Reklama

Jak se spojit s adminem z FB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 16:09
Jak se spojit s adminem z FB?

Ahoj holky, nemůžu se dostat do mého FB účtu. Prostě jsem odklikla nějaké dvoufázové zabezpečení ještě přes mobil a ten mobil teď už nemám a chodí mi tam nějaký kód, který bych při přihlášení měla zadat a ten kód nevím. Nevíte? Nenašla jsem na nikoho kontakt…promiňte, že to dávám sem, ale už fakt nevím…

Reklama

Reakce:

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 10:51

Zkus jedině přes něčí jiný účet aby napsal za tebe co dělat.. Jinak mě nic nenapadá, bohužel :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 18:46
@LiaNatali píše:
Zkus jedině přes něčí jiný účet aby napsal za tebe co dělat.. Jinak mě nic nenapadá, bohužel :(

To ano, ale kam napsat, co dělat?

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 01.05.18 19:12

How to Log Into Facebook If You Have Lost Access to Code Generator

„So it happened, you lost your phone and you didn’t back up any security codes. If you want to log into Facebook from a new location, you’re in trouble. Before this happens, however, you can log into Facebook from a recognized location, as described above. This could be the browser on your desktop computer or the Facebook app on your tablet.“

Jinak je možnost si opsat/vytisknout záložné kódy pro případ nedostupnosti/ztrá­ty přístroje, kam ti kódy chodí. Ale to lze jen pokud jsi přihlášena. Je nutné to udělat hned.
Je to vázano na tel. číslo. Tys měnila číslo? Není možné spojit se s novým majitelem?

Jinak třeba https://www.makeuseof.com/…e-generator/
nebo https://www.facebook.com/…926301947841?…

Dawek
Povídálka 12 příspěvků 22.06.18 11:27

Tak tohle už jsem zkoušel několikrát a bohužel úplně neúspěšně. Při problému jsem si sám musel deaktivovat účet a poté zas založit nový a nic jiného jsem nezmohl… zřejmě lepší sociální sítě nemít :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama