Obsah sms zprávy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kelynka77
Kecalka 119 příspěvků 04.04.18 19:16
Obsah sms zprávy

Nestalo se taky někomu? Pošlu sms zprávu a příjemci přijde část této zprávy a část jiné, poslané už někdy dávno předtím..čím to může být, telefonem nebo operátorem? :nevim:

Reklama

Reakce:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 15162 příspěvků 04.04.18 19:20
@kelynka77 píše:
Nestalo se taky někomu? Pošlu sms zprávu a příjemci přijde část této zprávy a část jiné, poslané už někdy dávno předtím..čím to může být, telefonem nebo operátorem? :nevim:

Telefonem. Dlouha zprava se rozhodi na nekolik fyzickych, kazda dostane jedno cislo 1-255. Kdyz neprijdou vsechny, tak si je telefon ulozi co prisly a ceka, az prijde chybejici a to overuje jen podle toho cisla 1-255 ve zprave. Takze kdyz pak prijde jina s timto cislem, matchne to, slozi a zobrazi matlaninu z nejake stare a casti aktualne prichozi. Zbytek aktualne prichozi ceka na dalsi shodu.
Ale to bude nejakej ultra-cheap model, co to dela, ne? :)

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 04.04.18 19:23

Hele to se mi stávalo pouze s kamarádkou když jsme si psali jinak z nikým jiným :D a kolikrák jí přišlo opravdu taková hloupost že když mi to pak přeposlala tak jsem se tomu smála. A i když jsem telefon dala do opravny dělalo to pořád :nevim:

kelynka77
Kecalka 119 příspěvků 04.04.18 19:25
@Chauvinist píše:
Telefonem. Dlouha zprava se rozhodi na nekolik fyzickych, kazda dostane jedno cislo 1-255. Kdyz neprijdou vsechny, tak si je telefon ulozi co prisly a ceka, az prijde chybejici a to overuje jen podle toho cisla 1-255 ve zprave. Takze kdyz pak prijde jina s timto cislem, matchne to, slozi a zobrazi matlaninu z nejake stare a casti aktualne prichozi. Zbytek aktualne prichozi ceka na dalsi shodu.
Ale to bude nejakej ultra-cheap model, co to dela, ne? :)

Xiaomi redmi..je pravda, že ho příjemce má nový, ale já nového operátora, tak přemýšlíme, kde je chyba :)

kelynka77
Kecalka 119 příspěvků 04.04.18 19:27
@Petruna21 píše:
Hele to se mi stávalo pouze s kamarádkou když jsme si psali jinak z nikým jiným :D a kolikrák jí přišlo opravdu taková hloupost že když mi to pak přeposlala tak jsem se tomu smála. A i když jsem telefon dala do opravny dělalo to pořád :nevim:

Jo mě taky jenom s tím jedním číslem..jinak v pohodě..to jsou zmatky potom :D

PetyMimi
Povídálka 35 příspěvků 04.04.18 19:33

Mně se to taky stalo, ale byl to vir.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama