Chtěla bych pomoci kamarádce

19.11.15 11:36

Chtela bych pomoct kamaradce

Ahoj, chtěla bych uspořádat sbírku pro kamaradku, které se narodilo postižené miminko a přítel ji opustil, za poštovné třeba nějaké vecicky co by se ji hodily…já uz male vecicky rozdala…ale dala sem ji vaničku, prebalovak, kočárek, autosedacku, lehátko, obcas sem tam koupím pleny a nějaké další potřeby… K Vanocům bych ji, chtela darovat pobyt v lázních pro nemocné miminka, kde by podstoupily rehabilitaci a další procedury což by mohlo pomoct malému…ale i ji…najdou se dobre duše co pomohou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
19.11.15 11:47

Jako ze tobe, novackovi s jednim prispevkem, budeme posilat penize? To je nejaky vtip?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20682
19.11.15 11:50

@Bibi239 počkej, jakože mě bys poslala? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
19.11.15 11:52

Ať zkusí oslovit nějakou nadaci, zveřejnit příběh..pak se určitě najde spousta lidí, co pomůže :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 11:52

Nechci posílat peníze, za poštovné třeba nejake staré bodycka apod. Na donoseni… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
19.11.15 11:55
@Klarionela píše:
Nechci posílat peníze, za poštovné třeba nejake staré bodycka apod. Na donoseni… :hug:

Ale stará bodýčka se vám za poštovné nevyplatí. To radši shánějte věci po sekáčích a bazárcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Věděla sem ze budete útočit a člověk chce pomoct… Tou sbírkou sem myslela věci ne penize na ten pobyt ji setrim já sama…A každopádně zaplatím alespon poštovné nechci nic zdarma…tak prosim neutocte :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269

@Klarionela Kamarádka nemá rodičák, mateřskou, alimenty, pomoc od rodiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
19.11.15 12:00

Ach jo… jak je postižené?

• Nahlásit
  • Citovat
@Ignácie píše:
Ale stará bodýčka se vám za poštovné nevyplatí. To radši shánějte věci po sekáčích a bazárcích.

já to nechci pro sebe… A v sekaci toho za peníze ve vysi poštovného moc nekoupim… a myslím ze postižené děti spini dvakrat tolik… Já ji odkladam po synovi větší veci, ty malé uz sem rozdala pro to srm se tu chtela zeptat jestli by někdo za postovne nemel nějaké veci na donoseni :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269

@Klarionela Takhle - já mám spoustu věcí, které se právě chystám dávat pryč, většinu dám zdarma na charitu, takže kdyby se našel člověk, kterému by to pomohlo, klidně bych je darovala.
Ale víš jak, zase se mi to nechce posílat nějakému podvodníkovi (naprosto si to neber osobně!). Ale svět je toho bohužel plný :nevim:
Jestli by tedy byl opravdový zájem, napiš mi soukromou zprávu a můžeme se domluvit co a jak :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
19.11.15 12:01

Já klidně pošlu, jestli chcete ozvěte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
19.11.15 12:02

Rada pomůžu, ale musela bych vědět, že to jde opravdu na dobrou věc. Kdyby jsi kamaradce založila Facebook a dala tam pár fotek a prosbu o pomoc věř, ze by se Vám toho sešlo hodně. Nezlob se na ostatni holky, ale doba je prostě takova;že lidi nevěři nikomu. Jinsk kamaradku lituji :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
19.11.15 12:13

@vila222 No právě - dala jsem před pár lety dvě kabele věciček údajně pro nějakou matku se dvěma dětma, která je na tom finančně hodně špatně a nakonec jsem se po nějaké době dozvěděla, že dotyčná z toho má slušný biznis a dobře se tím živí :nevim:
Takže, ráda pomůžu, ale chci vědět kam to jde, jestli je to fakt pro někoho potřebného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
19.11.15 12:13
@Run píše:
@Bibi239 počkej, jakože mě bys poslala? :mrgreen:
:dance: :dance: :dance: jasně, kolik příspěvků, tolik penízků, hurá
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek