Tečka na IPhone displeji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 08:19
Tečka na IPhone displeji

Mám menší problém, tahle tečka (foto) se mi nedávno objevila na displeji a nevím co s tím, nebo znamená :lol: neví někdo co s tím, nebo co to je? Nejsem úplně “ajťák”, takže mě to trochu mate :oops: objevuje se to všude, jen ne, když pouštním videa, vypnout a zapnout jsem zkoušela… :?
Chápu, je možné, že je to něco oukej, tak se mi prosím nesmejte, fakt nejsem ajťák :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8191 příspěvků 19.03.18 08:40

https://discussions.apple.com/thread/8125580
Nejsi sama :)

Koty
Závislačka 3772 příspěvků 19.03.18 09:31

K otázce bohužel neporadím…ale teď se přiznejte všichni ajfouňáci, kteří jste si honem kontrolovali mobil, jestli tam tu zatracenou tečku náhodou taky nemáte :mrgreen:
Přiznávám se, že ji tam nemám :lol:

mesiah
Kecalka 306 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 09:49

Pamatuji si, že před par měsíci jsem ji také měla, ale už mi zmizla :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama