Čtečka Kindle - jak přetáhnout přečtené knížky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4153 příspěvků 12.03.18 11:15
Čtečka Kindle

Ahojky holky. Vcera jsem po dvou letech zapnula svoji elektronickou ctecku. Mam v ni knizky, ale uz prectene. Dalsi bych si stahla, popr. koupila. Ale otazkou je, jak je mam dostat do ty ctecky?? :mrgreen: Uplne jsem to zapomnela. Mam tusim nekde nejakej ucet?? Ale jak se k nemu dostat. A nebo se tam daji posilat knizky jako na email? Uz si to vubec nepamatuju. :nevim:

Reklama

Reakce:

LenkaN26
Závislačka 3905 příspěvků 12.03.18 11:17

Můžeš normálně přes kabel nebo přes účet na amazonu.

Azallea
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 12.03.18 11:19

Čtečka se dá připojit k počítači přes mikro usb a pak se tam dá kopírovat a mazat stejně jako na flashce.

jesterkamed
Kecalka 467 příspěvků 12.03.18 11:20

Já je stahuje do pc a pak pretahuju do ctecky pres usb kabel

vertunka
Závislačka 4153 příspěvků 12.03.18 11:21
@LenkaN26 píše:
Můžeš normálně přes kabel nebo přes účet na amazonu.

Ano na amazonu :mrgreen:. Ale jak se tam dostat? Nepamatuju si jak jsem si to zalozila. :nevim:

vertunka
Závislačka 4153 příspěvků 12.03.18 11:22
@Azallea píše: Čtečka se dá připojit k počítači přes mikro usb a pak se tam dá kopírovat a mazat stejně jako na flashce.

Fakt?? To jsem ani nevedela. Vyzkousim, diky :palec:.

Azallea
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 12.03.18 11:24

@vertunka JJ je to jednoduché. Zapojíš a rovnou se ti objeví okno „co chcete s tímto zařízením udělat“, zvolíš tu ikonku s průzkumníkem, kde se zobrazí Kindle. Tam pak máš ještě nějaké systémové soubory (nikdy jsem nezkoumala, co to je) a složka documents, kde jsou uloženy nahrané knihy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama