Lze prodat nápad do reklamy a jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 60 příspěvků 28.02.18 16:11
Lze prodat nápad do reklamy a jak ?

Ahojda, vím, že je to zvláštní otázka, ale napadla mne :). Lze? :)

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.02.18 16:12
8o

Mondousek
Kecalka 192 příspěvků 28.02.18 16:13

@Petruna21 Ty sbíráš příspěvky, že na každý druhý diskuzi tě vidím kulit oči??? :-D

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.02.18 16:14

@Mondousek Ne to ne nechápu tuhle diskusi :mrgreen: co chce prodávat za nápady? :lol:

Mondousek
Kecalka 192 příspěvků 28.02.18 16:16

Jinak k tématu, myslím si, že ano, na prodávání nápadů na reklamy fungují reklamní agentury…ale nevím, jak to funguje u soukromé osoby. Asi bych se zeptala v nějaké reklamní agentuře…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 16:48

@Duby Asi to lze.. ale pochybuju, že uspěješ. To by musel být ultra supr čupr nápad. Kontaktuj konkrétní firmu výrobku, na který tě to napadlo. Jestli by byla ochotná za tvůj originální nápad zaplatit.

Premek_Orac
Závislačka 4392 příspěvků 28.02.18 17:07

@Duby Lze. Ale co mám zkušenost, tak firmy nenechávají zcela volné ruce a nekupují nápady jako v supermarketu, ale mají nějakou strategii a na základě té se ta reklama vymýšlí. Takže šance na to, že ti to někdo zaplatí je opravdu malá. Pokud ale máš spoustu nápadů, tak zkus pracovat jako externista nějaké reklamní agentury, schopných kreativců je docela málo a některá jména těch nejceněnějších v branži překvapí (např. Lou Fanánek).

LaraA
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 28.02.18 17:27
@Duby píše:
Ahojda, vím, že je to zvláštní otázka, ale napadla mne :). Lze? :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: napadlo me to same :mrgreen:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >