Reklama

Chytré hodinky - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 04.05.18 10:32
chytré hodinky - doporučení

Pěkné odpoledne všem :mavam:,

nějaký tip na chytré hodinky? Se kterou značkou, ideálně typem jste spokojení? S kterou naopak ne? Budem kupovat tátovi k narozeninám, ale upřímně řečeno nemám čas zjišťovat jaké jsou fajn, jaké ne a ráda bych konkrétní zkušenosti.

Všem děkuji za názory :palec: a užívejte krásné dny :kytka:

Reklama

Reakce:

Fally123
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 04.05.18 10:36

A jaké na hodinky máte požadavky, v čem mají být „chytré“? Jestli otec sportuje, skvělé jsou s GPSkou apod., nebo jsou chytré, že přijímají hovory atd. a komunikují s telefonem. Nebo obojí :-) A nebo je to klasik a chce prostě kvalitní hodinky bez přídavných funkcí, ale kvalitní strojek apod.
A také cenová relace. Já mám Garmin Fenix 5, což je pro fajnšmekrové sportovce, spojení s telefonem. Mají ale i levnější modely jen pro běžce apod.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 04.05.18 10:46

@Fally123 aha, koukám, že mi evidentně dokonce chybí i obecný přehled :oops: :mrgreen: Rozhodně chci aby šly propojit s telefonem (hovory, SMS, GPS), uvítala bych třeba i různé funkce jako měření kroků a tak. Na ceně mi nezáleží. Táta hodně sportuje je aktivní.

mag
Extra třída :D 11018 příspěvků 04.05.18 10:51

Pokud táta sportuje a na ceně nezáleží, tak garmin fenix ;)

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 04.05.18 13:34

Rozhodně garmin :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama