Reklama

Lze prodat nápad do reklamy a jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 60 příspěvků 28.02.18 16:11
Lze prodat nápad do reklamy a jak ?

Ahojda, vím, že je to zvláštní otázka, ale napadla mne :). Lze? :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 28.02.18 16:12
8o

Mondousek
Stálice 96 příspěvků 28.02.18 16:13

@Petruna21 Ty sbíráš příspěvky, že na každý druhý diskuzi tě vidím kulit oči??? :-D

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 28.02.18 16:14

@Mondousek Ne to ne nechápu tuhle diskusi :mrgreen: co chce prodávat za nápady? :lol:

Mondousek
Stálice 96 příspěvků 28.02.18 16:16

Jinak k tématu, myslím si, že ano, na prodávání nápadů na reklamy fungují reklamní agentury…ale nevím, jak to funguje u soukromé osoby. Asi bych se zeptala v nějaké reklamní agentuře…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 28.02.18 16:48

@Duby Asi to lze.. ale pochybuju, že uspěješ. To by musel být ultra supr čupr nápad. Kontaktuj konkrétní firmu výrobku, na který tě to napadlo. Jestli by byla ochotná za tvůj originální nápad zaplatit.

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 28.02.18 17:07

@Duby Lze. Ale co mám zkušenost, tak firmy nenechávají zcela volné ruce a nekupují nápady jako v supermarketu, ale mají nějakou strategii a na základě té se ta reklama vymýšlí. Takže šance na to, že ti to někdo zaplatí je opravdu malá. Pokud ale máš spoustu nápadů, tak zkus pracovat jako externista nějaké reklamní agentury, schopných kreativců je docela málo a některá jména těch nejceněnějších v branži překvapí (např. Lou Fanánek).

LaraA
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 17:27
@Duby píše:
Ahojda, vím, že je to zvláštní otázka, ale napadla mne :). Lze? :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: napadlo me to same :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama