Tečka na IPhone displeji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 08:19
Tečka na IPhone displeji

Mám menší problém, tahle tečka (foto) se mi nedávno objevila na displeji a nevím co s tím, nebo znamená :lol: neví někdo co s tím, nebo co to je? Nejsem úplně “ajťák”, takže mě to trochu mate :oops: objevuje se to všude, jen ne, když pouštním videa, vypnout a zapnout jsem zkoušela… :?
Chápu, je možné, že je to něco oukej, tak se mi prosím nesmejte, fakt nejsem ajťák :mrgreen:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12849 příspěvků 19.03.18 08:40
Koty
Závislačka 3814 příspěvků 19.03.18 09:31

K otázce bohužel neporadím…ale teď se přiznejte všichni ajfouňáci, kteří jste si honem kontrolovali mobil, jestli tam tu zatracenou tečku náhodou taky nemáte :mrgreen:
Přiznávám se, že ji tam nemám :lol:

mesiah
Kecalka 321 příspěvků 19.03.18 09:49

Pamatuji si, že před par měsíci jsem ji také měla, ale už mi zmizla :D

Majda90
Nováček 8 příspěvků 09.01.19 23:47

Grafická chyba stačí restartovat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >