Sundané náušnice

18.11.15 22:35

Sundane nausnice

Ahojte, poradte mi prosim
Dcerka mela 4 mesice kdyz ji propichovali usi, v pohode se ji to hojilo atd, mesic po tom ji spadla nausnice a hned sme ji nasadili do ouska, a tak pred 3 tydnami ji spadla zas, tak jsem ji sundala i tu druhou a zanesla do zlatnictva aby ji to opravili aby ji to uz nepadalo, dcerka byla tak skoro 2 tydny bez nausnic, hned v den jak sem je sla vyzvednout tak jsem ji je zkousela davat a neslo to, bud plakala nebo se moc hybala, zkousela jsem to i pocas spanku, za jak dlouho zarustaji miminkum dirkyv usich? A pani ve zlatnictve rikala ze to nevadi kdyz bude 2 tydny bez nausnic ze to nezaroste. Kdyby to mela fakt zaroste tak muzu s ni jit k doktorovy aby ji to nastrelil a ne propichnul? A kdyz ji chytim na ucho tak tam citim malu kulicku jak tam ma tu dirku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2300
18.11.15 22:39

Jsem asi sadista ale ja bych to zkusila prorvat, jako uplne to urcite nezarostlo, jen tam muze byt takova blanka, to se dela i me kdyz nevezmu do dalsich direk dlouho nausnice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
18.11.15 22:48

Naše malá měla podobný problém, cca po dvou týdnech nešly naušnice zpět ani za nic, na uších nahmatatelné malé bouličky v místě dírek… Když jsem se snažila vrátit je zpět fo uší, byl řev jako blázen, když jsem trošku víc zatlačila došlo i na kapku krve :roll: Nakonec jsme museli vzniklé bouličky rozmasírovat a následovalo znovu nastřelení. Byl jí v té době asi 1 rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Leni35
18.11.15 23:14

Moje prdelka mela nausnicky nastrelene, vsechno dobry, zahojeno. A zrovna minuly tyden jsem ji zkousela jednu sundat a dat misto nastrelovaci tu klasickou nausnicku. Nicmene zaboha jsem ji nemohla zapnout a potom ji vypadla, tak jsem ji dala tu starou nastrelovaci zpatky a i to byl problem po puldni uz tam mela malinko zarostle, musela jsem zkrz ucho nasilu. Tak ted ji necham chvilku a nebudu ji trapit, zatim necham ty nastrelene. Ja si myslim, ze pokud je to pomerne cerstve, tak to zaroste hodne rychle.

• Citovat
  • Upravit
186
18.11.15 23:34

Taky dcerce vypadla nausnicka a po tydnu uz jsme ji nenasadili, museli jsme znova na propichnuti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama