Chtěli po vás certifikát?

Anonymní
4.8.21 06:32

Chteli po vas certifikat?

Ahoj, chci se zeptat, kontroloval vam někdy někdo někde ten certifikát o očkování nebo testu? Nebo je to jedna velká fraška? Já jsem očkovaná a nechávala jsem teď testovat dítě ať můžeme jezdit na výlety a nikdo nikde to nechtěl videt. Ani na hranicich, ani v jeskyni, v detskem koutku, na bazene.. tak nevím, jen me zajímá kde se teda vlastně kontroluje :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
895
4.8.21 06:33

Ano, na letišti v Praze i v cílové destinaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5377
4.8.21 06:35

Ano, v Rakousku opakovaně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
4.8.21 06:36

Písek, Protivín a okoli…V nemocnici se jen zeptali jestli má manžel certifikát nebo test..co sme byli teď v restauracích tak se nikdo neptal…jinak oni nikde vpodstate nemají povinnost to kontrolovat…vláda to sice chtěla zavést ale neprošlo to… Takže zatím chodí akorát kontroly z hygieny a policie…a policie taky víceméně jen na udání..a nebo jako doprovod hygieniků…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6996
4.8.21 06:42

Nas kontrolovali v CR v hotelu a jednou na koupalisti
v Rakousku ve Vídni v zoo a v pratru na atrakcich (tak na polovine). Plus jednou v restauraci hned za hranicema (pesi vylet v parku Poddyji)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
4.8.21 06:43

Já už jsem očkovaná nějakou dobu a zatím ho po mně také nikde nechtěli. A to už jsem byla snad všude, kromě letiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6160
4.8.21 06:45

Po nás v Břeclavi na koupaliště, bez toho nepouštěli. Je to prostě namátkově. V těch restauracích apod. by museli přijet policajti, nebo hygiena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
4.8.21 06:45

Po nás to chtěli při příjezdu na ubytování. Ale vsadím se, že až to jednou zapomeneš doma a dítě neotestuješ, přijdou. Zákon schválnosti. Kontrolorů není moc. A v hospodě mají jiné starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10008
4.8.21 07:08

Ano na letišti v Praze. Jinak mimo republiku ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.8.21 07:15

Víš co, náhoda je blbec. Jednou si test neuděláš a bude kontrola…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
4.8.21 07:17

Co jsme byli po ČR, tak nikdo testy/certifikáty nechtěl vidět. Dle zkušeností např. kolegů z práce: někde ano, někde ne. Prý nechtěli papíry vidět ani v zahraničí (byli autem).
Když jsme letěli na dovolenou do Řecka. Tak na letišti v ČR i v Řecku byla kontrola. V Řecku spíše symbolická - z cca půl metru jsem ukázala papíry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13349
4.8.21 07:19

Zatím jsem testy ukazovala jen u nás v bazénu. Ovšem jak u které směny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
4.8.21 07:24

Vždy v hotelech ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
4.8.21 07:27

Nás jenom v penzionu v Česku. Za hranicemi jsme letos nebyli :nevim: A když začal ten humbuk s očkováním, tak i v dětském koutku (ale tam jsem byla i minulý týden a nechtěli nic).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
4.8.21 07:37

U me to jen chteli vidět u odjezdu dětí na tábor. Jinak v Chorvatsku, Slovinsku, Rakousku, ani ČR nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat