Sporttester bez hrudního pásu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 29.03.18 08:00
Sporttester bez hrudního pásu

Ahoj,
prosím existuje něco jaké měřič tepové frekvence bez hrudního pásu (styl hodinek nejlépe, který měří na zápěstí), ale NA KTERÝ NEPOTŘEBUJU CHYTRÝ TELEFON??
Chytrý telefon nevlastním, ani po tom dát za něj prachy zatím netoužím (telefon mám za tři stovky a stačí mi jen volat a posílat sms a jsem spokojená), ale potřebuji něco k měření tepovky + kde se dá i individuálně nastavit rozhraní tepové frekvence od-do a pokud nedodržím nebo překročím limit, tak mě to hlasově upozorní..
Hrudního pásu se obávám, že mi bude vadit, případně padat..
Zatím nemám se sporttestery teda žádnou zkušenost.
Děkuji! :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mag
Extra třída :D 11012 příspěvků 29.03.18 08:17

Nepotrebujes k zadnymu chytry telefon. Proste ho pripojujes pres kabel do pocitace.
Zalezi, kolik chces investovat. Ja teda sportuji hodne, mam multisportovni garminy. Ale to uz je pomerne draha hracka.

mag
Extra třída :D 11012 příspěvků 29.03.18 08:19

Jinak měření tepu ze zápěstí už je standard. Ale při tréninku stejne radši používám pas. Je přesnější a lip reaguje na rychle změny tepu.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 29.03.18 08:39

Pás je přesnější, mám garmin, používám už léta. Nikdy mi nepadal, je opravdu udělaný tak, aby držel :mrgreen:

Jinak chytrý telefon podle mě nemusíš mít k žádnému sporttestru, holt to připojíš k počítači, nemusíš si data odesílat na mobil.

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 29.03.18 08:41
@mag píše:
Nepotrebujes k zadnymu chytry telefon. Proste ho pripojujes pres kabel do pocitace.
Zalezi, kolik chces investovat. Ja teda sportuji hodne, mam multisportovni garminy. Ale to uz je pomerne draha hracka.

Jejda, tak tomu nerozumím - jak propojím kabelem do počítače? Když budu běhat venku, tak jak mám být kabelem připojená k PC? Sorry ptám se jak ponocnej, ale jsem absolutní technickej antitalent.
U těch náramkových jsem všude na netu našla jen připojení na chytrý telefon právě.. :think:

Hele a ten pás, když máš, tak ti nevadí, nepadá nebo tak nějak?

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 29.03.18 08:42
@Evulina píše:
Jejda, tak tomu nerozumím - jak propojím kabelem do počítače? Když budu běhat venku, tak jak mám být kabelem připojená k PC? Sorry ptám se jak ponocnej, ale jsem absolutní technickej antitalent.
U těch náramkových jsem všude na netu našla jen připojení na chytrý telefon právě.. :think:Hele a ten pás, když máš, tak ti nevadí, nepadá nebo tak nějak?

Aby sis až doběhneš stáhla data :mrgreen:

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 29.03.18 08:44

Jinak s těch pásovejch bych si vybrala asi tenhle: https://www.kasa.cz/…-woman-sedy/#…|sporttester+sig­ma+woman
Splňoval by, co od něj očekávám a se mi líbí designově, nevypadá jak mužské hodinky.
Co na něj říkáte?

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 29.03.18 08:45
@radkka píše:
Aby sis až doběhneš stáhla data :mrgreen:

Já si ani nepotřebuju nic ukládat a analyzovat. Jde mi o obyčejné měření tepovky při běhu/chůzi.. :think:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 29.03.18 08:52

@Evulina Tak já mám sporttestr na něco jiného… Nikdy jsem neměla věc za tisícovku, netuším, jak to funguje. Já sportuji téměř denně, analýzy využívám neustále.

Ale i tohle se podle mě dá použít bez chytrého telefonu. Objednej a uvidíš, do 14 dnů to můžeš vrátit :nevim:

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 29.03.18 08:53
@Evulina píše:
Já si ani nepotřebuju nic ukládat a analyzovat. Jde mi o obyčejné měření tepovky při běhu/chůzi.. :think:

Tak pokud nechceš nic ukládat a analyzovat, tak prostě jen při chůzi/ běhu koukneš na ty hodinky a uvidíš aktuální hodnotu tepové frekvence. Ta se zobrazuje normálně na displeji.

mag
Extra třída :D 11012 příspěvků 29.03.18 09:06
@Evulina píše:
Já si ani nepotřebuju nic ukládat a analyzovat. Jde mi o obyčejné měření tepovky při běhu/chůzi.. :think:

Pokud chceš videt tepovku, tak opravdu nepotrebujes telefon. Ale ta analyza je důležitá pro zpětnou vazbu a proto abys viděla vývoj a progres svých výkonů. Když už teda chceš náramek.

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 29.03.18 09:14

Já měla Sigmu PC 15 myslím. Cenově kolem 800, ale s hrudním pásem. Nastavíš frekvenci, na které tě mají hodinky upozornit a začnou pípat při dosažení a překročení TF. Včetně stopek a spálených kalorií. Naprosto dostačující.
Měřiče na zápěstí musí být kvalitní a hlavně jsou dražší, pokud chceš, aby měřily v průběhu cvičení.

JájinkazLB
Nováček 5 příspěvků 29.03.18 09:17

@Evulina ten, co jsi hodila odkaz vypadá dobře. Dle toho, co od něj požaduješ, ti to určitě splní. Já mám sporttestery Suunto M5 (PC 4.000,–) a Suunto T4 (koupila jsem použitý na Aukru). Ale ty základní (suunto M-series) jsou jsou cenově výš, kolem 2.000,–. Se Sigmou zkušenost nemám, můžeš se ještě podívat na Polar, ale ten jejich design se mě osobně nelíbí. Popřípadě koukni na fb do skupin, které prodávají sportovní hodinky. https://www.facebook.com/…59668055019/

Anik6
Závislačka 3894 příspěvků 29.03.18 09:27

Já včera upgradeovala na Forerunner 645 - garmin. Předtím jsem měla forerunner 225.nový jsou super, lehký, malý a na normální nošení. Ale tam je teda cenovka asi vysoko? @mag zatím jsem vzala bez pasu, obávám se jeho padání? :-( nevíš v čem se liší? Jeden je asi ta 1500,– druhý za 2700,– máš garminy s notifikaci z mobilu? Dekuju :kytka:

mag
Extra třída :D 11012 příspěvků 29.03.18 09:34

Ja mám fenixy s5 a k tomu dkoupeny pas, kupoval mi ho manžel, mám asi ten dražší, měří to mimo jiné i kontakt nohy se zemi, vyváženost běhu, je schopny vypočítat laktatovy práh a VOmax atp.
Nepadá, drží perfektně a vubec o něm nevim ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama