Jak odemknout soubor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 26.03.18 08:12
Jak odemknout soubor?

Dobrý den, je tu někdo, kdo se vyzná? Mám v PC složku nebo jak to nazvat, zkrátka winRAR, v kterém mám vložené obrázky z mého fotoaparátu a potřebovala bych se k nim dostat. Nicméně při snaze otevřít obrázek na mě vyskočí tabulka a potřebuju heslo, které si já bohuźel nepamatuju, je to tak půl rok co jsem do složky nelezla :lol: nevíte, jestli jde to heslo nějak prolomit popř. o programu nebo o čemkoliv, co by obrázek otevřelo i bez hesla? Děkuji

Reakce:
Heivka
Závislačka 3749 příspěvků 26.03.18 08:42

Tak programy na prolomení hesla existují, ale ty zdarma moc nefungují a i ty placené (a dost drahé) jsou zoufale pomalé, pokud nemáte hodně nadupaný počítač. Na VŠ jsme zkoušeli prolomit 5 místné heslo se všemi znaky, no po 4 dnech se počítač zhroutil a to byl dost nadupaný. Takže nejlepší bude zkoušet vámi nejčastěji zadávaná hesla a v duchu se s fotkami rozloučit. Nebo to svěřit profesionálnům, kteří se tím zabývají, ale i to dost drahé.

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 26.03.18 09:48

Pod linuxem toto
fcrackzip

https://askubuntu.com/…the-password

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >