Těžce dýchá

18.11.15 20:38

Těžce dýchá

Dobrý večer, chtěla bych poprosit, jestli nějaká maminka nemá podobnou zkušenost a nemohla by poradit, popř. mě uklidnit :)Mám 4,5 měsíční holčičku. Dnes jsem s ní byla u doktorky. Vážení, měření atd. A vše bylo v pořádku. Pak si ale doktorka všimla, že malá špatně dýchá. Že je to pro ní namáhavé a dýchá ztěžka. Při poslechu ale nenašla žádný problém. Napsala nám žádanku na rentgen, ale tam jdu až zítra ráno. Proto mě napadlo, jesli nějaká maminka nezažila to samé a neví tedy, jaká by mohla být příčina? Moc děkuji za přečtení, odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1107
18.11.15 20:56

@xkamilkax Ahoj, nevím teda, jak je to u vás, ale můj syn měl problém s dýcháním pouze, když měl hlavu otočenou na pravou stranu. Znělo to, jako by se nemohl nadechnout. Často se stávalo, že po chvilce otočil hlavu vlevo a úplně lapal po dechu, jako by se dusil. Doktora jsem uháněla na každé kontrole, ale ten ho vždy jen poslech s tím, že je to u dětí normální. I když kdokoli mého syna slyšel takto dýchat, hrozně se divil, co to je.
Teď je mu 8m a víceméně ho to už netrápí. Stane se cca 2× do měsíce, že ho slyším, jak se hůř nadechuje, ale po chvilce se to zase spraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:06

Malá to právě dělá furt, přitom zní, jakoby dýchala normálně. Ale je vidět, že se jakoby víc namáhá. Jako zhluboka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
18.11.15 21:10

Muze to byt treba nejaky druh hypotonie, ja bych zasla i na neurologii, mohli by to spravit rehabilitace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
18.11.15 21:18

Souhlasím s @Bibi239
Zapomněla jsem zmínit, že syn měl predilekci vlevo a mírnou hypotonii. Doktor říkal, že to může být i od toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:27

Moc děkuju za příspěvky :)Doufám že bude stačit nějaké cvičení, nebo to nakonec bude úplně v pořádku. Projíždím internet a to jsou samé hororové příběhy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
18.11.15 23:58

@xkamilkax internet nečti, ale sama to často dělám, a pak se nervuju :lol:
Určitě to bude v pohodě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...