Jak se spojit s adminem z FB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 16:09
Jak se spojit s adminem z FB?

Ahoj holky, nemůžu se dostat do mého FB účtu. Prostě jsem odklikla nějaké dvoufázové zabezpečení ještě přes mobil a ten mobil teď už nemám a chodí mi tam nějaký kód, který bych při přihlášení měla zadat a ten kód nevím. Nevíte? Nenašla jsem na nikoho kontakt…promiňte, že to dávám sem, ale už fakt nevím…

Reakce:

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 10:51

Zkus jedině přes něčí jiný účet aby napsal za tebe co dělat.. Jinak mě nic nenapadá, bohužel :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 18:46
@LiaNatali píše:
Zkus jedině přes něčí jiný účet aby napsal za tebe co dělat.. Jinak mě nic nenapadá, bohužel :(

To ano, ale kam napsat, co dělat?

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 01.05.18 19:12

How to Log Into Facebook If You Have Lost Access to Code Generator

„So it happened, you lost your phone and you didn’t back up any security codes. If you want to log into Facebook from a new location, you’re in trouble. Before this happens, however, you can log into Facebook from a recognized location, as described above. This could be the browser on your desktop computer or the Facebook app on your tablet.“

Jinak je možnost si opsat/vytisknout záložné kódy pro případ nedostupnosti/ztrá­ty přístroje, kam ti kódy chodí. Ale to lze jen pokud jsi přihlášena. Je nutné to udělat hned.
Je to vázano na tel. číslo. Tys měnila číslo? Není možné spojit se s novým majitelem?

Jinak třeba https://www.makeuseof.com/…e-generator/
nebo https://www.facebook.com/…926301947841?…

Dawek
Povídálka 13 příspěvků 22.06.18 11:27

Tak tohle už jsem zkoušel několikrát a bohužel úplně neúspěšně. Při problému jsem si sám musel deaktivovat účet a poté zas založit nový a nic jiného jsem nezmohl… zřejmě lepší sociální sítě nemít :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >