prace :lol: a pokud bych to chytla u nás v práci asi by to bylo dobrý vědět ;)

a proto to píšeš sem, abys věděla, jestli je to covid? neni lepší jit k dr? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
21.6.20 15:18
@Anonymní píše:
Bože já jsem v klidu jen mám doma dítě a chlapa který chodí do prace :lol: a pokud bych to chytla u nás v práci asi by to bylo dobrý vědět ;)

A jak se to dozvíš bez testu? Tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.20 15:20

Jen jsem se z toho potřebovala vypsat velice se omlouvám damy :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
28496
21.6.20 15:20
@mackA159 píše:
Co třeba angína? To tě první napadne nějakej vir? :roll: Zavolej doktorovi, popis příznaky, a bez tam. Coronavir smrtelný není, neboj. ;)

Pro ni možná ne, ale co když nakazí třeba svoje rodiče? Nebo třeba nějakého staršího kolegu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28496
21.6.20 15:22
@Anonymní píše:
Jen jsem se z toho potřebovala vypsat velice se omlouvám damy :lol:

Pokud máš příznaky a nechceš se testovat, alespon nikam nechoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21651
21.6.20 15:26
@Anonymní píše:

Jasný. Ale bolest v krku je pravděpodobně opravdu angína. Šupej j Dr a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
21.6.20 15:32

14% nakažených má mezi příznaky bolest v krku, migréna. Angina to být může i nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama