Chytré hodinky – do kanceláře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 23.04.18 12:54
Chytré hodinky – do kanceláře

Ahoj, dámy prosím o radu. Hodí se chytré hodinky do kanceláře ke striktnímu dresscodu?? Něco takového bych ráda pořídila, ale vzít si fitness náramek do kanclu prostě nejde :( tak zvažuju aspoň toto.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 23.04.18 13:25

@LiaNatali Já myslím, že něco takového se určitě dá. Okoukla bych kolegy, co nosí.
Jinak i třeba Xiaomi na MiBand2 dělá elegantní náramky. https://www.xiaomiobchod.cz/…ovy-stribrny

A tyhle hodinky, taky nevypadají tak špatně https://www.alza.cz/…d5284542.htm

Vosma29
Kecalka 323 příspěvků 23.04.18 16:05

Záleží kolik do toho chceš investovat. Mám MK smartwatch a sem spokojená.
Levnější sou myslím fossil nebo tehdy, když sem o nich přemýšlela tak byly.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 24.04.18 14:13

@P4ja Díky holky za odpovědi, investovat bych chtěla maximálně 2.500Kč. Víc už mi přijde zbytečné. Na ten miband jsem koukala taky jako jeden z prvních, ale i s tím náramkem mi to přijde pořád jako ten fitness náramek a to se mi bohužel moc nehodí ani k oblečení :( nebo myslíte něco jiného?? ;)

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 24.04.18 16:02

@LiaNatali No já náramek vybírala podle funkcí a ne vzhledu, tak neporadím.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 25.04.18 10:49

@P4ja jo taky koukám na fuknce no bohužel musím koukat i na ten vzhled. Kdyby měl kdokoliv nějaké tip jak to skloubit budu moc ráda :)

Vosma29
Kecalka 323 příspěvků 25.04.18 12:17

S co třeba něco od Huawei, Samsung nebo Nokia. Ceny nevím dají se tam dokoupit myslím i elegantní pásky. Ale jak moc sou chytrý to nevím.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 27.04.18 13:37

Děkuju no koukám, ale zdají se mi hrozně drahé :(

Vosma29
Kecalka 323 příspěvků 27.04.18 14:33

Tak to jo ale třeba ty hodinky mk sou jako šperk.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 30.04.18 12:12

No a taky to pak dost odpovídá bohužel ceně :( zkusím ještě pogooglit nebo počkám na další tipy ;)

Vosma29
Kecalka 323 příspěvků 30.04.18 16:01

Ještě mě napadá co Xiaomi amazfit jestli k tomu nebude nějaký elegantní pásek

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 10:50

Děkuji, jsi hodná určitě kouknu

Annav7
Stálice 81 příspěvků 09.05.18 10:17

@LiaNatali Xiaomi asi nic nezkazíš, kolega v práci má taky tenhle typ hodinek a kdyby mi neřekl, že jsou „chytré“ tak to ani nepoznám :) není to teda od xiaomi, ale vypadají fakt dobře. Takže ano určitě se dají nosit kde je dresscode.

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 09.05.18 10:24

@Annav7 Já právě ty Xiaomi viděla s kovovým páskem a vypadaly naprosto super. A kdybch nevěděla, jak vypadá ta kapsle, tak to ani nepoznám.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 11.05.18 15:26

Jj neříkám nic proti nim :) Jen říkám, že je těch hodinek co se hodí do kanclu víc a že v tom není problém.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama