Jak se spojit s adminem z FB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.04.18 16:09
Jak se spojit s adminem z FB?

Ahoj holky, nemůžu se dostat do mého FB účtu. Prostě jsem odklikla nějaké dvoufázové zabezpečení ještě přes mobil a ten mobil teď už nemám a chodí mi tam nějaký kód, který bych při přihlášení měla zadat a ten kód nevím. Nevíte? Nenašla jsem na nikoho kontakt…promiňte, že to dávám sem, ale už fakt nevím…

Reklama

Reakce:

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 01.05.18 10:51

Zkus jedině přes něčí jiný účet aby napsal za tebe co dělat.. Jinak mě nic nenapadá, bohužel :(

Anonymní  01.05.18 18:46
@LiaNatali píše:
Zkus jedině přes něčí jiný účet aby napsal za tebe co dělat.. Jinak mě nic nenapadá, bohužel :(

To ano, ale kam napsat, co dělat?

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 01.05.18 19:12

How to Log Into Facebook If You Have Lost Access to Code Generator

„So it happened, you lost your phone and you didn’t back up any security codes. If you want to log into Facebook from a new location, you’re in trouble. Before this happens, however, you can log into Facebook from a recognized location, as described above. This could be the browser on your desktop computer or the Facebook app on your tablet.“

Jinak je možnost si opsat/vytisknout záložné kódy pro případ nedostupnosti/ztrá­ty přístroje, kam ti kódy chodí. Ale to lze jen pokud jsi přihlášena. Je nutné to udělat hned.
Je to vázano na tel. číslo. Tys měnila číslo? Není možné spojit se s novým majitelem?

Jinak třeba https://www.makeuseof.com/…e-generator/
nebo https://www.facebook.com/…926301947841?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama