WhatsApp nevyžádaný chat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 10:16
whatsApp nevyzadany chat

Dobry den, stalo se vam, ze jste na whatsApp meli chat, ktery vam nepatril? Syn si hral s manzelovym telefonem a dostal se az na komunikaci, kde si dva psali, jak uz se na sebe tesi a ze to musi jeste vydrzet nez budou spolu. Manzela jsem se ptala, porad mi tvrdi, ze o tom nic nevi, ze to musi byt omyl. Rada bych mu verila, ale videla jsem co jsem videla. Chapala bych, kdyz by mu tam napsal nekdo omylem, ale kdyz to byla komunikace. Mel to taky nekdo z vas? Rada bych se trosku uklidnila. Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 03.05.18 10:17

Tezko omylem.

SAJ
Závislačka 3155 příspěvků 03.05.18 10:22

Omylem, jo? :zed: Pokud se tomu rozhodněš věřit, tak tomu věř - ale je jiné, podstatně jednodušší vysvětlení. Bohužel.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 03.05.18 10:24

Nestalo. V chatu mas jen lidi, ktere mas v tel. kontaktech. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 10:26

Kdyby si ty dva psali a jeden z nich měl manžela v kontaktech a omylem ho k té konverzaci přidal tak by to bylo možné. My máme třeba takhle chaty jako studijní s lidma ze školy, ale musí tě přidat ten kdo ho založil.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 03.05.18 10:29
@Anonymní píše:
Kdyby si ty dva psali a jeden z nich měl manžela v kontaktech a omylem ho k té konverzaci přidal tak by to bylo možné. My máme třeba takhle chaty jako studijní s lidma ze školy, ale musí tě přidat ten kdo ho založil.

Proc to pises anonymne?

No ale chatu takhle osobniho razu te nikdo omylem nevlozi, je to tam dostatecne videt, videla by, ze jsou tam tri. Jak ona, tak ti dva dalsi chatujici, by ho smazli a nevykecavali se v x vetach…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 10:29

@Ms.Ragdoll ulozenou v mobilu ji nemel, bylo tam u ni telefoni cislo a fotka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 10:31

Holky ja myslela, ze me uklidnite, ze je to normalni. No promluvime si o tom az prijde z prace. Mam opsane cislo na ni, ale nemam odvahu zavolat

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 03.05.18 10:31
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll ulozenou v mobilu ji nemel, bylo tam u ni telefoni cislo a fotka

Tak ma ulozene tel. cislo. Vsechny kontakty nemusis mit pod jmenem. Ta appka to paruje pres telefoni seznam.

A kdo ji psal? To ji odpovídal tvuj manzel? Nebo kdo?

Tarinka
Echt Kelišová 8211 příspěvků 03.05.18 10:33

No nevim whatsapp, ale treba ve viberu mam vlakno s dvema kamoskama a jedna z nich omylem z kapsy pridala do naseho vlakna zenskou, kterou mela normalne v kontaktech, tak taky chvilu videla, co my si pisem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 10:33
@Ms.Ragdoll píše:
Tak ma ulozene tel. cislo. Vsechny kontakty nemusis mit pod jmenem. Ta appka to paruje pres telefoni seznam.A kdo ji psal? To ji odpovídal tvuj manzel? Nebo kdo?

To ja nevim, proste tam byl rozhovor dvou lidi, tak predpokladam ze to byl bud manzel nebo cely ten chat se tam dostal omylem, ale to jste mi tu vyvratily

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 03.05.18 10:34
@Ms.Ragdoll píše:
Tak ma ulozene tel. cislo. Vsechny kontakty nemusis mit pod jmenem. Ta appka to paruje pres telefoni seznam.A kdo ji psal? To ji odpovídal tvuj manzel? Nebo kdo?

Nemusis, staci ti cislo a muzes si psat, nemusi byt vubec v telefonnim seznamu a jmeno to tam napise co ma ten clovek vyplnene i fotku.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 03.05.18 10:34
@Anonymní píše:
Holky ja myslela, ze me uklidnite, ze je to normalni. No promluvime si o tom az prijde z prace. Mam opsane cislo na ni, ale nemam odvahu zavolat

Nikam nevolej, to nicemu nepomuze.

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 03.05.18 10:34
@Anonymní píše:
Dobry den, stalo se vam, ze jste na whatsApp meli chat, ktery vam nepatril? Syn si hral s manzelovym telefonem a dostal se az na komunikaci, kde si dva psali, jak uz se na sebe tesi a ze to musi jeste vydrzet nez budou spolu. Manzela jsem se ptala, porad mi tvrdi, ze o tom nic nevi, ze to musi byt omyl. Rada bych mu verila, ale videla jsem co jsem videla. Chapala bych, kdyz by mu tam napsal nekdo omylem, ale kdyz to byla komunikace. Mel to taky nekdo z vas? Rada bych se trosku uklidnila. Diky

Omylem to určitě nebylo. Kdo mu píše, toho má v kontaktech telefonu, pokud tam není jen číslo, to může znamenat, že to nemá uložené.. Ale jinak konverzace omylem nikam neskočí ani se náhodně neukazi.. Lze ti, musel to psát on.. Nenech že sebe dělat bl*ku… ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 03.05.18 10:36
@Anonymní píše:

Neni to normalni, to by jim ta aplikace asi dlouho nefungovala, pokud by meli takove problemy s unikem soukromych dat :nevim: je mi lito

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >