Poraďte s PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 21:57
poraďte s PC

Ahoj,
v počítači mi občas naskočí upozornění s následujícím textem : Jiný počítač v této síti má stejnou IP adresu jako tento počítač. Požádejte správce sítě o pomoc…
Kdo rozumíte počítačům, poraďte prosím co to znamená.

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20734 příspěvků 09.04.18 08:46

A to je na počítači doma? Znamená to, že k routeru je připojeno více zařízení a ta zařízení mají stejnou IP adresu. Nemusí to být nutně další počítač, může to být tiskárna, mobil, televize… Takže nejsíš pořešit s tím, kdo vám to instaloval, pokud to neumíte sami, aby přiřadil počítači jinou IP adresu.

Našla jsem tohle, takže pokud máte Eset, můžeš to zkusit podle toho:

https://servis.eset.cz/…dresa-v-siti#…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 16:45

Aha. Děkuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >