Levný virtuální operátor - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smurfka
Nadpozemská drbna 28291 příspěvků 24.04.18 10:00
virtuální operátor - levný

Hoďte prosím zkušenosti s levnými virtuálními operátory..
bohužel pod žádný podpultový tarif nebo firemní tarif se dostat nemůžu.
chci minimum ale taky za minimum..cca 50 sms v ceně do všech sítí, 50 -100 minut volání do všech sítí a nějaké datovky..třeba 500mb ( jen na občasné lítání po fb, netu atd..nic na stahování ) ale cenově tak 200-250,–měsíčně..dá se to? má někdo?

Reklama

Reakce:

osvc
Stálice 53 příspěvků 24.04.18 10:20

Data nemám, ale celá široká rodina jedeme v GoMobilu (ten chameleon) a nikdy žádný problém s fakturou, už postupně lanaříme i kamarády a známé, zatím všichni chválí ;) Jsou tam super akce, např. za doporučení 300 Kč sleva z faktury pro oba, jak toho nového zákazníka, tak po uvedení čísla doporučitele i pro něj, nebo akce na neomezené volání v rámci sítě (to mám za 49 Kč), něco tam bylo i s daty, ale o to jsem se nezajímala :nevim: Super je tarif na míru, který si člověk může co měsíc měnit ;)

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 24.04.18 10:39

Gomobil - 100 minut + 50 SMS za 315 korun a bez závazku. Taky můžete říct požadavky u Vodafonu, tam jsou vstřícní. Teď frčíte na kreditu, nebo paušálu?

smurfka
Nadpozemská drbna 28291 příspěvků 24.04.18 10:45
@Ploskutáček píše:
Gomobil - 100 minut + 50 SMS za 315 korun a bez závazku. Taky můžete říct požadavky u Vodafonu, tam jsou vstřícní. Teď frčíte na kreditu, nebo paušálu?

ted mám nulový paušál - platím co provolám a propíšu bez dat..čez, ale pak s daty už to má čez dražší..

Vosma29
Kecalka 242 příspěvků 24.04.18 12:32

Kaktus popř sazka mobil. U kaktusu mají v určitý den 2 nádobek částky na dobití.

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 24.04.18 12:47

Jeste v tom pausalu Go mobil je 300MB dat, to jsem zapomnel napsat. Takze 100 minut+50 SMS+3­00MB dat za 315 korun.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama