Tečka na IPhone displeji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 08:19
Tečka na IPhone displeji

Mám menší problém, tahle tečka (foto) se mi nedávno objevila na displeji a nevím co s tím, nebo znamená :lol: neví někdo co s tím, nebo co to je? Nejsem úplně “ajťák”, takže mě to trochu mate :oops: objevuje se to všude, jen ne, když pouštním videa, vypnout a zapnout jsem zkoušela… :?
Chápu, je možné, že je to něco oukej, tak se mi prosím nesmejte, fakt nejsem ajťák :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8826 příspěvků 19.03.18 08:40

https://discussions.apple.com/thread/8125580
Nejsi sama :)

Koty
Závislačka 3776 příspěvků 19.03.18 09:31

K otázce bohužel neporadím…ale teď se přiznejte všichni ajfouňáci, kteří jste si honem kontrolovali mobil, jestli tam tu zatracenou tečku náhodou taky nemáte :mrgreen:
Přiznávám se, že ji tam nemám :lol:

mesiah
Kecalka 312 příspěvků 19.03.18 09:49

Pamatuji si, že před par měsíci jsem ji také měla, ale už mi zmizla :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama