Levný virtuální operátor - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smurfka
Nadpozemská drbna 28888 příspěvků 24.04.18 10:00
virtuální operátor - levný

Hoďte prosím zkušenosti s levnými virtuálními operátory..
bohužel pod žádný podpultový tarif nebo firemní tarif se dostat nemůžu.
chci minimum ale taky za minimum..cca 50 sms v ceně do všech sítí, 50 -100 minut volání do všech sítí a nějaké datovky..třeba 500mb ( jen na občasné lítání po fb, netu atd..nic na stahování ) ale cenově tak 200-250,–měsíčně..dá se to? má někdo?

Reklama

Reakce:

osvc
Kecalka 292 příspěvků 24.04.18 10:20

Data nemám, ale celá široká rodina jedeme v GoMobilu (ten chameleon) a nikdy žádný problém s fakturou, už postupně lanaříme i kamarády a známé, zatím všichni chválí ;) Jsou tam super akce, např. za doporučení 300 Kč sleva z faktury pro oba, jak toho nového zákazníka, tak po uvedení čísla doporučitele i pro něj, nebo akce na neomezené volání v rámci sítě (to mám za 49 Kč), něco tam bylo i s daty, ale o to jsem se nezajímala :nevim: Super je tarif na míru, který si člověk může co měsíc měnit ;)

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 24.04.18 10:39

Gomobil - 100 minut + 50 SMS za 315 korun a bez závazku. Taky můžete říct požadavky u Vodafonu, tam jsou vstřícní. Teď frčíte na kreditu, nebo paušálu?

smurfka
Nadpozemská drbna 28888 příspěvků 24.04.18 10:45
@Ploskutáček píše:
Gomobil - 100 minut + 50 SMS za 315 korun a bez závazku. Taky můžete říct požadavky u Vodafonu, tam jsou vstřícní. Teď frčíte na kreditu, nebo paušálu?

ted mám nulový paušál - platím co provolám a propíšu bez dat..čez, ale pak s daty už to má čez dražší..

Vosma29
Kecalka 327 příspěvků 24.04.18 12:32

Kaktus popř sazka mobil. U kaktusu mají v určitý den 2 nádobek částky na dobití.

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 24.04.18 12:47

Jeste v tom pausalu Go mobil je 300MB dat, to jsem zapomnel napsat. Takze 100 minut+50 SMS+3­00MB dat za 315 korun.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama