Lze prodat nápad do reklamy a jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Povídálka 37 příspěvků 28.02.18 16:11
Lze prodat nápad do reklamy a jak ?

Ahojda, vím, že je to zvláštní otázka, ale napadla mne :). Lze? :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9215 příspěvků 28.02.18 16:12
8o

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 28.02.18 16:13

@Petruna21 Ty sbíráš příspěvky, že na každý druhý diskuzi tě vidím kulit oči??? :-D

Petruna21
Echt Kelišová 9215 příspěvků 28.02.18 16:14

@Mondousek Ne to ne nechápu tuhle diskusi :mrgreen: co chce prodávat za nápady? :lol:

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 28.02.18 16:16

Jinak k tématu, myslím si, že ano, na prodávání nápadů na reklamy fungují reklamní agentury…ale nevím, jak to funguje u soukromé osoby. Asi bych se zeptala v nějaké reklamní agentuře…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.02.18 16:48

@Duby Asi to lze.. ale pochybuju, že uspěješ. To by musel být ultra supr čupr nápad. Kontaktuj konkrétní firmu výrobku, na který tě to napadlo. Jestli by byla ochotná za tvůj originální nápad zaplatit.

Premek_Orac
Závislačka 3960 příspěvků 28.02.18 17:07

@Duby Lze. Ale co mám zkušenost, tak firmy nenechávají zcela volné ruce a nekupují nápady jako v supermarketu, ale mají nějakou strategii a na základě té se ta reklama vymýšlí. Takže šance na to, že ti to někdo zaplatí je opravdu malá. Pokud ale máš spoustu nápadů, tak zkus pracovat jako externista nějaké reklamní agentury, schopných kreativců je docela málo a některá jména těch nejceněnějších v branži překvapí (např. Lou Fanánek).

LaraA
Kecalka 428 příspěvků 28.02.18 17:27
@Duby píše:
Ahojda, vím, že je to zvláštní otázka, ale napadla mne :). Lze? :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: napadlo me to same :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama