Chůvička jakou ano, jakou ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
21.5.22 10:13

Chůvička jakou ano, jakou ne?

Ahoj s přítelem vybíráme chůvičku nejlépe s monitorem ale ne a ne se rozhodnout kterou. Poradí mi tu někdo prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15659
21.5.22 10:16

Rozhodně ne truelife

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
21.5.22 10:17

@JancaS84 Na tu jsem koukala a recenze katastrofa :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
21.5.22 10:19
@Anii01 píše:
@JancaS84 Na tu jsem koukala a recenze katastrofa :roll:

Jj bohužel ji máme a je strašná. Dosah nic moc, baterka na heslo, kabely se zlomili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
21.5.22 10:21

Mam kameru Tapo, aplikaci v mobilu a jsem spokojena. Zalezi, jake mas pozadavky, k cemu ma slouzit, jaky dosah, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
21.5.22 10:25
@Westie87 píše:
Mam kameru Tapo, aplikaci v mobilu a jsem spokojena. Zalezi, jake mas pozadavky, k cemu ma slouzit, jaky dosah, atd.

Byt máme malý, takže po bytě dosah úplně neřeším ale spíš mi jde o to aby dosáhla pod okno z patra když bych šla venčit psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
21.5.22 10:51

Máme HeimVision a jsme velmi spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 11:02

Máme je jak k ničemu. Pokud bychom byli v domě o deseti ložnicích ok ale v našem papírovém bytě. Zbytečná věc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8109
21.5.22 11:04

Aplikace v telefonu. Dosah po celé planetě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7260
21.5.22 11:54
@Anii01 píše:
@JancaS84 Na tu jsem koukala a recenze katastrofa :roll:

My třeba truelife máme. Přenos pěkný, baterie taky vydrzi dlouho. Máme ji 4 roky z toho 2 používána nonstop a teď dva roky sporadicky nebo jsme ji někomu půjčili atp. Takže já jsem s ni spokojena a počítám s tou samou i pro druhé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
21.5.22 12:04

@Anii01

Ta kamera ma vyhodu, ze se pres appku muzu divat odkudkoliv. Na dosah si to nehraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
21.5.22 13:48

Ja jsem taky s truelife spokojena. Baterka vydrzi dlouho, pekny obraz… hlavne bych brala i s kamerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
21.5.22 13:49

My máme taky od truelife dvě, jednu klasickou, ta je super, parádní dosah, baterka vydrží, dobrý zvuk. Pak máme videochůvičku, ale tu jsme tedy za měsíc poslali do reklamace, tam nevím, co se stalo. Asi záleží na modelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3533
21.5.22 14:02

My máme od Aventu a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 18:03

Pises nejlepe s monitorem… Kdyby to nahodou nebylo hlavni kryterium, tak za me doporucuji - capidi chuvicku. Ja pri vyberu resila dosah ( i na dovcu se to hodi ;)), vydrz baterie a elektrosmog… chuvicka je mala, nabiji se pres kabel a vydrzi nabita dlouho a navic HLASI ZTRATU SIGNALU (kdyz napriklad jsi uz mimo dosah nebo kdyby se ti napriklad vybila ta chuvicka u ditete).Za me toto presne splnuje tato znacka. :palec: co mozna bych ocenila mit i moznost opacneho prenosu zvuku tj. napr. mit moznost mluvit na dite kdyz ti rve v kocarku a ty pro nej bezis na zahradu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat