Chytré hodinky - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kotatko03
Echt Kelišová 8051 příspěvků 04.05.18 10:32
chytré hodinky - doporučení

Pěkné odpoledne všem :mavam:,

nějaký tip na chytré hodinky? Se kterou značkou, ideálně typem jste spokojení? S kterou naopak ne? Budem kupovat tátovi k narozeninám, ale upřímně řečeno nemám čas zjišťovat jaké jsou fajn, jaké ne a ráda bych konkrétní zkušenosti.

Všem děkuji za názory :palec: a užívejte krásné dny :kytka:

Reklama

Reakce:

Fally123
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 04.05.18 10:36

A jaké na hodinky máte požadavky, v čem mají být „chytré“? Jestli otec sportuje, skvělé jsou s GPSkou apod., nebo jsou chytré, že přijímají hovory atd. a komunikují s telefonem. Nebo obojí :-) A nebo je to klasik a chce prostě kvalitní hodinky bez přídavných funkcí, ale kvalitní strojek apod.
A také cenová relace. Já mám Garmin Fenix 5, což je pro fajnšmekrové sportovce, spojení s telefonem. Mají ale i levnější modely jen pro běžce apod.

Kotatko03
Echt Kelišová 8051 příspěvků 04.05.18 10:46

@Fally123 aha, koukám, že mi evidentně dokonce chybí i obecný přehled :oops: :mrgreen: Rozhodně chci aby šly propojit s telefonem (hovory, SMS, GPS), uvítala bych třeba i různé funkce jako měření kroků a tak. Na ceně mi nezáleží. Táta hodně sportuje je aktivní.

mag
Extra třída :D 11009 příspěvků 04.05.18 10:51

Pokud táta sportuje a na ceně nezáleží, tak garmin fenix ;)

kaja00
Extra třída :D 13365 příspěvků 04.05.18 13:34

Rozhodně garmin :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama