Chytré hodinky - doporučení

9553
4.5.18 10:32

chytré hodinky - doporučení

Pěkné odpoledne všem :mavam:,

nějaký tip na chytré hodinky? Se kterou značkou, ideálně typem jste spokojení? S kterou naopak ne? Budem kupovat tátovi k narozeninám, ale upřímně řečeno nemám čas zjišťovat jaké jsou fajn, jaké ne a ráda bych konkrétní zkušenosti.

Všem děkuji za názory :palec: a užívejte krásné dny :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
537
4.5.18 10:36

A jaké na hodinky máte požadavky, v čem mají být „chytré“? Jestli otec sportuje, skvělé jsou s GPSkou apod., nebo jsou chytré, že přijímají hovory atd. a komunikují s telefonem. Nebo obojí :-) A nebo je to klasik a chce prostě kvalitní hodinky bez přídavných funkcí, ale kvalitní strojek apod.
A také cenová relace. Já mám Garmin Fenix 5, což je pro fajnšmekrové sportovce, spojení s telefonem. Mají ale i levnější modely jen pro běžce apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9553
4.5.18 10:46

@Fally123 aha, koukám, že mi evidentně dokonce chybí i obecný přehled :oops: :mrgreen: Rozhodně chci aby šly propojit s telefonem (hovory, SMS, GPS), uvítala bych třeba i různé funkce jako měření kroků a tak. Na ceně mi nezáleží. Táta hodně sportuje je aktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11355
4.5.18 10:51

Pokud táta sportuje a na ceně nezáleží, tak garmin fenix ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13936
4.5.18 13:34

Rozhodně garmin :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
25.6.20 05:59

Mam garmin fenix 5. - dnes stoji slusnych 8.900. Diky nim jsem zacal daleko intenzivněji sportovat. Co maji lidi po okoli jine (samsung, xiaomi, i iwatch), tak mi to neprijde tak dobre.
Jedine co mi chybi, ze to neumi, ale nehroutim se z toho - ze se jimi neda platit.
Jinak meri kroky, stres, spanek, tep, vyskomer, kompas.
Vsemozne aktivit (cyklo, beh, veslovani, lezeni, potapeni, placani a x dalsich).
Zobrazuje zpravy jak na mobilu (maily watsap, smsky) - na androidu slo i odpovidat kratke prednastavene zpravy, vidis, kdo vola.
Ohromna vydrz baterie - pokud nema zaple celodenni akitivity, tak cca 14 dni.

Stve me jen, ze s Iphonem to tak pekne nespolupracuje jako s Androidem.
Dneska je uz garmin 6, ale nevim, co to umi navic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11355
25.6.20 09:40

@riccius mne teda s iphonem spolupracuje pekne stejne tak jako ostatni zarizeni Garmin (mam jeste Edge a radar). Pro me je podstatny, ze umi multisporty a treninky.
6 maji hlavne mnohem lepsi kapacitu baterky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama