Reklama

Čtečka Kindle - jak přetáhnout přečtené knížky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 12.03.18 11:15
Čtečka Kindle

Ahojky holky. Vcera jsem po dvou letech zapnula svoji elektronickou ctecku. Mam v ni knizky, ale uz prectene. Dalsi bych si stahla, popr. koupila. Ale otazkou je, jak je mam dostat do ty ctecky?? :mrgreen: Uplne jsem to zapomnela. Mam tusim nekde nejakej ucet?? Ale jak se k nemu dostat. A nebo se tam daji posilat knizky jako na email? Uz si to vubec nepamatuju. :nevim:

Reklama

Reakce:

LenkaN26
Závislačka 4008 příspěvků 12.03.18 11:17

Můžeš normálně přes kabel nebo přes účet na amazonu.

Azallea
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 12.03.18 11:19

Čtečka se dá připojit k počítači přes mikro usb a pak se tam dá kopírovat a mazat stejně jako na flashce.

jesterkamed
Kecalka 467 příspěvků 12.03.18 11:20

Já je stahuje do pc a pak pretahuju do ctecky pres usb kabel

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 12.03.18 11:21
@LenkaN26 píše:
Můžeš normálně přes kabel nebo přes účet na amazonu.

Ano na amazonu :mrgreen:. Ale jak se tam dostat? Nepamatuju si jak jsem si to zalozila. :nevim:

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 12.03.18 11:22
@Azallea píše: Čtečka se dá připojit k počítači přes mikro usb a pak se tam dá kopírovat a mazat stejně jako na flashce.

Fakt?? To jsem ani nevedela. Vyzkousim, diky :palec:.

Azallea
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 12.03.18 11:24

@vertunka JJ je to jednoduché. Zapojíš a rovnou se ti objeví okno „co chcete s tímto zařízením udělat“, zvolíš tu ikonku s průzkumníkem, kde se zobrazí Kindle. Tam pak máš ještě nějaké systémové soubory (nikdy jsem nezkoumala, co to je) a složka documents, kde jsou uloženy nahrané knihy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama